دوره بی نظیر بیست الماس،برای کسب آینده دلخواهتان!

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۶+بلیط رایگان همایش انتخاب رشته
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶
دانلود فایل صوتی همایش شروعی دوباره+دوره فوق العاده ۲۰ الماس
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶

دوره بی نظیر بیست الماس،برای کسب آینده دلخواهتان!

برای دانلود فایل صوتی معارفه دوره ۲۰ الماس توسط استاد گلی در همایش ۱۰ مرداد کلیک کنید

einstein-750x500.jpg

از انیشتین(معروف ترین انسان روی زمین) پرسیدند به نظرت دیوانگی چه معنایی میدهد؟ انیشتین پاسخ داد! اینکه کاری را دوباره و دوباره انجام دهیم و منتظر نتیجه متفاوت باشیم

خوب به این جمله فکر کنید،شما هم مثل ما فکر میکنید که این یکی از بهترین تعریف هایی بود که در عمرتان شنیدید؟ البته اگر با این تعریف بخواهیم مردم دنیا را بسنجیم بیش از ۹۵% مردم دنیا دیوانه اند! و واقعا هم هستند! شغل کم در آمد و تکراری! خوانده های از هم گسیخته!محدودیت های مالی! عدم اشتیاق به زندگی! اینها چیز هایی هستند که فقط در آن ۵ درصد که عاقل هستند پیدا نمیکنید! مردمان عاقل چکار میکنند؟ وقتی آن نتیجه ای که از یک کار میخواهند بگیرند را نمیگیرند فقط راهشان و نحوه انجام دادن آن کار را تغییر میدهند! دانش آموز پشت کنکوری یا فارغ التحصیل عزیز،در کنکور یا کنکور های قبل با انجام یک کار تکراری انتظار متفاوت داشتی! لطفا امسال مراقب باش به این خطای شناختی دچار نشوی،یعنی جزء آن ۵ درصد شو و بعد ببین زندگی ات چه تغییراتی که نمیکند!

 برای چند لحظه چشمان خودتان را ببندید و به ده سال آینده سفر کنید! در چه مکانی حضور دارید؟ چه شغلی دارید؟ چه همسری دارید؟ در حساب بانکیتان چقدر پول دارید؟ در کدام کشور زندگی میکنید؟ شاد هستید یا ناراحت؟ آرام هستید یا پر استرس؟ واقعا این تمرین را انجام دهید تا ببینید چه تصویر غالبی از آینده خودتان در ذهنتان دارید!

حالا چشمان خودتان را باز کنید و به اکنون نگاه کنید! یک خبر خوب برایتان دارم! آن آینده خوب میتواند مال شما باشد اما همه چیز به رفتارها و انتخاب های امروزتان بستگی دارد

 برای بار دوم یا بیشتر کنکور دادن سختی های خاص خودش را دارد،استرس های خاص خودش را دارد،فشار های خانواده و اجتماعی خاص خودش را هم دارد،داوطلبانی که پشت کنکور ماندن را تجربه کردند میدانند که چه بر آنها میگذرد،انگار قضیه مرگ و زندگیست و باید این بار حتما موفق بشوند، امروز با هم در این صفحه هستیم تا کنکور ۹۷ آخرین کنکور شما عزیزان باشد!

 چند سوال مهم و اساسی! آیا میخواهید که کنکور ۹۷ آخرین کنکور شما باشد؟ آیا علاقه به این موضوع دارید یک بار برای همیشه عزم خود را جزم کنید و به رشته و دانشگاه دلخواهتان برسید؟ آیا واقعا تصمیم قطعی برای قبولی در رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،مهندسی یا حقوق گرفته اید؟ پس صد در صد دوره ۲۰ الماس راه قطعی موفقیت را برایتان خواهد ساخت!

 دوره بیست الماس چیه؟

دوره بیست الماس یک دوره آموزشی و مشاوره ای ویژه فارغ التحصیلا و پشت کنکوریهاست که بنا بر شرایط خاص اون ها ساخته شده،در این دوره هرچیزی که برای موفقیت در کنکور به آن نیاز دارید قرار هست بهتون داده بشه

 ببخشید دقیقا چه کارهایی قراره برامون انجام بشه؟

اول این سوال رو از خودت بکن که واقعا یه فارغ التحصیل برای موفقیت نیاز به چیا داره؟

 خوب فارغ التحصیلا بنا به شرایط روحی خاص خودشون و اینکه خیلی خطر بی انگیزگی اونارو تهدید میکنه نیاز دارن که مرتب توسط یه شخص با سواد و پر انگیزه ای پیگیری بشن! یه کسی روشون مرتب نظارت داشته باشه و ازشون کار بخواد،مطمئنا اون موقع خیلی راحت تر میتونن ادامه بدن و بی انگیزه نشن

 خوب ما تو این دوره به این موضوع خیلی خوب فکر کردیم،اول به این موضوع فکر کردیم که کی باید بچه هامونو پیگیری کنه؟ بعد به این نتیجه رسیدیم باید شخصی بچه هارو پیگیری کنه که سواد روان شناسی داشته باشه و بتونه از لحاظ روحی خیلی خوب بچه هارو شارژ کنه! اونارو به دور از حاشیه نگهداره و مثل یک خواهر بزرگتر راهنمای اون ها باشه! این وظیفه محول شده به خانم احمدی،ایشون روان شناس بالینی هستند،و سابقه کاری به عنوان مشاور تحصیلی رو هم در مدارس شاهد دارن،چه چیزی از این بهتر؟ هر یک شب در میون هم شمارو پیگیری میکنن! یعنی طول یه هفته حداقل ۴ شب پیگیری مستمر دارید اون هم سر یک ساعت مقرر! یادتون باشه پیگیری بچه های دیگه دو شب یکباره اما بخاطر شرایط خاص شما ما یک شب در میون شمارو پیگیری میکنیم که مبادا وارد حاشیه بشید!

 اهوم،خیلی ممنون،واقعا جایی رو ندیدم که یک روان شناس بالینی دانش آموز رو پیگیری کنه،ببخشید اونوقت ایشون موقع تماس چه چیز هایی از من میخوان،ساعت مطالعه؟

 ما فکر اونجاشم کردیم،یک دفتر فوق العاده ثبت گزارشات برات پست میکنیم که در خونه باید تحویلش بگیری،ساعت مطالعه،تعداد تست،ساعت خواب و خلاصه هر چیزی که فکرش رو بکنی باید اونجا یاد داشت کنی،تازه خبر خوب اینکه این دفتر آخر هفته ها هم توسط استاد یه بار چک میشه و اگر نکته ای هست بهت گفته میشه!اینم یه نما از دفترت!

 خیلی دفتر خوشگلیه! خوب به من میگین که چی بخونم کجارو بخونم؟ کی مرور کنم؟ کی جمع بندی کنم؟

 بله که میگیم! این وظیفه محول شده به استاد گلی! کسی که توی بهترین مدارس غیر انتفائی تهران به عنوان مشاور سخنرانی کرده و همایش های خیلی موفقی رو توی شهر های مختلف ایران و تهران گذاشته، برنامه ریزی ای که ایشون بهت میدن دقیقا مشخص و حساب شدس! بهت میگن که دقیقا هر روز کجارو بخونی،دقیقا هر روز چقدر تست بزنی،کی مرور هارو انجام بدی و کی جمع بندی کنی!

 ببخشید اگه سوال آموزشی ای داشتم از کی بپرسم؟

هر هفته یک جلسه مشاوره با استاد گلی داری،میتونی تو این جلسات سوالاتت رو مطرح کنی و پاسخ بگیری

ببخشید زیاد سوال کردم اما این سوال آخره! آزمونم هم بررسی میشه؟

 ما برای این کار یه چک برگ فوق العاده تهیه کردیم که بهت میدیم و آزمونت هم بررسی میشه مطمئن باش!

 دیگه این آخریشه!! ببخشید شما تجربه برگزاری اینگونه دوره ها و تربیت دانش آموزای موفق رو داشتید؟

 بله که داشتیم،این سومین دوره بیست الماس و اولین دوره ایه که تو سال ۹۶ برگزار میشه،تو دوره های قبلی دانش آموزای فوق العاده ای رو تربیت کردیم،در سال های گذشته هم کلی دانش آموز رتبه برتر داشتیم که وارد دانشگاهای برتر ایران شدن و تونستن پزشکی بخونن یا هر رشته ای که دلشون میخواسته!

 فرصت رو از دست نمیدم و توی این سمینار عالی شرکت میکنم!

دوره بیست الماس همان انتخابی است که برای آینده خود به آن نیاز دارید! یک مثلث سه ضلعی برای ساخت آینده دلخواهتان

 یک شب در میان توسط یک روان شناس بالینی پیگیری میشوید!

یک دفتر برنامه ریزی و ثبت گزارشات در اختیارتان میگذاریم که هر شب در میان و جمعه ها بررسی میشود!

 هر هفته یک جلسه مشاوره با یک مشاور متخصص،کار بلد و با تجربه خواهید داشت

از موفقیت جا نمانید!

داوطلبانی که تا روز ۱۵ مرداد ساعت ۲۴ ثبت نام خود را تکمیل نمایند،۱۰ درصد تخفیف هنگام ثبت نام دریافت میکنند!

و اما یک پیشنهاد ویژه! قبل از ثبت نام در دوره یک جلسه مشاوره ثبت نام رایگان با استاد گلی داشته باشید تا خیالتان از ثبت نام راحت باشد،این یک جلسه ۲۰ دقیقه ای ویژه پرسش و پاسخ راجب دوره ۲۰ الماس و اطمینان خاطر بیشتر شما برای ثبت نام در دوره است! برای اینکه با شما تماس بگیریم لطفا فرم زیر را تکمیل کنید،این جلسه رایگان است

درخواست مشاوره رایگان ثبت نام برای دوره 20 الماس

حسن حسن
حسن حسن
استاد گلی٬انسان شناس و مشاور تحصیلی دانش اموخته دانشگاه تهران٬دارای مدرک اکادمیک مشاوره از اکادمی رلیانس فرانسه نویسنده کتاب کنکورت را ببوس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *