ثبت نام انتخاب رشته خصوصی استاد گلی


داوطلبان گرامی برای شرکت در کلاس آنلاین انتخاب رشته فقط تا انتهای امشب ۷ مرداد وقت دارید. برای شرکت در کلاس و دریافت لینک کلیک کنید.


بسیار مفتخرم به عنوان فردی که در طول تمام پروسه کنکور ۱۴۰۱ در تک تک هفته ها و روز ها در کنار داوطلبان بوده ام و مسیر را با آن ها شروع کرده و به پایان رسانیده ام و هزاران دقیقه برای آن ها فایل مشاوره ای و آموزشی تدارک دیده ام قرار است انتخاب رشته آن ها را نیز برایشان انجام دهم.

انتخاب رشته قطعا مهم ترین بخش از روند ورود شما به دانشگاه است. نمی خواهم بگویم این مهم ترین انتخاب زندگی شماست و عواقب جبران نا پذیری برای شما به همراه خواهد داشت. ولی می خواهم بگویم که این انتخاب و این انتخاب رشته حداقل ۴ سال روی زندگی شخصی و اجتماعی و خانوادگی شما تاثیر خواهد گذاشت.

روز های متمادی قرار است از خوابگاه یا از خانه به دانشگاه بروید و باید سر کلاس های درس یک رشته خاص بنشینید. اگر به آن رشته خاص علاقه نداشته باشید. یا از نظر شما آن رشته خاص پتانسیل درآمدی خوبی نداشته باشد فقط ۴ سال از عمر خودتان را هدر می دهید و در نهایت این همه هزینه مالی و زمانی شما قرار نیست ثمره ای داشته باشد. بنابراین لازم است این انتخاب رشته را مهم ترین کارتان در طول چند سال اخیر بدانید و واقعا برای آن آموزش ببینید و حتما برای آن مشاوره بگیرید.

چرا احساس می کنم، من، حسن گلی لایق هستم تا انتخاب رشته را برای داوطلبانم انجام بدهم؟

اول: اینکه مشاوره تحصیلات تخصصی من است. من کارشناسی ارشد رشته مشاوره را در یک دانشگاه علوم پزشکی خوانده ام و علم آکادمیک این رشته را مطالعه کرده ام. در کنار همکار خودم خانم احمدی یک تیم مشاور و روان شناس در کنار شما خواهیم بود.

دوم: در طول تمام پروسه کنکور ۱۴۰۱ در تک تک هفته ها در کنار داوطلبان بوده ام و هزاران سوال آن هارا پاسخ داده و قدم به قدم مسیر را با آن ها پیموده ام. من در طول تک تک قدم های این پروسه کنار دانش آموزان عمومی و خصوصی خودم بوده ام و آن هارا بهتر از خودشان می شناسم. پس لایق هستم در انتخاب رشته نیز هم همراه آنان باشم.

سوم: تعهد من یک انتخاب رشته خوب است. من قصد ندارم یک انتخاب رشته بد یا نا مناسب انجام بدهم. تمایل دارم در این انتخاب رشته معیار را کیفیت قرار بدهم. قرار است شاگرد انتخاب رشته کم بگیرم اما با همان هایی که می گیرم عالی کار بکنم تا همه داوطلبان راضی باشند.

کل ظرفیت انتخاب رشته امسال من ۱۵ نفر خواهد بود.

خدمات انتخاب رشته استاد گلی به داوطلبان کنکور ۱۴۰۱

اول: تست MBTI

احتمالا تست هالند را به عنوان بهترین انتخاب کننده شغلی در میان تست های روان شناسی ویژه مشاغل می شناسید. اما این تست فقط یک دید تک بعدی در مورد شغل به شما می دهد. همکار من خانم احمدی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و عضو رسمی سازمان نظام روان شناسی جمهوری اسلامی ایران در این دوره قرار است تست MBTI را برای شما برگزار بکند که علاوه بر ارائه پیشنهادات شغلی، جنبه ها و ابعاد مختلف شخصیتی شمارا نیز به شما می شناساند و به شما می گوید که چگونه شخصیتی هستید و برای چه سبک زندگی و چه شغلی مناسب هستید.

دوم: چینش رشته ها و دانشگاه ها توسط استاد گلی

من حسن گلی قرار است در ۳ جلسه مشاوره ای ابتدا کارنامه شمارا با دقت تحلیل بکنم. سپس تمایلات شمارا من جمله اینکه کدام شهر ها یا کدام رشته ها در انتخاب های شما هست یا نیست را دریافت بکنم و سپس یک لیست کامل و صد در صد مطابق با رتبه شما به صورت منطقی برای شما آماده بکنم.

در واقع در این دوره انتخاب رشته ۴ جلسه مشاوره خواهیم داشت. البته تا انتهای آمدن نتایج نهایی واتساپ خصوصی من در اختیار دانش آموزان انتخاب رشته ام برای پرسش و پاسخ شبانه است.

توضیح بیشتر در مورد روند انتخاب رشته

پس از اینکه تست ام بی تی آی از شما گرفته شد. نتیجه این تست برای شما ارسال می شود و می توانید مشاغل پیشنهادی را مشاهده کنید. سپس قرار است ۳ جلسه با من کار کنید و من در این ۳ جلسه علاوه بر تحلیل دقیق کارنامه شما برای دانشگاه آزاد و همچنین سراسری قرار است همراه با شما و خانواده شما یک لیست خوب آماده بکنیم.

می توانید آرامش داشته باشید که در این مسیر واتساپ شخصی من هر شب در اختیار فقط شاگردان خصوصی من خواهد بود تا اشکالات خودشان را بپرسند. ضمنا لیست نهایی شما توسط خود من آماده خواهد شد و نگران کم تجربگی خود یا والدینتان در امر انتخاب رشته نباشید. شما کافیست تمایلات و همچنین شهر هایی که می توانید یا نمی توانید انتخاب کنید و همچنین رشته هایی که به آن ها تمایل دارید یا خیر و همچنین دوره های دانشگاهی را به من اعلام کنید.

تمام این پروسه برای دانشگاه سراسری و آزاد انجام خواهد شد. داوطلبانی که پکیج انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد را ثبت نام می کنند به جای ۴ جلسه ۶ جلسه خواهند داشت و ۲ جلسه آخر برای دانشگاه آزاد خواهد بود.

شیوه برگزاری جلسات مشاوره ای:

جلسات در واتساپ راس ساعت مشخص به شکل ۳۰ دقیقه ای برگزار می شود. به طوری که در این ۳۰ دقیقه من از شما سوال می پرسم و شما با ویس یا متن پاسخ می دهید. هر جلسه ۳۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. علاوه بر جلسات نیم ساعته واتساپی هر شب از ساعت ۲۱ الی ۲۳ ساعت رفع اشکال واتساپی برای تمام داوطلبان خواهد بود.

شما لیست نهایی را چند روز قبل از مهلت نهایی دریافت می کنید و همانطور که گفته شد لیست شما توسط من آماده و البته با همکاری شما چکش کاری خواهد شد. در چینش لیست هم نظرات شخصی به صورت دستی تاثیر گذار خواهد بود.

چه وعده هایی نمی دهیم؟

در مورد جلسات انتخاب رشته و همچنین خصیصه های آن کامل صحبت شد. حال نوبت به این می رسد که چه وعده هایی نمی دهیم؟

 

انتخاب رشته یک روند منطقی و همچنین علمی است و کامپیوتر سازمان سنجش از یک سری الگوریتم هایی با دقت ریاضی پیروی می کند و امکان گول زدن این کامپیوتر به هیچ وجه وجود ندارد.

قطعا کار ما در این دوره با داوطلبان منطقی است و قرار نیست وعده های هیجانی بدهیم. بهترین انتخاب رشته ممکن منطقی برای شما انجام خواهد شد و شما به بهترین قبولی ممکن خواهید رسید. اما خوب است این را بدانید که قبولی با هر رتبه ای در هر رشته ای غیر ممکن است. و کامپیوتر سازمان سنجش گول نمی خورد و شما هم نباید درگیر هیجاناتی شوید که فقط به شما لطمه می زنند.

شهریه ثبت نام در دوره انتخاب رشته.

پکیج های انتخاب رشته به شرح ذیل می باشند.

پکیج انتخاب رشته کامل سراسری: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۴ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

پکیج انتخاب رشته سراسری و آزاد: ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان ( ۶ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

پکیج انتخاب رشته فقط آزاد: ۶۰۰.۰۰۰ تومان ( ۴ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

داوطلبانی که در طول کنکور ۱۴۰۱ حداقل ۲ ماه با استاد گلی مشاوره خصوصی داشته ۱۰% تخفیف روی تمام قیمت های بالا دریافت می کنند.

✅ علت تفاوت هزینه فقط سراسری با فقط آزاد به علت حجم بسیار کم دفترچه آزاد و همچنین حضور رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد در دفترچه سراسری می باشد.

 توضیحات: انتخاب رشته سراسری شامل تمام انتخاب های در دفترچه سراسری ( شامل پزشکی ، دندانپزشکی،داروسازی و دامپزشکی دانشگاه ازاد و همچنین دانشگاه های پردیس و شهریه پرداز و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های شرایط خاص و … می شود)

 روش ثبت نام

داوطلبان گرامی برای ثبت نام در انتخاب رشته استاد گلی فرم زیر را تکمیل کنند و یک شماره تماس وارد کنند. خانم احمدی تلفنی با شما تماس می گیرد و شمارا برای ثبت نام قطعی راهنمایی می کند.


ثبت نام انتخاب رشته ۱۴۰۱ استاد گلی

داوطلبان گرامی فرم زیر را تکمیل کنید خانم احمدی با شما تماس خواهد گرفت


 

 

 

.

 

4.7 13 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهره
1 ماه قبل

سلام استاد وقت شریفتون بخیر ،میبخشید شما کانالی برای انتخاب رشته دارید ؟ میشه آیدیشو بذارید لطفا

یه هل کوچیک
2 ماه قبل

استاد میشه نتایج شاگردهاتون رو وی سایت بزارین
با تشکر

فاطمه
2 ماه قبل

سلام استاد خسته نباشید استاد من امسال کنکور دادم و دوست داشتم دانشگاه فرهنگیان رو بیارم اما نشد ونمیدونم امسال برم دانشگاه یا نه
استاد اگه کسی معدلش پایین تر از یازده باشه آیا ترمیم معدل باید حتما انجام بده برای سال آینده
استاد من دانشگاه فرهنگیان رو دوست دارم اما نمیدونم فکر عاقلانه ایی هست که امسال بمونم یا نه به نظرتون برای سال آینده موفق میشم با این شرایط