چگونه بهترین استفاده را از تابستان کنکور ۱۴۰۲ ببریم؟


حتما شما هم بارها شنیده اید که می گویند ” موفق ها از تابستان شروع می کنند ” یا شنیده ایم که می گونید ” گام اول تابستان را محکم بردارید ”

این جملات ۱۰۰% درست هستند. هرچقدر شما از تابستان خود درست استفاده کنید و هرچقدر بتوانید پایه خودتان را در این فصل ارزشمند تقویت کنید نتایج بهتری در کنکور خودتان خواهید گرفت.

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان به درستی از تابستان استفاده نمی کنند یا آن را هدر می دهند. اما اگر شما بتوانید با یک برنامه ریزی خوب از تابستان استفاده کنید به شما اطمینان می دهم شانس موفقیت بالایی در کنکور خواهید داشت.

دروس پایه تقریبا ۶۰% از کنکور هستند. اگر فقط در سه ماه بتوانیم این ۶۰% را مال خودمان بکنیم، تنها دغدغه ای که در پاییز و زمستان و بهار خواهیم داشت دروس دوازدهم خواهد بود و مرور همین ۶۰% و کارمان بسیار سبک خواهد شد.

اما اگر از تابستان خوب استفاده نکنیم سنگینی مطالعه سه پایه همزمان در سه فصل پاییز زمستان و بهار روی گردن ما خواهد افتاد و ممکن است نتوانیم با کیفیت خوب از پس آن ها بر آییم.

کارگاه مشاوره ای امروز مهم ترین نکات آموزشی و مشاوره ای لازم را برای تابستان کنکور ۱۴۰۲ ( مخصوصا اگر صفر کیلومتر هستید ) به شما آموزش می دهد. امیدوارم از آن لذت ببرید.

این فایل را رایگان در وب سایت canva آنلاین استریم کنید.یک خبر خوب

با توجه به سوالات مشاوره ای زیاد مطرح شده در کامنت های وب سایت تصمیم گرفته ام من بعد زمانی را اختصاص دهم به پاسخ سوالات شما عزیزان.

لطفا جهت پاسخ به سوال شما، سوال مشاوره ای تان را به ایمیل زیر ارسال فرمایید. ( توجه فرمایید تنها راه پرسش و پاسخ از طریق ایمیل می باشد ).

ایمیل پرسش و پاسخ

iamhasangoli@gmail.com

پاسخگویی به سوالات میانگین ۷۲ ساعت زمان خواهد برد. پیشاپیش سپاسگزارم.


💽 فروشگاه محصولات مشاوره ای استاد گلی ( کلیک کنید ) 💽

📲رزرو مشاوره خصوصی با استاد گلی ( کلیک کنید ) 📲

5 8 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پارسا
1 ماه قبل

میشه راجب برنامه هفتگی و روزانه هم صحبت کنین
خیلی کلی بود این پادکست
درود بر شرفت