دوره مشاوره ای ۱۰۰_۱۰۰ ( مطالعه با کیفیت ۱۰۰% از مطالب کنکور در ۱۰۰ روز)


دوره مشاوره ای صد صد، یعنی مطالعه با کیفیتِ صد درصد از مطالب کنکور در صد روز ( یا بیشتر) که در این صفحه به شرح توضیحات کاملی در مورد آن خواهم پرداخت. دانش آموزان و داوطلبانی که واقعا قصد جدی برای موفق شدن در کنکور سراسری دارند می توانند پس از مطالعه توضیحات این صفحه فرم رزرومه را تکمیل کنند و برای دوره پیش ثبت نام انجام دهند تا در صورت تایید در این دوره شرکت نمایند. این دوره تا انتهای اسفند فرصت ثبت نام دارد. البته هر دانش آموز موفقی می داند هرچقدر زودتر شروع کند بهتر است.


کنکور چیست؟ کنکور همیشه بخشی جدایی نا پذیر از زندگی دانش آموزان و داوطلبانی بوده است که می خواسته اند در زندگی به موفقیت برسند. هر دانش آموزی متناسب با رشته تحصیلی خودش رویای رسیدن به یک دانشگاه و بعد از آن یک شغل ایده آل را دارد و رویای موفقیت را در سر می پروراند.

در این میان رشته های پر ارزش به مانند دندانپزشکی ظرفیت بالایی ندارند و داوطلبان مجبور هستند برای رسیدن به این رشته ها تا سر حد توانایی های خود، کار، مطالعه و مرور کنند تا بتوانند به این رشته های ارزشمند برسند. وظیفه من به عنوان یک مشاور تحصیلی کمک به دانش آموزانی هست که قصد موفق شدن در کنکور را دارند.

وظیفه من هدایت و راهنمایی و مربی گری آن ها برای رسیدن به نتیجه دلخواهشان است. باید قدم به قدم به آن ها بگویم که چکار بکنند و هر روزشان را چگونه سپری کنند. چقدر بخوانند، چقدر تست بزنند، کی مرور کنند، کی جمع بندی کنند و به صورت کلی چگونه کارهایشان را انجام دهند تا نتیجه ای که می خواهند بگیرند. به نظر من این وظیفه یک مشاور کنکور است. البته مشاوره برای این دوره اصطلاح مناسبی نیست زیرا من در این دوره مربی شما خواهم بود و قدم به قدم دستوراتی را برای عمل کردن به شما خواهم داد. و شما هم نقش یک بازیکن را دارید که با عمل کردن به دستورات باید به نتیجه برسید.

ویژگی های منحصر به فرد دوره صد، صد

این دوره مشاوره ای حاصل سال ها تجربیات من در کار با دانش آموزان موفق و همچنین نا موفق هست. دانش آموزانی که پزشکی قبول شدند و دانش آموزانی که نشدند. من در کار مشاوره هم دانش آموزان موفق و هم نا موفق داشته ام و به خوبی می دانم عوامل موفقیت و شکست چیست.

من به خوبی ماهیت و جنس درس خواندن و خود کنکور را می شناسم و این دوره را به شکلی طراحی کردم که اگر دانش آموز و داوطلبی واقعا به تک تک حرف ها و دستورات من عمل کند باید جواب بگیرد. دقیقا مثل اینکه دو را در دو ضرب کند. او باید به چهار برسد و باید به موفقیت برسد. مگر اینکه داوطلبی دستورات را ناقص انجام دهد یا انجام ندهد. ولی قول می دهم اگر دستورات را کامل انجام دهد حتما موفق می شود.

خدمات ویژه این دوره

این دوره شامل خدمات ویژه ذیل می شود.

جلسات مشاوره ( هفته ای ۳ بار به صورت مستقیم با شخصِ استاد )

در این جلسات شما احتمالا کمتر می گویید و بیشتر می شنوید. نکات مهمی که در گزارش کارهای شما بوده است و مسائل مهمی که باید در روز یا روز های آتی رعایت کنید داخل این جلسات به شما گفته خواهد شد. مدت زمان این جلسات معقول اما بسیار انرژی بخش است و علاوه بر پاسخگویی به سوالات مشاوره ای شما، ایرادات شما را به شما گوشزد خواهد کرد و شمارا برای ادامه مسیر راهنمایی خواهد کرد.

فراموش نکنید تقریبا هیچ مشاوری هفته ای ۳ بار با دانش آموزش ارتباط مستقیم نمی گیرد اما این امر در این دوره برای موفق شدن شما و پیگیری جدی کار شما انجام خواهد شد. و خدمات عالی ارائه می شود.

برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی های هفتگی دقیق، شامل اینکه هر روز دقیقا چقدر مطالعه کنید، چقدر تست بزنید، کی مرور کنید، چقدر مرور کنید و خلاصه قدم به قدم کارهایی که هر روز باید انجام بدهید داخل این برنامه های شخصی گنجانده خواهد شد. همچنین چون شما از صفر شروع می کنید به احتمال زیاد باید آزمون را کنار بگذارید ولی نگران این موضوع نباشید زیرا تک تک آزمون های قلمچی داخل برنامه شما گنجانده خواهد شد تا با حل آن ها به ارتقای درصد های خود بپردازید.

دسترسی همیشگی به مشاور

شما می توانید در طول تمام روز های هفته در صورت بروز هر مشکلی ( بی انگیزگی، هر مسئله ای که مانع درس خواندن شما می شود) به مشاورتان پیامک بدید و در یک تلفن سریع مشکل را حل کنید.

بررسی گزارشات هر شب

گزارشات شامل ساعت مطالعه و تعداد تست می شوند. اگرچه داخل جلسات پیگیری هفته ای ۳ بار در مورد گزارش کارها مفصل صحبت خواهیم کرد، ولی هر شب داخل پیام رسان ایتا نیز گزارشات شما بررسی خواهد شد.

خلاصه خدمات ارائه شده در این دوره و نکات مهم

این دوره ویژه دانش آموزان و داوطلبانی است که می خواهند از صفر شروع کرده و در صد یا بیشتر از صد روز کل مطالب کنکور را با کیفیت مطالعه کنند، به آزمون های جامع و کنکور برسند و نتیجه خوبی در کنکور سراسری مثلا رتبه ۳ رقمی کسب کنند.

دانش آموزان با شرکت در این دوره به صورت خصوصی هفته ای ۳ بار جلسات مربی گری با استاد گلی خواهند داشت و قدم به قدم دستور خواهند گرفت تا با عمل کردن به آن ها به موفقیت برسند. در واقع شما در این دوره یک بلو پرینت دریافت می کنید یعنی قدم به قدم به شما گفته می شود که چگونه اقدام کنید و نتیجه بگیرید. فرصت ثبت نام در این دوره تا آخر اسفند است.

مسلما این دوره بهترین انتخاب برای داوطلبانی هست که حتما امسال قصد موفق شدن را دارند.

 


شهریه ثبت نام در دوره

شهریه این دوره متناسب با جلسات متعدد مشاوره ( هفته ای ۳ بار کار خصوصی) + بررسی گزارشات هر شب+ برنامه ریزی های دقیق و مخصوصا دسترسی همیشگی به مشاور تعیین می شود.

همچنین با توجه به ماهیت این دوره ثبت نام در این دوره به صورت تک ماهه امکان پذیر نیست و شما برای نتیجه گرفتن باید تا روز کنکور تحت نظر مشاور باشید و یکجا ثبت نام بفرمایید. ( به این نکته توجه فرمایید هرچقدر زودتر ثبت نام کنید فرصت ما برای خواندن و بستن مطالب بیشتر خواهد بود )

شهریه ثبت نام برای افرادی که تا ۱۰ اسفند ثبت نام می کنند ( مشاوره تا روز کنکور حساب می شود > 5.900.000 تومان

شهریه ثبت نام برای افرادی که از ۱۱ اسفند تا انتهای اسفند ثبت نام می کنند ( مشاوره تا روز کنکور حساب می شود > 4.900.000 تومان


نحوه ثبت نام و تکمیل فرم رزومه

فرم رزومه چیست؟

به عنوان یک مربی تحصیلی تمام تلاش من کار با دانش آموزان جدی ای هست که واقعا می خواهند موفق شوند و نتایج خوب بگیرند. لذا شما باید قبل از ثبت نام در این دوره یک جلسه مصاحبه تلفنی ۱۰ دقیقه ای با من داشته باشید و از نظر مشاوره ای آنالیز شوید. این سوالات درسی نیستند و فقط یک سری سوالات کلی در مورد قوت درس خواندن شما، پایه تحصیلی شما و وضعیت سابق و اکنون شما پرسیده خواهد شد. این مصاحبه بخاطر این است که فقط افراد خیلی جدی جذب این دوره شوند و ما بتوانیم اشخاصی که خواهان سخت کار کردن هستند را بشناسیم و نتیجه دلخواهمان را بگیریم.

هزینه مصاحبه تلفنی ۱۰ دقیقه ۳۰ هزار تومان می باشد. دقت بفرمایید این جلسه جلسه مشاوره نیست و شما صرفا تعیین سطح خواهید شد.

برای رزرو زمان مصاحبه تلفنی ۱۰ دقیقه ای خود لطفا مبلغ ۳۰ هزار تومان را به شماره کارت ذیل واریز کرده و بعد از آن ساعت واریزی+ نام و نام خانوادگی+ پایه و مقطع تحصیلی را به شماره ذکر شده پیامک کنید تا زمان مصاحبه برای شما اس ام اس شود.


اطلاعیه آخرین فرصت ثبت نام در کلاس مشاوره ای موفقیت در 3 ماه - مشاوره استاد  گلی

پس از واریز مشخصات شامل نام و نام خانوادگی+ ساعت واریز+ پایه تحصیلی را به شماره زیر پیامک کنید.

۰۹۱۲۰۷۱۶۰۲۶


در صورت عدم تایید شما مبلغ مصاحبه قابل عودت نخواهد بود.


بسیار خوشحال هستم که فرصت این را دارم تا با دانش آموزان بسیار جدی کار کنم و اطمینان می دهم هرچقدر شما سخت کوشی بیشتری به خرج بدهید من هم دلسوزی بیشتری به خرج خواهم داد تا شمارا به نتیجه برسانیم :). به نظر من موفقیت شدنی است …

4.4 8 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دانیال
1 ماه قبل

سلام و وقت بخیر
استاد ما چند روزه شروع کردیم ۱۲ ساعت درس می خونیم و ۷ ساعت حل تست و تحلیل داریم ، ساعت خوابمون رو به چهار ساعت تقلیل دادیم اما احساس خستگی خیلی زیادی داریم ، به نظرتون ساعت خوابمون رو بیشتر کنیم و یه سوال دیگه اینکه با روان شناسی میشه اپلای کرد و به طور کلی بین حقوق و روان شناسی و فلسفه و اقتصاد و مدیریت مالی کدوم برای اپلای و گرفتن بورسیه مناسب تره ، ما خودمون رشته های روان شناسی و فلسفه رو خیلی دوست داریم ، هدفمون هم گرفتن بورسیه از دانشگاه های کانادا هست ولی بعضی از همکلاسی هام بهم گفتند با رشته های ریاضی میشه اپلای کرد و خودمون رو باختیم

اشکان
1 ماه قبل

سلام ، استاد به نظرتون از الان شروع کنیم روزی ۱۴ ساعت با کیفیت درس بخونیم ، میتونیم زیر صد کشور بشیم ؟ خیلی انگیزه مون رو از دست دادیم ?