سیر تا پیاز برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ بخش اول


شاید فکر کنید موفقیت در کنکور حتما برای افرادی است که در مدارس خاصی تحصیل کرده اند. یا برای افرادی که پایه تحصیلی قوی داشته اند و در سال های پایه توانسته اند به صورت مرتب آزمون های آزمایشی شرکت بکنند. شاید حتی فکر بکنید موفقیت در کنکور شانسی است و به شانس بستگی دارد و شاید نگران این موضوع باشید که شما توان و پتانسیل موفقیت در کنکور را ندارید. سیر تا پیاز برنامه ریزی قصد دارد تمام این افکار نا درست را از بین برده و یک مشاوره خوب به شما برای موفقیت بدهد.

من امروز می خواهم بر خلاف باور های قدیمی شما حرکت بکنم و به شما بگویم که موفقیت در کنکور یک سری قوانین خاص و مشخص دارد و هر فردی از این قوانین تبعیت کند با دقت ریاضی در کنکور موفق می شود. موفقیت در کنکور زمانی ممکن است که شما درس خواندن را با یک روش خاص پیش ببرید و من در مورد آن روش خاص صحبت خواهم کرد.

روش خاصی که تمام رتبه های تک رقمی از آن استفاده کرده و به نتایج دلخواه خود رسیدند. روشی که اگر علیه آن حرکت بکنید هیچوقت نتیجه ای که می خواهید نمی گیرید فارغ از اینکه چقدر آدم باهوشی هستید یا چقدر امکانات در اختیار دارید.

یک سری اصول برنامه ریزی و همچنین مشاوره ای وجود دارد که باید برای موفقیت در کنکور از آن ها تبعیت کنید. من امروز اینجا هستم تا یک مشاوره درست و حسابی برای شروع مسیر موفقیتتان در کنکور ۱۴۰۱ به شما بدهم و اصولی را به شما بدهم که قرار است در آینده از آن ها به عنوان مهم ترین عوامل موفقیت خودتان یاد کنید و با افتخار در مصاحبه هایی که با شما انجام خواهد شد اسم از این قوانین ببرید و آن هارا به دیگران هم یاد بدهید.

برای موفقیت در کنکور فقط باید قدم های درست برداشت و مشاوره خوب و منطقی گرفت و من امروز در این فایل یک مشاوره عالی برای شروع کنکورتان در اختیار شما می گذارم که آن را بسیار ارزشمند خواهید یافت. منتظر بخش دوم این فایل باشید.


برای دانلود فایل مشاوره ای سیر تا پیاز برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ بخش اول کلیک کنیدلینک صفحه دوره MOTIVATION ( کلیک کنید)

لینک صفحه مشاوره خصوصی کنکور با حسن گلی ( کلیک کنید)

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

۱۳ دیدگاه

 • سلام استاد
  استاد من یازدهم ریاضی هستم من پایه رو خوب کار نکردم و قصدم اینه تو یه ماه خورده ای دهم رو کامل جمع کنم
  تو این ی ماه یازدهم رو اصلا تو برنامم نداشته باشم ؟؟
  اینجوری یازدهم یادم نمیره ؟؟
  و تو بودجه بندی گزینه دو برای تابستون فقط دهم هست پس یازدهم چی میشه

 • سلام استاد وقتتون بخیر
  من سال ۱۴۰۱ سال سوم هست که میخوام کنکور تجربی بدم
  بنظرتون بهتره که چطور بخونم درسا رو؟ ترکیبی یا هر سالو جدا بخونم تموم کنم؟

 • سلام استاد وقتتون بخیر
  استاد کسی که میخواد ورزش حرفه ای مثلا عضلات شکم کار کنه بهتره که بعد از بیدار شدن پنج صبح اینکار رو بکنه یا بعد از ظهر بعد از تموم کردم برنامه ش؟
  چون تمرین ها انرژی زیادی میگیره ولی در عوض احساس شادابی خوبی منتقل میکنه و اینکه وقت زیادی هم نمیبره

 • سلام استاد ایا چنین امکانی هست یه جلسه غیر حضوری برنامه ریزی تابستون برام بکنید؟هزینش چقد میشه؟یازدهم تجربیم میخوام برم انشالله ۱۲

 • سلام استاد گلی من دوازدهمی هستم پس فردا امتحان زبان نهایی دارم اما تنها چیزی که تا حالا خوندم لغات و گرامر درس ۱ اما همین رو هم خوب یاد ندارم چیکار کنم که تا پس فردا نمره ۱۷ به بالا بگیرم زبانمم معمولیه نه ضعیف ضعیف نه قوی.

  • با سلام

   یک روز مونده به امتحان اصلی درس رو تموم کنید و روز آخر یک بار صبح و یک بار ظهر مرور کنید کل درس رو مطمئنا نتیجه عالی خواهید گرفت.

 • سلام استاد ببخشید بنده اولین سالی که میخوام کنکور میشه هفته دیگه پادکستتون راجب تغییرات منابع کتاب درسی باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید