سه راه کار برای روز هایی که اصلا حوصله درس خواندن نداریم!


مهم نیست چقدر دانش آموز با انگیزه ای هستید. بعضی از روز ها برای هر کسی پیش می آید که به هیچ وجه حوصله و انرژی درس خواندن ندارد و هر کاری می کند نمی تواند پروسه درس خواندن را شروع کند. ما امروز می خواهیم ۳ راه کار خیلی عالی را بررسی کنیم که به شما کمک خواهند کرد در این روز ها بتوانید از دل یک روز بد، خروجی خوبی را داشته باشید.

در روان شناسی برای تغییر رفتار ما محرک های درونی و بیرونی را داریم. مشوق های درونی مثل افکار، انگیزه ها و تمام مسائل غیر قابل دیدن ارگانیزم را شامل می شوند و محرک های بیرونی به محیط، افراد و اشیای اطراف که قابل مشاهد هستند گفته می شود.

سریع ترین راه برای تغییر دادن یک رفتار متوسل شدن به محرک های بیرونی است. یعنی وقتی شما یک چیزی آن بیرون را عوض کنید سریع تر می توانید رفتار خودتان را تغییر دهید تا موقعی که تلاش کنید یک چیزی را در درونتان عوض کنید. چون تغییر چیز های درونی سخت تر و زمان بر تر هستند.

با این تفسیر من امروز ۳ تکنیک بیرونی را به شما خواهم گفت که به کمک تغییر محیط به شما کمک می کند درس خواندن را شروع کنید. اگرچه این تکنیک ها همیشه و در تمام زمان ها کاربردی هستند ولی مواقعی که نمی توانید استارت درس خواندن را بزنید بیشتر به شما کمک خواهند کرد. 

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها