چرا قبل از خرید کتاب تست جدید باید کتاب قبلی مان را حداقل ۳ بار خوانده باشیم؟


رایج ترین منبع برای شرکت در کنکور کتاب های تست هستند، اما بسیاری از داوطلبان نمی دانند چگونه به درستی از کتاب های تست خود بهره ببرند تا نتیجه دلخواه را بگیرند.

همین موضوع بیایید یک موضوع را مشخص کنیم. داشتن یک کتاب خاص دلیلی برای ۱۰۰ زدن یک شخص نیست. چرا که هزاران و هزاران نفر همان کتاب را خریده اند ولی همه آن ها نتوانسته اند درصد خوبی کسب کنند! بنابراین راز صد زدن یک شخص را نه در کتابش بلکه در نحوه استفاده از آن کتاب باید جستجو کرد.

من به تجربه می دانم مهم ترین دلیلی که باعث می شود یک شخص یک درس خاص را صد در صد بزند ( هر درسی) تکرار بیش از حد آن درس از روی یک منبع مشخص است.

در واقع مثلا شما وقتی تصمیم می گیرید که زیست شناسی را صد بزنید، تنها کاری که باید بکنید این است که یک کتاب را انتخاب کنید و با همه وجود یک سال تمام وقتتان را روی همان کتاب بگذارید و بعد نتیجه اش را خواهید دید.

شما خیلی فرق خواهید داشت با دانش آموزی که از کتابی به کتاب دیگر می پرد! در پادکست علم موفقیت امروز من در مورد روش عالی استفاده از کتاب هایتان برایتان صحبت خواهم کرد و مطمئن هستم نتیجه عالی خواهد بود.


برای دانلود پادکست این پست به صورت مستقیم لطفا اینجا کلیک کنید


جهت رزرو مشاوره خصوصی ماهانه مستمر با استاد گلی لطفا اینجا کلیک کنید

جهت ورود به فروشگاه محصولات آموزشی و کتاب های استاد گلی لطفا اینجا کلیک کنید


برای اطلاع از شرایط ایراد سخنرانی و برگزاری همایش در شهر و مجموعه شما لطفا به واتساپ مدیر برنامه های من پیام دهید.

۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲


شرایط پرسش و پاسخ

اگر دانش آموزانی که این پادکست را گوش می کنند قصد داشتند از من سوالی بپرسند لطفا فقط از طریق ایمیل iamhasangoli@gmail.com با من برای سوالات مشاوره ای شان در ارتباط باشند.


کامنت گذاری

از طریق ستاره های زیر همین پست می توانید به این پادکست از ۱ الی ۵ از چپ به راست رای دهید و همچنین نظریات و تجارت شخصی خودتان را نیز در قسمت کامنت ها یاد داشت فرمایید و همچنین با علامت های مثبت به کامنت های دوستانتان تشکر هدیه دهید.

5 10 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کریم
28 روز قبل

بسیار عالی بود