فیلم مشاوره ای (حل مشکل انگیزه کنکوری ها)


قطعا بزرگترین مشکلی که یک کنکوری می تواند با آن رو به رو شود مشکل انگیزه است. زمان هایی بوده که می خواستیم مرتب و بدون وقفه مطالعه کنیم و تمام امکانات را هم در دسترس داشته ایم اما انرژی و سوخت لازم برای حرکت رو به جلو تنها نداشته ما بوده است و ما فقط نشستیم و موفقیت های دیگران را شاهد بودیم. بارها به این موضوع فکر کردیم که من استعداد لازم را دارم توانایی ها و امکانات لازم را دارم، اگر فقط می توانستم انرژی لازم را داشته باشم تا از این امکانات بهره ببرم حتما می توانستم موفق هم شوم.

خبر خوب این است که این مشکل به ظاهر بزرگ حل شدنی است و شما کافیست یک سری آموزش ها در مورد آن دریافت کنید. باید افکار جدید را بارها و بارها تکرار کنید و باید شخصیت خودتان را عوض کنید. از آن شخصیتی که کارهارا نیمه کاره رها می کرد به انسانی تبدیل شوید که هر کاری را موفقیت آمیز انجام می دهد.

من در ویدیو آموزشی امروز به صورت مفصل در مورد این موضوع صحبت خواهم کرد. می توانید از این به بعد علاوه بر پادکست ها تماشاگر ویدئو های مشاوره ای روی وب سایت نیز باشید.



لینک صفحه مشاوره و برنامه ریزی خصوصی با حسن گلی ( کلیک کنید)

شماره واتساپ ثبت نام مشاوره خصوصی ماهانه: ۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲ ( مشاوره،برنامه ریزی،چکینگ و پیگیری )

لینک فروشگاه کتاب ها و محصولات آنلاین استاد گلی ( کلیک کنید)

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Sn
17 روز قبل

سلام استاد وقت بخیر.تست هایی که در فیلم های آموزشی حل میشه هم باید جزء تعداد تست های روزانه مون ثبت کنیم؟

p
17 روز قبل

سلام استاد
دوره تربیت مشاور برگزار میکنین؟
احیانا اگ الان این دروه رو الان برگزار نمیکنین،در اینده کی برگزار میکنین؟
لطفا این دروه مشاوره رو برگزار کنید

عمران
18 روز قبل

استاد من زیر پادکست شروع کردن آسونه ولی چرا ادامه نمیدیم(البته نمیدونم درست گفتم یا نه یه همچین چیزی بود تیترش)یه کامنت گذاشتم و یه سوال پرسیدم ولی فک کنم چون پادکست یکم قدیمیه سوال من رو ندیدین خواستم بگم اگه میشه جواب سوالم رو بدید

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید