چرا برای موفق شدن در کنکور احساس لیاقت نمی کنیم؟ ( قسمت اول )


یکی از رکن های اساسی موفقیت در کنکور، داشتن احساس عزت نفس و احساس ارزشمندی و احساس لیاقت هست. زمانی که عزت نفس نداشته باشیم خودمان را لایق هیچ چیز خوبی، من جمله موفقیت و موفق شدن نمی دانیم و همین باعث می شود که نا خود آگاه یا هیچ تلاشی برای موفق شدن و رسیدن به جایی در زندگی نکنیم یا اگر تلاش هم می کنیم آنقدر بد و نا مرتب تلاش کنیم که به نتیجه نرسد. شما خودتان را چقدر لایق موفقیت در کنکور و رتبه های خوب می دانید؟

قطعا تمام افراد موفق دارای احساس عزت نفس بسیار بالایی هستند. و ما هم اگر می خواهیم در کنکور موفق شویم و ما هم اگر می خواهیم در زندگی به جایی برسیم باید عزت نفس را سر لوحه کار خودمان قرار دهیم. عزت نفس به ما نیرویی فوق العاده می دهد که با همراهی آن به درجات بالای موفقیت خواهیم رسید.

عزت نفس به ما انگیزه بی حد و حصری می دهد و مارا سوق می دهد تا به چیزی برسیم که احساس می کنیم لایقش هستیم. اگر عزت نفس نداشته باشیم خودمان را درونا لایق چیز های خوب نمی دانیم در نتیجه اصلا به سمت آن ها هم حرکت نمی کنیم و ممکن است به اشتباه فکر کنیم انسان بی انگیزه ای هستیم در حالی که فقط انسانی هستیم که عزت نفس بالا ندارد.

من در این فایل آموزشی به شما آموزش خواهم داد تا عزت نفس داشته باشید و از ریشه به شما ثابت خواهم کرد که شما به عنوان یک انسان بی نهایت ارزشمند هستید. شما صرفا بخاطر اینکه انسان هستید لایق بهترین چیز ها هستید. فایل امروز نقطه شروعی می تواند باشد برای زندگی جدید و توام با عزت نفس شما.

قسمت دوم این ویدئو چند روز دیگر از تاریخ این ویدئو آپلود خواهد شد. امیدوارم لذت ببرید.از طریق ستاره های زیر این مقاله می توانید از ۱ الی ۵ ( از راست به چپ) به این پست نظر بدهید و همچنین نکات آموزشی و درس های مهمی را که از این فایل یاد گرفتید برای تثبیت بهتر در ذهن خودتان در قسمت کامنت های همین پست یاد داشت کنید و با علامت های مثبت به کامنت های دوستان خود تشکر هدیه دهید.

4.4 17 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ayda
4 ماه قبل

عالی🤍🦋