معرفی طرح گام اول استاد گلی ( ترم اول ) + ۴ روز برنامه رایگان


قطعا اهمیت تابستان بر هیچکس پوشیده نیست. همه ما می دانیم که باید برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۲ تابستان پیشِ رو را خوب مطالعه کنیم و بیشترین تست های ممکن را حل کنیم و بیشترین مرور های ممکن را انجام دهیم. اگر بتوانیم از تابستان خوب استفاده کنیم هم حجم کارمان برای فصول پیش رو خیلی کمتر می شود، هم اعتماد به نفسی که از جمع کردن ۶۰% از کنکور می گیریم در آینده خیلی به ما کمک خواهد کرد.

از اهمیت تابستان می گذریم، چون قطعا همه با آن موافق هستند. اما در تابستان چه چیزی باید بخوانیم؟ پاسخ دروس پایه است. ما باید در تابستان دروس پایه که حدود ۶۰% از کنکور هستند را مطالعه کنیم. مطالعه ۶۰% از دروس پایه با کیفیت بالا در ۳ ماه واقعا یک شاهکار است که اگر کسی بتواند از پس آن بر بیاید ۹ ماه بعدی خیالش خیلی راحت خواهد بود. رفتن با یک پایه قوی به سراغ دروس دوازدهم واقعا شمارا قدرتمند خواهد کرد.


چون تابستان فصل درسی بسیار مهمی برای کنکور است من یک دوره مشاوره ای عالی برای تمام دانش آموزان و داوطلبان جدی آماده کردم که با استفاده از این دوره بتوانند در تابستان کل دروس پایه را با تعداد مرور ها و تست های بالا + چند فصل به عنوان پیش خوانی از دوازدهم را جمع کنند.

این دوره مشاوره ای ویژه دانش آموزانی هست که قصد دارند با یک مطالعه جدی و شخصی فارغ از هیاهو و حاشیه ها و با تمرکز به روی دستورات مشاور نه آزمون، یک تابستان با کیفیت را سپری کنند.

این طرح ۳ ترم است که ترم اول آن به دروس دهم اختصاص دارد که از ۱۱ تیر ماه شروع می شود و تا ۱۱ مرداد ادامه دارد و ما در عرض یک ماه کل دهم را با تست بالا جمع خواهیم بست. ترم دوم آن از ۱۱ مرداد الی ۱۱ شهریور است که دروس یازدهم جمع می شود و ترم بعدی از ۱۱ شهریور تا ۱۱ مهر است که دروس پایه جمع بندی می شوند و اندکی از دروس دوازدهم هم خوانده می شود.

فارغ التحصیلان هر ترم در ترم بعدی ثبت نام می کنند و ثبت نام ترم اول همین امروز شروع شده است!

علاوه بر برنامه های عالی که دریافت می کنید یک گروه گزارش کار رقابت درسی هم وجود دارد که هر شب گزارشاتتان را در آنجا می نویسید و با دوستانتان رقابت سالم می کنید و پر انگیزه می مانید! و در کنار آن در یک گروه وی آی پی مشاوره ای عضو می شوید که من هفته ای ۳ بار برای شما مهم ترین مطالب مشاوره ای را که باید بلد باشید در قالب ویس به شما آموزش خواهم داد.


این برنامه ریزی های عالی در کنار ویس های مشاوره ای و رقابت درسی در گروه دوستانه به دور از هیچ حاشیه ای به شما کمک می کند در یک کلام یک تابستان با کیفیت داشته باشید! شما می توانید به صورت ترمی در این دوره ثبت نام بفرمایید و عمومی بودن این دوره باعث کاهش چشم گیر قیمت آن نیز شده است. به طوری که همه می توانند راحت در آن ثبت نام کنند.

اگر کنجکاو هستید در مورد این دوره بیشتر بدانید، قیمت آن را متوجه شوید و در آن ثبت نام کنید و ۴ روز هم برنامه رایگان از این دوره را تست کنید پس فایل ویدئویی زیر را تا آخر ببینید. دانش آموزان علاقه مند در این دوره حتما این فایل را تا انتها ببینند چون همه موارد لازم برای ثبت نام و توضیحات و قیمت دوره را داخل آن توضیح داده ام.


برای دانلود فایل پی دی اف برنامه رایگان ۴ روزه کلیک کنید


نکته مهم: دقت بفرمایید برای اجرای خوب برنامه باید توضیحات فیلم را هم گوش کنید.

نکته مهم دوم: داوطلبانی که قصد دارند در ترم اول این دوره ثبت نام کنند یا قیمت را بدانند، فیلم این پست را با دقت تا انتها تماشا کنند تا اطلاعات ثبت نام را مستقیم دریافت نمایند.


 

5 11 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ماری
3 ماه قبل

سلام استاد
من ۱۲ اوم تجربی ام و یه هفته پیش امتحانا نهایی تموم شدن و بیخیال ۴۰۱ شدم و عمومی ها رو حذف کردم و دارم برای ۴۰۲ میخونم…..
خب قبلا وقتی برنامه میریختم طوری بود که یکم تخصصی بخونم و وقتایی هم که دیگه مخم کم میکشید یکم استراحت میکردم و میرفتم سراغ کتابای آسون مثل عمومی ها و یه لغتی یه ترجمه عربی و… میخوندم و وقتم هدر نمیرفت…. و دوباره با انرژی تخصصی ها رو شروع میکردم….
ولی الان با این تغییرات کنکور که همش هی باید تخصصی بخونم یه وقتایی خسته میشم و دیگه نمیدونم برم سراغ چه درس اسونی…
واینطوری یه ذره میخونم جا میزنم، یه ذره میخونم جامیزنم و همینطور تا اخر…

شما راه حلی دارید برای این مشکل؟ ♡

karim
3 ماه قبل

سلام استاد
اگه بخوایم برای برنامه ی دوهفته ای قلم چی یه روز رو برای جبران عقب موندگی اختصاص بدیم باید کی باشه؟
ممنون