معرفی بسته مشاوره ای آفت های مطالعه


موفقیت شما در کنکور سراسری بستگی به این دارد که چقدر خوب و با کیفیت مطالعه می کنید. اگر ساعات زیادی زحمت بکشید و مطالعه داشته باشید اما انرژی خودتان را در مسیر نا درست به کار بگیرید نتیجه کار شما با وجود آن همه انرژی صرف شده نمی تواند شما را به رشته مورد علاقه تان برساند. برای رسیدن به رتبه های عالی مثل زیر ۱۰۰۰ و زیر ۵۰۰ و موفقیت در کنکور نیاز دارید تا روش های درست درس خواندن را یاد بگیرید. یک حافظه خوب داشته باشید و تمامی آفت های مطالعه را از بین ببرید. مثلا به این سوالات پاسخ دهید.

اگر فردی ساعت ها درس بخواند ولی چیز هایی که خوانده فراموش کند و روش درست مرور کردن را بلد نباشد آیا می تواند نتیجه خوبی در کنکور بگیرد؟

آیا فردی که مثلا یک ساعت صرف یک صفحه زیست شناسی می کند و نمی تواند کل برنامه روزانه اش را به اتمام برساند می تواند به کل مباحث کنکور رسیده و در کنکور موفق شود؟

آیا فردی که حواس پرت هست و هنگام مطالعه مرتب حواسش پرت می شود و نمی تواند ذهنش را موقع مطالعه متمرکز و جمع و جور کند می تواند در کنکور موفق شود؟

پاسخ تمام سوالات بالا قطعا خیر است. و هر فردی باید مهارت های لازم برای درس خواندن را داشته باشد.

تمامی این مشکلات درس خواندن ضرورت وجود یک دوره مشاوره ای کامل در مورد مهارت های عالی درس خواندن را به ما گوشزد می کند. یک دوره مشاوره ای که در آن به صورت کامل در مورد مهارت های نوین مطالعه صحبت کنیم و شما بتوانید یاد بگیرید که چگونه باید به بهترین شکل ممکن درس بخوانید؟

من قبلا دو کتاب در این مورد نوشته ام، کتاب آفت های مطالعه و کتاب ذهن حاضر. اما تصمیم گرفته ام این دو کتاب را ادغام کنم و یک بسته مشاوره ای تصویری بسازم برای داوطلبانی که می خواهند با یادگیری روش های درست مطالعه و با صرف انرژی کمتر نتیجه عالی در کنکور بگیرند. بنابراین تصمیم گرفته ام در انتهای این هفته آن دو کتاب را از وب سایت حذف کنم و یک بسته مشاوره ای کامل به جای آن ها قرار دهم و در این بسته ۰ الی ۱۰۰ روش های درست درس خواندن و تمرکز کردن و … را به شما آموزش بدهم.

این بسته مشاوره ای فوق العاده به زودی روی سایت قرار می گیرد. در این ویدیو می توانید معرفی این دوره را تماشا کنید.


3.7 25 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
l.s
8 ماه قبل

سلام استاد وقتتون بخیر.
استاد خواندن کتاب متفرقه و غیردرسی چند دقیقه در روز مثلا قبل از خواب برای یه کنکوری کار اشتباهی هست؟

سام
9 ماه قبل

سلام آقای گلی وقت بخیر
استاد چجوری میشه که یه عادت خوب رو برای همیشه تو خودمون بوجود بیاریم؟
مثلن صبح زود بیدارشیم یا یه تیکه درس بخونیم و…

sszz
9 ماه قبل

سلام استاد
من ی کنکوری ام.متاسفانه دچار بیماری خود ارضایی و تماشای فیلم های زشت شدم.متاسفانه این موضوع تمام ابعاد زندگیمو در بر گرفته.چن وقت پیش تصمیم گرفتم ترک کنم ولی موفق نبودم. لطفا بگین چجوری از این چاه بیام بیرون؟
متاسفانه توانایی خرید دوره موتیویشن هم ندارم تمام امیدم ب شماست ک کمکم کنید

####

از همه بیننده های این پیام میخوام ک لطف کنین ک ب این سوالم رای مثبت بدین تا با کمک شما و اقای گلی از این اوضاع خارج شم.
اجرتون با امام زمان

آخرین ویرایش 9 ماه قبل توسط sszz