بسته آفت های مطالعه ( افزایش ۵ برابری سرعت و کیفیت مطالعه)


چرا برخی با تلاش خیلی کمتر در کنکور به موفقیت می رسند و در بهترین دانشگاه ها و رشته ها تحصیل می کنند اما بسیاری دیگر علی رغم انرژی زیادی که صرف می کنند توفیق چندانی پیدا نمی کنند؟ چه تفاوتی بین داوطلبان موفق و نا موفق در کنکور سراسری است؟ چرا برخی در بهترین دانشگاه ها قبول می شوند اما برخی دیگر با وجود چندین بار پشت کنکور ماندن هنوز حتی یک دانشگاه معمولی هم نمی توانند قبول شوند؟

پاسخ تمام این سوالات در شیوه درس خواندن، زندگی کردن و فکر کردن داوطلبان است. در واقع داوطلبان کنکور همه از نظر مغزی و عصبی یک شکل و یکسان هستند اما اینکه آن ها از این مغز یکسان چه استفاده هایی می کنند تفاوت های آن هارا رقم می زند. شما می توانید با یاد گیری روش های درست درس خواندن و مطالعه کردن به رتبه برتری کنکور برسید.

فقط کافیست تا آنگونه درس بخوانید که رتبه برتر ها درس خواندند. آنگونه فکر کنید که آن ها فکر کردند و آنگونه عمل کنید که آن ها عمل کردند. در این صورت به آن نتیجه ای می رسید که آن ها رسیدند.

حال سوال اصلی اینجاست. رتبه های برتر دقیقا چگونه درس خواندند که من هم آن روش هارا یاد بگیرم و به رتبه برتری برسم؟

پاسخ سوال شما در بسته آفت های مطالعه هست! این بسته تمام روش های صحیح و اصولی درس خواندن را به شما آموزش می دهد و شمارا تبدیل به شخصی می کند که درست درس میخواند و انرژی خود را در مسیر درست به کار می گیرد.

این بسته می تواند.

  • قدرت تمرکز شمارا هنگام مطالعه با تمرینات عملی حداقل ۵ برابر کند.
  • سرعت و کیفیت مطالعه شمارا حداقل ۵ برابر کند.
  • مشکلاتی مثل بلند خوانی و درون خوانی هنگام مطالعه را رفع کند.
  • به شما مدیریت زمان را آموزش می دهد. چگونه به همه کارهایتان برسید و درس هم بخوانید!
  • به شما دوری از تنبلی را آموزش می دهد چگونه با یک تمرین عملی بی انگیزگی و تنبلی را از بین ببریم؟
  • و تمام روش ها و نکات درست درس خواندن را به شما یاد می دهد.

این را اطمینان داشته باشید اگر روش های درست مطالعه را بلد باشید و مستمر درس بخوانید دیگر درس خواندن در دانشگاهی مثل شریف یا تهران برای شما یک رویای دور از دسترس نخواهد بود بلکه یک هدف کاملا قابل دسترسی است. فقط کافیست روش های رتبه های برتر را یاد بگیرید و همان هارا تکرار کنید.

چرا این روش ها در مدرسه تدریس نمی شود؟

مهم ترین چیزی که از همه شنیده ایم به ما گفته اند درس بخوان. اما هیچ کس به ما نگفته است که چگونه درس بخوانم تا موفق شوم؟ این بسته با بیش از ۱۸۰ دقیقه آموزش و تدریس و تمرینات به شما یاد می دهد تمام مشکلات درس خواندن خودتان را رفع کنید و درست درس بخوانید و نتیجه بگیرید.

این بسته نه تنها شمارا تربیت می کند برای خوب درس خواندن، بلکه ذهن شمارا آماده موفق شدن می کند و از عادت های منفی دور می کند تا بتوانید از مطالعه نتیجه بگیرید.

اگر تا الان از درس خواندن شکست خورده اید و پشت سر هم تنها حاصل تلاش های شما فقط ( شکست ) بوده است. بدانید که شکست جز یک رفتار اشتباه و جز یک عادت ذهنی نیست. عادت های درست را یاد بگیرید و درست درس بخوانید تا نتیجه بهتری هم بگیرید.

بسته آفت های مطالعه نکاتی را مطرح می کند که در هیچ کتابی یافت نمی شود و حاصل سال ها تجربه و هزاران ساعت مشاوره و کار با داوطلبان مختلف است. شما با تجربیات این بسته عملا آنقدر مجهز هستید که امکان شکستتان نمی رود!.


شیوه خرید و دانلود بسته آفت های مطالعه در فقط ۳ گام!

قیمت بسته آفت های مطالعه ۱.۰۹۹.۰۰۰ می باشد. برای خرید این بسته منحصرا باید از طریق همین وب سایت اقدام کنید و مطابق با مراحل زیر این بسته را تهیه کرده و بلافاصله پس از خرید می توانید بسته را دانلود کنید و جلسات را تماشا کنید.

مرحله اول خرید: از طریق این لینک  ( کلیک کنید)  با تعریف نام کاربری رمز عبور و ایمیل شخصیتان در سایت عضو شوید. پس از اینکه عضو شدید.

مرحله دوم خرید: از طریق این لینک ( کلیک کنید ) این دوره را به سبد خریدتان اضافه کنید و دوره را با پرداخت بانکی بخرید.

مرحله سوم خرید: بعد از اینکه دوره را خریدید خودکار از سایت بانک به سایت برمی گردید و همه لینک های دانلود جلسات برای شما نمایان می شود و می توانید جلسات را دانلود و تماشا کنید. همچنین در پروفایل خودتان ( که عضو شدید) به لینک های دانلود همیشه دسترسی دارید.


چرا خرید این بسته را واقعا توصیه می کنیم؟

فرض می کنیم شما با خرید این بسته و یاد گیری روش های درست درس خواندن بتوانید به جای پزشکی پردیس پزشکی سراسری قبول شوید( که این فرض البته درست است! )  می توانید کل شهریه دانشگاه پردیس را صرفه جویی کنید و صد ها میلیون تومان شهریه را صرف چیز های دیگری کنید که برایتان مهم تر هستند. لپ تاپ یا حتی خودرو شخصی برای خودتان بخرید!

این بسته صد ها برابر ارزش دارد چرا که از تحمیل هزینه شهریه دانشگاه های آزاد و پردیس به خانواده ها جلوگیری می کند. قطعا خرید این بسته با توجه به قیمت آن به نفع شما و آینده مالی شما خواهد بود و هیچ شکی در این نیست. ما بسته ای درست کرده ایم که صد ها میلیون تومان صرفه جویی مالی برای خانواده ها انجام می دهد و به آن افتخار می کنیم زیرا باعث تربیت رتبه های برتر بسیاری خواهد شد.


 

4.6 9 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بیتا
5 ماه قبل

میخواستم بگم قبلا که پادکستاتون جنبه تبلیغاتی نداشت بیشتر به دل میشستید
ولی دیدم بی انصافیه چون درباره هر چیزی که تا الان خواستم سرچ کردم پادکست گذاشته بودین و زحمتاتونو قبلا کشیدید برامون . البته زحمتی ک در قبالش هیچ مسئولیتی نداشتید و ندارید 🙂
موفق باشید استاد ❤

SARA
5 ماه قبل

استاد جز برنامه هاتون نیس مثل روال قبل هر شنبه برامون پادکست بزارین؟ : )