چگونه بین انتظارات مدرسه و آزمون هماهنگی برقرار کنیم؟


بسیاری از دانش آموزان به خوبی نمی توانند بین انتظارات معلمان خود و آزمون آزمایشی و کنکور هماهنگی برقرار کنند و به همین علت مجبور می شوند یکی از این ها یعنی مدرسه و آزمون های آزمایشی را رها کرده و تمام تمرکز خود را روی دیگری صرف کنند. اما وقتی پس زمینه دانش آموزان موفق در کنکور را بررسی می کنیم می بینیم که این دانش آموزان راهبردی داشتند که هم بتوانند در مدرسه خوش بدرخشند و هم در آزمون های آزمایشی درصد های خوبی بگیرند.

شما نیاز نیست برای موفقیت در کنکور مدرسه را رها کنید و همچنین نیاز نیست برای موفقیت در مدرسه دیگر برای کنکور مطالعه ای نداشته باشید. با نکات و استراتژی هایی که در فایل امروز یاد می گیریم می توانیم برنامه ای را آماده کنیم که حاصل این برنامه هم نمرات خوب در مدرسه و هم درصد های خوب در آزمون های آزمایشی و کنکور است.

شما می توانید به عنوان یک دانش آموز یک کنکوری موفق نیز باشید به شرط اینکه قواعد این کار را بلد باشید و قرار است در فایل امروز قواعدی را یاد بگیرید که شما را هم یک دانش آموز موفق و در عین حال یک کنکوری موفق خواهد کرد.آیا شما هم دنبال یاد گیری روش های صحیح و اصولی درس خواندن از پایه هستید؟ مثلا به دنبال افزایش قدرت تمرکز حواس و همچنین سرعت مطالعه خودتان هستید؟ پس خبر خوب برای شما این هست که با شرکت در دوره جدید من می توانید قدرت تمرکز و همچنین سرعت مطالعه خودتان را به طرز چشم گیری بالا ببرید. این پیشرفت برای شما با حذف آفت های مطالعه رخ خواهد داد. دوره جدید من به شما کمک خواهد کرد تا با حذف اشکالات درس خواندنتان بتوانید با تمرکز تر، با سرعت تر و بسیار بهتر از گذشته درس بخوانید.

لینک دوره جدید من (بسته مشاوره ای آفت های مطالعه) برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

4.7 21 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mah
1 ماه قبل

استاد گلی تروخدا بیشتر فایل بگذارید

مهسا ساکی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر دانش آموز دوازدهم تجربی هستم. از ۲۰ تیر شروع به خواندن دروس دهم و یازدهم کردم. روزی دوازده ساعت از ۲۰ تیر تاکنون مطالعه دارم. ولی ترازم در قلم چی۴۸۰۰ است و اینکه درس زیست شناسی نمره منفی میزنم و انگار همه ی زیست دهم و یازدهم فراموش شده است. والان با ساعت بالا ی مطالعه و درسهای دوازدهم که تازه معلمها فصل دوم هستند. و درسهای دهم و یازدهم بخصوص زیست که فراموش میکنم.سوال من از شما این است که در این ۶ ماه میتوانم تحت نظر مشاوره خصوصی استاد گلی به قبولی در رشته پزشکی برسم.

Mah
1 ماه قبل

سلام استاد گلی
برای تقویت زبان انگلیسی کنکور تجربی باید چکار کنیم؟
روش درست چیه؟
من زبانم خوب نیست اما میخوام بشه.

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید