#پادکست چگونه با درس خواندنم معجزه کنم؟


در ابتدای کلاسی که برای موفقیت در کنکور برگزار می کردم از دانش آموزان حاضر سوالی جدی پرسیدم و آن سوال هم این بود.

آیا موفقیت در کنکور شانسی و اتفاقی است؟ آیا رسیدن به نتایج مناسب جهت ورود به دانشگاه کاملا یک موضوع اتفاقی است؟

قاعدتا جواب منطقی این سوال خیر است. موفقیت در کنکور به هیچ وجه یک چیز شانسی نیست. موفقیت در کنکور و موفقیت در زندگی زمانی ممکن است که شما انرژی خودتان را در مسیر درست صرف کنید، تا بتوانید از درس خواندنتان نتیجه مناسب بگیرید. به عبارت دیگر با درس خواندن خودتان معجزه کنید!

اما همه ما دیدیم افرادی که تلاش کرده اند و درس هم خوانده اند و جواب نگرفته اند!!! پس ایراد کار کجاست؟ چه می شود که یک شخص خیلی خسته می شود و خیلی هم تلاش می کند اما نتیجه خوبی در کنکور نمی گیرد؟

چگونه ما می توانیم جزء دسته ای باشیم که در کنکور معجزه کنیم؟ چگونه با درس خواندنمان معجزه کنیم تا نتیجه کنکور ما عالی از آب در بیاید؟ پاسخ شما در پادکست امروز داده خواهد شد. تمام تلاش من در تمام محصولات وب سایت به ویژه دوره موتیویشن یاد دادن راهی بوده که خالق آن معجزه موفقیت باشید. به شما اطمینان می دهم اگر شخصیت خودتان را با آموزش های دوره موتیویشن تنظیم کنید و نکاتی که به شما می گوید را عمل کنید آن معجزه از لا به لای درس خواندن شما پدید خواهد آمد. زیرا آن معجزه فرزند پیوستگی و هر روز درس خواندن است! و هر روز درس خواندن و پیوستگی هم از دل موتیویشن می آید.

به زودی خواهید فهمید که مادر تمام موفقیت ها پیوستگی می باشد.

دانلود پادکست و لینک دوره 👇👇👇


🎤 برای دانلود پادکست چگونه با درس خواندن خودمان معجزه کنیم به صورت مستقیم کلیک کنید🎤

 

🏆 برای ورود به صفحه دوره موتیویشن و خرید این دوره آموزشی کلیک کنید🏆

 


⭐️⭐️ از طریق ستاره های زیر این مقاله می توانید از ۱ الی ۵ ( از راست به چپ) به این پست نظر بدهید و همچنین نکات آموزشی و درس های مهمی را که از این فایل یاد گرفتید برای تثبیت بهتر در ذهن خودتان در قسمت کامنت های همین پست یاد داشت کنید و با علامت های مثبت به کامنت های دوستان خود تشکر هدیه دهید.
4 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم
28 روز قبل

سلام استاد مرسی از فایلایی که میزارین مفید و کمک کننده است.