چگونه با متود LS قدرت تمرکز خودمان را حداقل ۵ برابر افزایش دهیم؟


تمرکز یکی از واجب ترین ابزار های مطالعه هست. وقتی مطالعه می کنیم ولی تمرکز کافی نداریم درس خواندن ما در آن روز مفید از آب در نمی آید. انگار که برای مطالعه کردن باید با تمام وحود و با تمام ذهن خودمان سر میز مطالعه حاضر شویم تا درس خواندنمان مفید باشد.

اما مشکل عدم تمرکز که می توان گفت رایج ترین مشکل تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور است چگونه حل می شود؟ آیا اصلا قابل حل است؟ آیا می توانیم با یک سری کارها و اعمال قدرت تمرکز خودمان را به بالاترین حد ممکن برسانیم و در کنکور به آن موفقیتی که دلخواهمان هست برسیم؟

پاسخ به این سوال مثبت است و با متود LS شما می توانید قدرت تمرکز خودتان را حداقل ۵ برابر افزایش دهید. با استفاده از این متود عملی می توانید تمامی چیز هایی که باعث از بین بردن تمرکز شما می شود و تمامی افکار مزاحم را از سر خودتان بیرون برانید و با یک انرژی بالا پای کتاب حاضر شوید. می توانید با این متود کاملا عملی و همچنین ساده ذهن خودتان را از افکار منفی برای همیشه پاک کنید و با یک ذهن آرام و ساکن درس بخوانید.

در مورد متود LS در فایل آموزشی امروز بیشتر برای شما سخن خواهم گفت.آیا شما هم به دنبال موفقیت در کنکور و نتیجه گرفتن از درس خواندن خودتان هستید؟ آیا به تناسب تلاشی که می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود؟ اگر شما انرژی زیادی برای مطالعه و به طور کلی درس خواندن صرف می کنید ولی آن نتیجه ای که باید نمی گیرید پس  راه حل مشکل شما استفاده از بسته آفت های مطالعه هست. در بسته آفت های مطالعه به صورت پایه ای تمام شیوه های درست مطالعه کردن به شما آموزش داده شده است. این بسته می تواند با متود ها و تمرینات عملی خود قدرت تمرکز شمارا تا ۵ برابر و سرعت مطالعه شمارا ۵ برابر افزایش دهد و در عین حال تمامی باگ ها و ایراد ها و مشکلاتی که در درس خواندن دارید از سر راه شما بردارد. با چنان دانشی که از این بسته به دست می آورید دیگر درس خواندن در بهترین دانشگاه های ایران برای شما یک رویا یا صرفا یک آرزو نخواهد بود. بلکه یک هدف قابل دسترس هست که برای رسیدن به آن تلاش خواهید کرد.

برای خرید بسته آفت های مطالعه اینجا کلیک کنید.از طریق ستاره های زیر این مقاله می توانید از ۱ الی ۵ ( از راست به چپ) به این پست نظر بدهید و همچنین نکات آموزشی و درس های مهمی را که از این فایل یاد گرفتید برای تثبیت بهتر در ذهن خودتان در قسمت کامنت های همین پست یاد داشت کنید و با علامت های مثبت به کامنت های دوستان خود تشکر هدیه دهید.

4.2 17 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عمران
4 ماه قبل

استاد تو مرور خیلی به مشکل خوردم و از همون روش سطحی خوندن ولی چند بار خوندنی که گفته بودید استفاده میکنم ولی اصلا نمیتونم درسارو مرور کنم و مرور ازم زمان زیادی میگیره و اصلا نمیتونم

هیچ
5 ماه قبل

چه کلیپ خوبی!! اولش چقدر ذوق داشتم ولی اخرش ذوق مرگ شدم!!!
چیزی که من تا انتها ازش فهمیدم این بود که تو این قرن رسیدن به هرچیزی نیاز به پول زیاد داره..
پول نداشته باشی هیچی…
شاید قبلن ها این طوری نبود…
اما الان تو این کشور و این قرن
هرکی بگه نه فقط شعار داده…

استاد من شما رو خیلی دوست دارم
امید وارام یه روزی اینقد پول داشته باشم که بتونم این چیزی که دلم میخواد رو بخرم
امید وارم تا اون موقع دیر نشده باشه..

نیما
5 ماه قبل

ممنون مثل همیشه حرفاتون حق بود👌🏻❤