دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی ۱۴۰۰ + کلید+ پاسخنامه تشریحی


کنکور سراسری تجربی و سایر رشته ها در تاریخ ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و داوطلبان برای موفقیت در کنکور با هم به رقابت خواهند پرداخت. کنکور تجربی با بیشترین تعداد شرکت کننده در صدر کنکور های برگزار شده قرار دارد و داوطلبان برای قبولی در رشته های اصلی مثل پزشکی و دندانپزشکی تلاش می کنند بیشترین سوالات ممکن را پاسخ بدهند. یکی از خواسته های داوطلبان پس از برگزاری کنکور دانلود سوالات و پاسخنامه آن ها برای درصد گیری است و به همین خاطر امروز با هم به سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور تجربی ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت.

چرا باید دقیقا روز کنکور درصد گیری انجام بدم؟ در پست پشت کنکور ماندن برای کنکور ۱۴۰۱ با هم صحبت کردیم که باید بلافاصله همان روز کنکور درصد های خودمان را مشخص بکنیم و بگوییم که می خواهیم پشت کنکور بمانیم یا نه.

درصد گیری در همان روز آزمون تکلیف مارا با خودمان مشخص می کند و از هدر رفتن زمان جلو گیری می کند. شما همین امروز باید سوالات و پاسخنامه هارا دانلود کنید و درصد گیری بکنید تا از وضعیت خودتان مطلع شوید و بدانید که رفتنی هستید یا ماندنی.

همین امروز که پاسخ هایتان در خاطرتان هست این کار را انجام بدهید و اجازه ندهید تا آمدن نتایج فرصت از دست برود. تا موقعی که پاسخنامه های تشریحی کنکور بیرون می آید از مقالات و پادکست های سایت لذت ببرید و اگر قصد پشت کنکور ماندن دارید حتما به خوبی برای کنکور بعدی برنامه ریزی کنید.


برای دانلود روی هر عنوان کلیک کنید

دانلود سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۰

دفترچه عمومی کلیک کنید

دفترچه اختصاصی کلیک کنید

✅ فایل مشاوره ای مهم: کارهایی که بلافاصله پس از برگزاری کنکور سراسری باید انجام بدهیم ( کلیک کنید) ✅

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی ۱۴۰۰

دانلود پاسخنامه تشریحی دروس تجربی ۱۴۰۰ به تفکیک

ادبیات

عربی

دین و زندگی

زبان انگلیسی

زمین شناسی

ریاضی

زیست شناسی

فیزیک

شیمی


دانلود سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۰ روی هر عنوان کلیک کنید

دانلود سوالات عمومی

دانلود سوالات اختصاصی

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی  ۱۴۰۰

دانلود پاسخنامه تشریحی دروس ریاضی ۱۴۰۰ به تفکیک

ادبیات

عربی

دین وزندگی

زبان انگلیسی

ریاضی

فیزیک

شیمی


 

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید