فایل صوتی انگیزشی استاد گلی ( هم اکنون زمان تغییر است )


به نظر من همیشه ما انسان ها باید در حال یاد گیری باشیم و هر کسی درسی برای یاد دادن دارد. من هم تصمیم گرفته ام همیشه در حال یاد گیری باشم حتی از خودم! و هر چند وقت یکبار فایل های آموزشی یا دوره های خودم را می بینم و گوش می کنم تا نکات مهم برایم یاد آوری شوند. امروز که یک فایل از خودم را مرور می کردم آن را بسیار مهم و ارزشمند یافتم و تصمیم به بازنشر آن گرفتم تا به شما هم کمک کند.

این فایل دقیقا ۶ سال پیش در نهم فروردین ماه ۱۳۹۶ انتشار یافته است. امیدوارم از آن لذت ببرید و فراموش نکنید محتویات آن بسیار ارزشمند است و برای همین امسال کاربردی خواهد بود. من حتی اعداد نوشته هارا هم تغییر نمی دهم چون انرژی عجیبی درون این فایل و متن آن نهفته است. خودتان پس از گوش دادن متوجه خواهید شد.


مردی میخواست جهان را تغییر دهد. اما بعدا که فکر کرد به این نتیجه رسید که نمیتواند جهان را تغییر دهد،پس تصمیم گرفت کشور خودش را تغییر دهد. بعد از تلاش های فراوان به این نتیجه رسید که کشور خودش را هم نمیتواند تغییر دهد. پس گفت میخواهم شهر خودم را تغییر دهم. آن مرد شهرش را هم نتوانست تغییر دهد. بعد گفت حتما خانواده خودم را میتوانم عوض بکنم! آن مرد خانواده خودش را هم نتوانست عوض بکند. در آخر به این نتیجه رسید که برای تغییر دنیا باید اول خودش را تغییر دهد، تا خودش را عوض نکند و تا تغییری درون خودش ایجاد نکند جهان هیچ تغییری نخواهد کرد

آری برای تغییر شرایط زندگی ات اول باید خودت را عوض کنی! راستی دانش آموز عزیز من در سال ۹۶ هم مثل سال ۹۵ زندگی میکنی؟ همانگونه که در سال ۹۵ درس میخوانی در سال ۹۶ هم درس میخوانی؟ همانگونه میخوابی؟ با همان آدم هایی که سال ۹۵ معاشرت داشتی و به تو آسیب زدند معاشرت میکنی؟ پس چگونه انتظار نتیجه متفاوت داری؟

تمام حرف من متوجه توست که به تو بگویم اگر تغییر میخواهی،اگر میخواهی شرایط زندگی ات را تغییر دهی، اگر میخوای شادتر، و بهتر زندگی کنی اول باید خودت را عوض کنی،تا تو خودت را تغییر ندهی و تا تو خودت را عوض نکنی هیچ تغییری در جهان هستی رخ نخواهد داد! باید برای تغییر صیور باشی و اقداماتی را برای آن انجام دهی آن موقع هست که به سمت موفقیت قدم بر میداری و شروع میکنی ساختن یک اوضاع و شرایط جدید اوضاع و شرایط جدیدی که هیچ شباهتی به گذشته های تاریک ندارد

پس تصمیم بگیر و همین امروز تغییر کن. همین امروز عادت ها و آدم های منفی را از زندگی ات کنار بگذار و با شادابی تمام در زمین خداوند زندگی کن. خوب مطالعه کن درس بخوان وارد دانشگاه خوب شو و سپس زندگی ات را با دستان خودت بساز. مطمئن باش رویای تو عملی است فقط باید تغییر کنی!


برای دانلود فایل صوتی هم اکنون زمان تغییر است به صورت مستقیم لطفا اینجا کلیک بفرماییداین همایش بی نظیر را هم از دست ندهید. سه ماه مطالعه خوب یعنی ۱۰۰۰ ساعت! در این سه ماه می شود کارهای بی نظیری انجام داد حتما با من در این همایش همراه باشید تا راه را نشانتان دهم.

4.5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها