فرمول نهایی من برای انگیزه


نمی توانیم کتمان بکنیم که برای موفق شدن نیاز به انگیزه و انرژی داریم. اما این انگیزه باید یک انگیزه پایدار و ماندگار باشد و مارا به موفقیت برساند.

ما نمی خواهیم صرفا چند روز حس خوبی داشته باشیم و سپس درس خواندن را رها کنیم. چیزی که ما می خواهیم یک احساس اطمینان قلبی و انرژی پایدار است که مارا وادار کند ماه ها به صورت مرتب مطالعه کنیم تا به نتیجه دلخواهمان برسیم.

بسیاری از دانش آموزان در مورد موضوع انگیزه مشکل دارند و نمی توانند به صورت مرتب درس بخوانند. فایل امروز آماده شده است تا به این دسته از داوطلبان کمک بکند تا

  • برای مطالعه کردن انگیزه بسازند
  • انگیزه ساخته شده را تا روز کنکور حفظ بکنند
  • انگیزه ای بسازند که موفقیت را به آن ها هدیه دهد

فرمول انگیزه ای که در این فایل تدریس می شود فرمول نهایی ساختن انگیزه است و مهم ترین قانون موفق شدن در هر زمینه ای را به شما آموزش می دهد. امروز یاد می گیرید هم انگیزه بسازید و هم آن را دائمی حفظ کنید.

کسی پیدا نمی شود که موفق شده باشد ولی از این دو راه تبعیت نکرده باشد و کسی هم نیست که از این دو راه تبعیت نکرده باشد و به موفقیت رسیده باشد.

این فایل را بارها ببینید و گوش دهید و آن چه را یاد می گیرید کاملا به ذهن خودتان بسپارید و مهم تر از همه به آن عمل کنید و ببینید که چگونه درهای موفقیت رو به شما باز خواهد شد و دیگر هیچ چیزی غیر ممکن نخواهد بود.


📺


 برای دانلود فایل صوتی این ویدئو لطفا اینجا کلیک کنید


فایل های مکمل اشاره شده در برنامه 👇

چرا برای موفق شدن در کنکور احساس لیاقت نمی کنیم؟ بخش اول   بخش دوم


منتظر بخش بعدی همین فایل با عنوان ” چگونه باورم را برای موفقیت در کنکور قوی تر کنم ؟ ” دوشنبه شب در وب سایت باشید

5 11 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
1 ماه قبل

سلام استاد خسته نباشید
استاد در ادامه حرفتون درپادکست قبل باید بگم برنامه قلم چی تو مدت باقی مونده ایستگاه جبرانی نداره که بخوام مباحث باقی مونده ی قبل رو بخونم.
شما میگین چیکار کنم؟
ممنون