چگونه در سه گام به تراز ۷۰۰۰ برسیم؟ گام دوم؛ ( ۴ بار دوره مطالب تا آزمون )


رسیدن به تراز ۷۰۰۰ ایده آل تمام دانش آموزانی هست که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند. البته عدد ۷۰۰۰ یک استعاره است از بهترین تراز، ممکن است شما در آزمون های دیگری شرکت کنید و تراز مناسب برای شما مثلا عدد ۱۱۰۰۰ باشد ولی من از این عدد استفاده خواهم کرد چون اکثریت شما دانش آموزان و داوطلبان در آزمون های قلمچی شرکت می کنید.

آیا رسیدن به تراز ۷۰۰۰ برای شما ممکن است؟ پاسخ قطعا بله است. آیا یک سری قوانین و اصول وجود دارد که با رعایت آن ها ترازمان را به ۷۰۰۰ برسانیم؟ بله قطعا وجود دارد.

من در سه ویدیو و در سه گام به شما آموزش خواهم داد که خودتان را به تراز ۷۰۰۰ برسانید. اگر بر طبق مشاوره های موجود در این ویدئو ها حرکت کنید تضمین من به شما این است که قطعا ترازتان بالا خواهد رفت. آنقدر بالا که شاید حتی فکرش را هم نکنید. البته وقتی این فیلم های مشاوره ای را تماشا می کنید به دلایل تراز پایین اکنون خودتان نیز پی خواهید برد. گفته های من را در عمل بسنجید و یک ماه به آن ها عمل کنید. سپس عدد تراز خودتان را با یک ماه پیش مقایسه کنید. آن وقت به این نتیجه می رسید که این صحبت ها و این تکنیک ها واقعا جواب می دهند! ما قرار است یک سری گام های عملی برداریم و نتیجه واقعی آن را در عدد کارنامه خودمان مشاهده کنیم.


👇 برای ثبت نام در مشاوره خصوصی ماهانه مستمر استاد گلی به شماره واتساپ زیر پیام بدید

۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲

( مشاوره+برنامه ریزی+چکینگ و پیگیری) {برنامه ریزی برای آزمون های آزمایشی و رشد تراز+ شروع از صفر برای کنکور }


پروتکل جدید پرسش و پاسخ در وب سایت

شیوه پرسش و پاسخ جدید در وب سایت اینگونه است که شما سوالات خود را در زیر هر پست درج می کنید و برای بهترین سوالات درج شده یک فایل صوتی آماده شده و به سوالات پاسخ داده می شود. شما می توانید سوالات خود برای فایل بعدی را زیر همین پست یا پست های آتی درج کنید و در فایل های پرسش و پاسخ شنونده پاسخ آن ها باشید.

4.3 11 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Hamid
2 ماه قبل

زیر هر پست میشه بیش از یک کامنت گذاشت؟

ندا
3 ماه قبل

سلام استاد من برای آزمون پیش رو هفته اول رو از دست دادم و نتونستم خوب تست بزنم میتونم در این هفته با ۱۰۰۰تا تست تراز خوب کسب کنم؟

Hamid
3 ماه قبل

۲سوال:
۱)در برنامه ریزی حجم مهمتره یا زمان؟(یعنی بر اساس حجم یا تعداد تست زمان یا باکس بچینیم یا بر اساس باکسهای تعریف شده ثابت حجم توزیع کنیم؟چون بعضی موقع ها حجم فراتر از زمان موجوده و بالعکس تا آزمون بعدی)
۲)ایده=پشت کنکوری ریاضی آزمون گزینه دو هستم و میدونیم بین هر آزمون گزینه دو۳هفته فاصلست،هفته۱و۲هرآزمون=خواندن مباحث جدید آن آزمون که بدون اشتراک با آزمونهای قبله چون میدونیم بودجه بصورت پوششی پیش میره،هفته۳=جمع کردن یک دور کار هفته۱و۲ این آزمون+جمع کردن یک دور کار هفته۱و۲آزمون قبل
ایده خوبیه؟کلا نظرتون راجب نحوه پیشروی در بودجه در طول سال چیه؟

مریم
3 ماه قبل

سلام استاد گلی ممنون بابت مطالب مفیدتون
استاد من کتابای تست دوازدهمم برای سال ۹۷ هستش.باید جدید بخرم یا؟

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید