اضافه شدن فصل حواس پرتی به کتاب آفت های مطالعه


یکی از مزایای مهم نشر آنلاین این است که شما می توانید کتاب خودتان را مرتب بروز رسانی کنید و همچنین در صورت لزوم فصول جدیدی به کتابی که قبلا منتشر کرده اید اضافه کنید و آن را رایگان در اختیار خریداران قبلی قرار دهید. در واقع تلاش من در مورد کتاب هایم این است که به صورت مرتب فصول جدیدی را متناسب با نیاز های داوطلبان و بازخورد هایی که از آن ها می گیرم به آن ها اضافه کنم. کتاب های آفت های مطالعه،ذهن حاضر و صبح جادویی کتاب هایی نیستند که یک بار نوشته و تمام شوند، بلکه این کتاب ها مرتب فصول آپدیت دریافت می کنند.

کتاب آفت های مطالعه یکی از کاراترین کتاب هایی هست که در زمینه مشاوره کنکور وجود دارد. این کتاب به حل تمام آفت های مطالعه از وسواس گرفته تا کند خوانی می پردازد. اما حضور یک فصل در این کتاب در مورد تمرکز و حواس پرتی به نظر من واجب بود. اگرچه ما در مورد تمرکز در کتاب ذهن حاضر صحبت کرده ایم. اما باید از دیدگاهی کلی تر به عنوان یک آفتِ مطالعه به مسئله حواس پرتی نگاهی بیندازیم.

حواس پرتی به معنای ساده به معنی این است که شما هنگام مطالعه تمرکز ندارید و عوامل بیرونی مثل سر و صدای محیط و یا عوامل درونی مثل افکار مزاحم به شما حمله می کنند و اجازه نمی دهند با کیفیت مطالعه کنید. ما در آپدیت شماره ۱ کتاب آفت های مطالعه با عنوان فصل حواس پرتی به صورت کامل به بحث حواس پرتی و تمرکز پرداخته ایم و هم عوامل بیرونیِ عامل حواس پرتی را بررسی و حل کرده ایم و هم عوامل درونی. این فصل از کتاب آفت های مطالعه واقعا فصل کاربردی و مکمل خوبی برای بقیه بخش های کتاب است.

شیوه تهیه آپدیت

این آپدیت برای کاربران قدیمی که کتاب را خریداری کرده اند رایگان است و این عزیزان می توانند با مراجعه به بخش حساب کاربری در سایت به آدرس https://hasangoli.com/my-account/ ( کلیک کنید) ، باکس دانلود ها آپدیت را به رایگان دانلود کنند. ضمنا آپدیت به پروفایل خریداران پکیج مطالعه هوشمند نیز اضافه شد.

و همچنین عزیزانی که من بعد کتاب آفت های مطالعه را خرید می کنند می توانند به کل فصول قبلی+ آپدیت فصل جدید و آپدیت های بعدی دسترسی کامل داشته باشند. ذکر این نکته لازم است که آپدیت های بعدی برای شما نیز رایگان خواهد بود.

نکته مهم

اگر کتاب آفت های مطالعه را در سایت قدیمی خریداری کرده اید و در سایت پروفایل ندارید برای دریافت رایگان آپدیت، نسخه اصل کتاب را به آیدی خانم احمدی در تلگرام به نشانی @Fateme_Ahmaadi یا شماره واتساپ ۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲ ارسال کنید تا ایشان فصل آپدیت را در اختیار شما قرار دهد.

 

برای مشاهده اطلاعات و خرید کتاب آفت های مطالعه لطفا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعات و خرید پکیج مطالعه هوشمند لطفا اینجا کلیک کنید

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید