جملات انگیزشی کنکور ۱۴۰۱+ ۱۳ تصویر بک گراند موبایل


جملات انگیزشی می توانند برای کنکوری ها شفا بخش باشند و آن هارا برای ادامه مسیر موفقیت ترغیب کنند. جملات انگیزشی بسیاری از مواقع به ما نهیب می زنند و اجازه نمی دهند ما از مسیر درست منحرف شویم. بهتر است جملات انگیزشی را فقط یک بار نخوانیم. بلکه آن هارا در جایی قرار بدهیم که هر روز جلوی چشممان باشند و بتوانیم آن هارا وارد ضمیر نا خود آگاهمان بکنیم. در پست امروز برای شما ۱۳ جمله انگیزشی برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ آماده کرده ام که البته آن هارا در قالب بک گراند موبایل برای شما در آورده ام.

اگر این جملات را فقط یک بار بخوانیم، قطعا فراموشمان می شود. پس بهتر است در بک گراند موبایلمان قرار دهیم تا هر روز و هر روز ضمیر نا خود آگاه ما آن هارا دیده و بر طبق آن ها رفتار کند. البته این جملات برای تمام کنکوری ها و دانش آموزان قابل استفاده هستند.

وقتی این تصاویر هر روزه مقابل چشمان ما قرار می گیرند بی درنگ اثرشان را روی درس خواندن مشاهده می کنیم و احساس انرژی و قدرت زیادی برای مطالعه می کنیم. بسیاری از دانش آموزان گله می کنند که تاثیر جملات انگیزشی موقت است و آن طور که باید روی آن ها تاثیر دائمی نمی گذارد. من به شما اطمینان می دهم به زودی به این موضوع خیلی مهم خواهیم پرداخت. فعلا امروز از این تصاویر استفاده کنید تا حداقل مدتی برای درس خواندن شارژ شوید.

و اگه دنبال یک دوره کاملِ کامل، برای ساختن انگیزه و پیوستگی هستید پیشنهاد می کنم به صفحه کورس MOTIVATION مراجعه کنید.

در تصاویر تگ سایت رو استفاده نکردم، چون می دونم که کسی دوست نداره تگ تبلیغاتی روی موبایلش ببینه و کاملا پاکه تصاویر. ولی از شما درخواست دارم اگه خواستید این جملات رو برای دوستاتون بفرستید حتما لینک همین مطلب رو بهشون بدید. مرسی! در پست های بعدی برای لپ تاپ و سیستم های شخصی هم تصاویر انگیزشی خوبی را با هم مرور می کنیم. سعی کردم هم از تم های دخترانه استفاده بکنم و هم پسرانه. امیدوارم لذت ببرید.

منتظر بروز رسانی های بعدی همین پست با جملات جدید تر و و تم های جدید تر و فایل های مشاوره ای جدید تر باشید


حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید