#پادکستِ چگونه با وجود کم کاری در طول سال در امتحانات نهایی معدل بالای ۱۹ بگیریم؟


ما باید حتما به دنبال کسب معدل خوب در امتحانات نهایی باشیم و برای این کار دلایل بی شماری وجود دارد. اولین آن ها این است که، معدل نهایی در نتیجه کنکور چه بخواهیم و چه نخواهیم تاثیر گذار است و دانشگاه و رشته ای که برای آینده انتخاب می کنیم را تحت تاثیر قرار می دهد. دوما قطعا روحیه یک دانش آموزی که معدل بالا دارد با یک دانش آموز معدل پایین قابل مقایسه نیست، من بارها مشاهده کرده ام که معدل پایین در امتحانات نهایی به عنوان یک ترمز برای موفقیت داوطلبان در کنکور از لحاظ روانی عمل می کند، بنابراین به این دلایل و دلایل بی شمار دیگری ما باید تمام توجه خود را در یک ماه آتی روی کسب معدل نهایی خوب در امتحانات ۱۴۰۰ بگذاریم.

برای موفقیت در هر کاری ابتدا باید باور داشته باشیم آن کار ممکن است، بنابراین بیایید با هم این سوال اساسی را بررسی بکنیم، آیا شخصی با وجود کم کاری در طول سال می تواند در امتحانات معدل خوبی بگیرد؟

اجازه بدهید با دقت بیشتری به این سوال بپردازیم، همه ما می دانیم که با آنلاین شدن کلاس های آموزشی بسیاری از دانش آموزان از آن درس خواندن واقعی دست کشیدند و میزان تلاش خودشان را مخصوصا برای مدرسه کم کردند، در واقع بسیاری از دانش آموزان بخاطر سیستم غیر حضوری مدارس نتوانستند آن طوری که باید در طول سال خوب مطالعه کنند و درس بخوانند و شاید اصلا به دروس دوازدهم توجهی نکردند و به یک باره در خرداد ماه با سیل عظیمی از امتحانات برخورد می کنند.

من می خواهم به شما بگویم که حتی اگر در طول سال کم کاری کرده اید و به دروس دوازدهم توجهی نداشته اید مطمئنا کسب معدل خوب بالای ۱۹ برای شما هم امکان پذیر است فقط باید ۳ فرمول مهمی که در فایل این هفته می گویم را رعایت بکنید، رعایت کردن این فرمول ها قطعا باعث موفقیت شما خواهد شد، علاوه بر این ۳ فرمول نکات دیگر مهمی نیز وجود دارد که به آن ها خواهیم پرداخت.

چه قصد دارید کنکور ۱۴۰۰ اولین و آخرین کنکور شما باشد، و چه قصد دارید پشت کنکور بمانید، حتما باید تمام توجه خود را به کسب معدل نهایی خوب اختصاص دهید، هیچ دانش آموزی نباید با معدل بد پشت کنکور بماند، البته این گفته به این معنی نیست که هر کسی معدل پایینی دارد پس در کنکور موفق نمی شود، اما با کسب معدل نهایی خوب شانس خودمان را برای موفقیت بالاتر می بریم.

پس اگر شما هم می خواهید آن ۳ فرمول مهم را بدانید، فایل پادکست شنبه شب این هفته را دانلود و با دقت گوش کنید و به شما اطمینان می دهم می توانید از پس فشار و سختی امتحانات خرداد ماه با سر بلندی بیرون بیایید، این اولین امتحان جدی شماست، از پس این سختی بر خواهید آمد، نگران نباشید.


برای دانلود پادکست معدل نهایی بالای ۱۹ با وجود کم کاری در طول سال کلیک کنید


حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید