مدیریت سر جلسه آزمون کنکور ۱۴۰۰

آموزش مدیریت سر جلسه آزمون

تکنیک های مدیریت سر جلسه آزمون کنکور ۱۴۰۰ عنوان پادکست این شنبه شب ما خواهد بود و قرار است به صورت مفصل به راه حل هایی پبردازیم که به ما کمک می کنند نتیجه بهتری از آزمون کنکور خودمان بگیریم و سر جلسه آرامش خود را حفظ کنیم.

همانطور که می دانیم شکل و فرمت برگزاری کنکور سراسری تفاوت قابل ملاحظه ای با آزمون های مدرسه دارد. البته قرار نیست از این آزمون بترسیم و فکر بکنیم که قرار است سخت ترین آزمون زندگی ما باشد. همانطور که در پست های قبلی گفتم آزمون کنکور قرار است ساده ترین و بهترین آزمون زندگی شما باشد. اما برای موفقیت در این آزمون باید چند تکنیک خیلی مهم برای سر جلسه یاد بگیرید و از آن ها استفاده بکنید. تکنیک هایی که به شما کمک می کنند وقت کم نیاورید و همچنین روحیه خود را سر جلسه نبازید.

مهم ترین دغدغه ما سر جلسه آزمون قطعا دو موضوع است. اولی انرژی و دومی بحث زمان.

در مورد انرژی، ما قصد داریم تا انتهای پروسه آزمون در بهترین شکل بدنی و روحی خودمان باشیم. قصد نداریم روحیه خودمان را بخاطر پاسخ ندادن به چند سوال خاص ببازیم یا در انتهای آزمون خسته بشویم و بی حوصله به سوالات نگاه بکنیم. بنابراین باید برای این مسئله راه چاره ای بیندیشیم.

و اما در مورد زمان که یکی از مهم ترین مشکلات داوطلبان است. ما نمی خواهیم سر جلسه آزمون وقت کم بیاوریم و حتما قصد داریم به تمام سوالاتی که بلد هستیم بپردازیم. نمی خواهیم هیچ سوالی را که واقعا بلد هستیم نزده رها بکنیم.

با حل کردن این دو موضوع یعنی انرژی و زمان به نظر من هیچ مشکلی برای شما سر جلسه آزمون نخواهد ماند.

مدیریت سر جلسه آزمون کنکور 1400

البته انجام این تکنیک ها نیازمند تمرین است و شما از همین امروز باید شروع به حل این تمرینات بکنید تا سر جلسه کنکور با تسلط بیشتری حاضر شوید.

خوب این یک پادکست است و بیشتر از این نمیخواهم در موردش بنویسم. پس شمارا دعوت می کنم شنونده پادکست شنبه شب این هفته باشید و حتما جزوه این جلسه را هم دانلود کنید و بارها دوره کنید.


برای دانلود پادکستِ تکنیک های مدیریت سر جلسه آزمون کنکور ۱۴۰۰ به صورت مستقیم کلیک کنید

لینک ورود به صفحه دوره هنر مدیریت استرس

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

۹ دیدگاه

 • درود استادگلی.استادماکنکوری های۱۴۰۰نسبت به کنکوریهای سال بعدبیشتردرفشار وتنش قرارداریم.لطفا تاروزکنکور۱۴۰۰بیشتربه فکرماباشید وبرای ماپادکست های بیشتری بزارید.درضمن قراربودقسمت دوم پادکست ضمیرناخودآگاه+روش استفاده ازمنابع جمع بندی هم سه هفته پیش بذاریدکه نذاشتید.باسپاس ازشما

 • سلام استاد وقت شما بخیر
  برای افزایش درصد دروس اختصاصی از پنجاه به بالاتر چیکار کنیم؟
  ممنون از سایت خوبتون🌹🌹🌹

 • سلام استاد میخواستم بپرسم من تا هفته پیش ساعت مطالعم میانگین هشت ساعت بود ولی از شنبه همش افت میکنه و کم شده به چهار ساعت رسیده نمیدونم چرا اینجوری شدم چیکار کنم باز بتونم ساعتمو درست کنم چون اینجوری درسام عقب میوفته هر روز

  • سلام عزیز بهترین کار برای شما بیدار شدن در پنج صبحه به نظر من پنج صبح بیدار بشی و روتین های معروفی که بهتون یاد دادم انجام بدی کل روزت تغییر میکنه. چون هر طور که روزت رو شروع کنی تا آخر روز همونطوری پیش میره

 • سلام استاد.خسته نباشید
  استاد من حدودا یه ماه پیش شاگرد شما بودم با افتخار.اما خب دیگه نتونستم یه دوره دیگه بردارم باهاتون متاسفانه.استاد من دوهفته به امتحانات نهایی دوره م با شما تموم شد.ازتون پرسیدم که دهم خیلی مشکل دارم.گفتین این دوهفته هرچی مشکل داری کار کن.استاد من نرسیدم این کار رو بکنم به دلایلی.و بهانه هم نمیارم.اصلا این دوهفته از دستم رفت.حالا استاد یازدهمم مونده.دهمم نتونستم درست حسابی رفع اشکال کنم.استاد من وقتی با شما بودم روزی ۲۰۰ تست حداقل میزدم.الان حتی میترسم تست بزنم.از تست زدن به شدت میترسم و نمیدونم چرا.
  استاد خواهش میکنم ازتون،لطفا کمک کنین بهم.چکار کنم؟یازدهمم گذاشتم دیگه برای اخر خرداد.هی میخواستم کنار نهاییام تست دوازدهم بزنم تا جایی میتونم دهم کار کنم.ولی اصلا وقت نمیشه برای همون نهاییم خوب بخونم.لطفا کمک کنین بهم استاد.
  من الان چکار کنم؟؟🙏🙏🙏😓😓😓

  • سلام عزیز شما الان تمرکزت باید روی معدل نهایی خوب باشه و بعد از نهایی بشینی آزمون های سه روز یکبار رو به روشی که داخل سایت توضیح دادم کار بکنی این بهترین کار ممکنه.

   الان تمرکز کن رو نهایی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید