چگونه برای کنکور هدف گذاری کرده و به آن برسیم؟


تمام افراد موفق در تمام حوزه ها من جمله حوزه کنکور قبل از رسیدن به موفقیت اهدافی در سر داشتند و آن اهداف را برای خودشان واضح کرده بودند. اصلا موفقیت در زندگی یعنی رسیدن به چیزی که می خواهیم به آن برسیم. شما قرار است در کنکور شرکت کنید و مسلما هدف شما قبولی در رشته ای هست که می خواهید. اما آیا هدف خودتان را با دقت روی کاغذ نوشته اید یا صرفا در حد یک ایده در ذهنتان است؟ آیا می دانید چگونه باید به هدف خودتان برسید؟

چه فرمول علمی و قطعی وجود دارد که شمارا به هدف خودتان برساند. آیا قوانین روان شناسی آنقدر علمی شده اند که با دقت ریاضی وار ما را به اهدافی برسانند که رسیدن به آن اهداف یک چیز غیر قطعی به نظر می رسد؟ پاسخ این سوال مثبت است.

من در فایل امروز به شما چند چیز مهم آموزش خواهم داد

۱_ به شما یاد می دهم به روش درست برای کنکور هدف گذاری کنید.

۲_ به شما یاد می دهم هدف خودتان را برای خودتان واضح تر و واضح تر کنید.

۳_ به شما آموزش خواهم داد چگونه با صرف روزی ۱۵ دقیقه کار ذهنی با دقت ریاضی به هدفتان جامه عمل بپوشانید.

البته در مورد سوم بگویم فقط افرادی می توانند از آن استفاده کنند که به اندازه کافی بد بینی را کنار گذاشته باشند و باور کنند که رسیدن به موفقیت هم مثل هر چیز دیگری قوانینی دارد و جهان با قوانین عمل می کند نه با شانس. افراد موفق افرادی نیستند که بخت با آن ها یار بوده بلکه آن ها خودشان را با بخت یار کردند. امیدوارم از فایل امروز لذت ببرید!.آیا شما هم به دنبال بهترین بسته مشاوره ای برای موفقیت در کنکور هستید؟ آیا تا به حال تلاش شما برای موفقیت در کنکور بی فایده بوده و حاصل چندین بار کنکور دادنِ شما آن چیزی نبوده که همیشه می خواستید؟ پس خبر خوب برای شما این است که بسته مشاوره ای آفت های مطالعه تمام مشکلات درس خواندن شمارا حل خواهد کرد! مشکلاتی مثل عدم تمرکز حواس هنگام مطالعه. کند خوانی و سرعت پایین هنگام مطالعه. خواب آلودگی و کسلی و تنبلی برای درس خواندن و تمام مشکلاتی را که فکرش را می کنید و سد راه موفقیت شما شده است در این بسته حل خواهد شد.

با آموزش های خاصی که در این بسته می گیرید در ۹ جلسه و با یک جزوه تمرینات تمرکز دیگر نگران موفقیت در کنکور نباشید بلکه با اعتماد به نفس درس بخوانید و هر هفته شاهد رشد نتایج خودتان باشید. به روش افراد موفق درس بخوانید تا شما هم موفق شوید!.

برای خرید بسته آفت های مطالعه اینجا کلیک کنید.


 


از طریق ستاره های زیر این مقاله می توانید از ۱ الی ۵ ( از راست به چپ) به این پست نظر بدهید و همچنین نکات آموزشی و درس های مهمی را که از این فایل یاد گرفتید برای تثبیت بهتر در ذهن خودتان در قسمت کامنت های همین پست یاد داشت کنید و با علامت های مثبت به کامنت های دوستان خود تشکر هدیه دهید.

4.1 28 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لاوین
4 ماه قبل

عالی بود استاد ممنونم

Ayda
7 ماه قبل

سلام استاد،خیلی ممنون.
اگر ممکنه یه فایلی هم در رابطه با روش درست درس خوندن ضبط کنید.💚

Maryam
7 ماه قبل

❤❤👌🏻