اگر به این نتیجه رسیده ای که قرار نیست در کنکور موفق شوی ! پس حتما این فایل را ببین !


روز های اول همه برای موفقیت در کنکور شور و اشتیاق دارند و همه در حال آماده سازی امکانات لازم از اتاق مطالعه گرفته تا کتاب های خاص هستند برای شروع پروسه موفقیتشان. همه در سرشان آرزو های بزرگ می پرورانند و به دنبال موفقیت هستند. اما پس از گذشت مدتی از پروسه استارت کنکور خیلی ها به دلایلی به این نتیجه می رسند که قرار نیست در کنکور موفق شوند.

این دلایل می تواند منطقی هم باشد. مثلا شما می توانید بگویید استاد، چون من در آزمون هایم تراز پایینی کسب می کنم و چون الان در وضعیت درسی نا مناسبی هستم پس دیگر باید کلا قید موفقیت در کنکور چه بسا زندگی را بزنم. اما من امروز اینجا هستم تا عقیده شمارا در مورد این موضوع عوض کنم. من اینجا هستم که به شما بگویم که خیلی زود هست در مورد موفق شدن یا نشدنتان در کنکور قضاوت کنید.

قضاوت شما بر اساس حقایق امروز است. شما برای خلقِ حقایق آینده خودتان زمان زیادی در اختیار دارید. چشمانتان را ببندید و به الان نگاه نکنید. به ۶ ماه بعد نگاه کنید. اگر امروز متفاوت شوید و متفاوت رفتار کنید ۶ ماه بعد قرار است عوض شود! از قدرت خودتان استفاده کنید و با استفاده از مطالب مهمی که در این فایل یاد می گیرید دوباره به آن شور و شوق روز های اولیه برگردید و این بار موفق شوید!

امیدوارم از فایل آموزشی امروز لذت ببرید.از طریق ستاره های زیر این مقاله می توانید از ۱ الی ۵ ( از راست به چپ) به این پست نظر بدهید و همچنین نکات آموزشی و درس های مهمی را که از این فایل یاد گرفتید برای تثبیت بهتر در ذهن خودتان در قسمت کامنت های همین پست یاد داشت کنید و با علامت های مثبت به کامنت های دوستان خود تشکر هدیه دهید.

4.1 19 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Elnaz
21 روز قبل

ما گر ز سر بریده میرقصیدیم ، در مخفل عاشقان نمیرقصیدیم

آیناز
22 روز قبل

خیلی عالی بود. پادکست های استاد گلی همیشه تکان دهنده و مفید هستن. مرسی بابت این همه کمک های رایگان

Raziyeh
22 روز قبل

سلام آقای گلی وقتتون بخیر ! من پارسال تمومِ پادکستا رو گوش میدادم و از حرفاتون خلاصه برمیداشتم و دونه دونه بهشون عمل میکردم ! امسال دانشجوی پزشکی روزانه جندی شاپور اهوازم ! هنوزم سایتتون رو چک میکنم و از ویدیوها استفاده میکنم !میخواستم ازتون تشکر کنم بابتِ تمومِ نکاتی که بی منت بهم یاد دادین ! امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشین و حالِ دلتون خوب باشه ❣

آخرین ویرایش 22 روز قبل توسط Raziyeh
پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید