چرا بسیاری از داوطلبان هنوز مطالعه جدی برای کنکور را شروع نکرده اند؟ بخش اول


بسیاری از داوطلبان با وجود امکانات و زمان لازم برای شروع به درس خواندن هنوز استارت جدی مطالعه کنکور خودشان را نزده اند. مثلا من بسیاری از داوطلبان را مشاهده می کنم با اینکه در اواخیز پائیز قرار داریم هنوز کار خاصی برای کنکور خودشان انجام نداده اند و احساس آمادگی نمی کنند. در بسیاری از موارد دانش آموزان و داوطلبانی را مشاهده می کنیم که شروع کرده ولی نهایتا مطالعه آن ها یک هفته یا ده روز طول داشته است و سپس درس خواندن خودشان را رها کردند.

چه چیزی باعث می شود که داوطلبان شروع به مطالعه جدی نکنند و چه عاملی باعث می شود که بسیاری از داوطلبان وقتی چند روز درس می خوانند سپس دوباره درس خواندن را رها کنند و در یک دور باطل شروع و توقف بمانند؟ آیا شما هم جزء داوطلبانی هستید که در این دور باطل هستید؟ منظورم این هست که مثلا امشب تصمیم می گیرید خیلی عالی درس بخوانید و به موفقیت برسید ولی فردا صبح از شخصیت امشب خبری نیست؟

آیا امروز تصمیم جدی برای موفقیت می گیرید و فردا کلا زیر حرفتان می زنید و خودتان هم نمی دانید چرا اینقدر روی حرفتان نمی مانید و به عهدتان پایدار نیستید؟ اگر دنبال پاسخ صحیح این سوال هستید می توانید فیلم امروز من را تماشا کنید. این فایل دو بخش هست و بخش بعدی هفته بعد روی وب سایت قرار خواهد گرفت.پیشنهادات آموزشی من برای استارت از صفری ها

۱: از نظر من مهم ترین نیاز این تیپ داوطلبان تغذیه مستمر از نظر روان شناسی می باشد. به طوری که باید هر روز فایل های انگیزشی منطقی و همچنین روان شناسی گوش کنند تا در مسیر درست بمانند و منحرف نشوند. دوره موتیویشن با دارا بودن بیش از ۱۴ ساعت مباحث انگیزشی در قالب ۳۱ جلسه فایل صوتی پیوستگی و یک انگیزش درونی دائمی را به شما هدیه می کند.

لینک بسته موتیویشن ( کلیک کنید)

۲: یادگیری روش های درست درس خواندن و مطالعه کردن مثلا تمرکز حواس و مدیریت زمان و صحیح درس خواندن از مهم ترین چیز هایی هست که می تواند باعث شود شما با صرف زمان کمتر نتایج بهتری بگیرید. برای یادگیری روش های پایه ای درس خواندن و بالا بردن تمرکز و حل تمام مشکلات و آفت های مطالعه می توانید از دوره آفت های مطالعه استفاده کنید.

لینک بسته آفت های مطالعه ( کلیک کنید)


 

4.4 20 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیداحمدرضا
1 ماه قبل

سلام استادمن تازه باشمااشناشدم.وامسال برای باردوم می خوام درکنکورتجربی شرکت کنم.ولی الان تقریباازروزکنکورتاالان خیلی کم خوندم اونم بدون پیوستگی.می خواستم بدونم الان برای شروع بایدچیکارکنم ازکجاشروع کنم؟چجوری باآزمون های کانون پیش برم(من ازمهرتوآزمون هاشرکت می کنم).من هم سی دی آموزش تست زنی دارم هم یک عالمه کتاب تست،ولی الان نمیدونم چجوری تواین مدت مونده ازهمشون استفاده کنم🤒استادمن اگرمطمعن باشم که مسیرم به مقصدمیرسه،آدم متعهدی میشم برای انجامش ولی الان اصلانمیدونم میتونم رشته هایی مثل پزشکیودندون قبول شم یااینکه دیگه کارازکارگذشته🙁

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید