چگونه روز های سخت انتهایی کنکور را سپری کنیم؟


هر امتحانی فشار روانی و سختی با خود به همراه می آورد. امتحان کنکور هم از این قائده مستثنی نیست. بسیاری از اوقات از دانش آموزان و داوطلبان می شنوم که می گویند آقای گلی ” چرا من در ۱۸ سالگی اینقدر باید فشار کنکور را تحمل کنم؟” ” چرا من اینقدر باید سختی بکشم در حدی که بخاطر استرس به بیمارستان مراجعه کنم؟”

من اینجا هستم تا به شما بگویم اولا تمام این استرس ها و فشار های روانی که در حال تحمل کردن آن هستید به پایان خودشان نزدیک شده اند و دوما می خواهم به شما بگویم با اتخاذ یک دیدگاه جدید به تمام این چالش ها و مشکلات و فشار های روانی می توانید وزن آن هارا روی خودتان بسیار کمتر کنید.

شما باید زاویه دید خودتان را نسبت به مسائل و مشکلات خودتان تغییر دهید. باید یاد بگیرید یک شکل دیگر به سختی های خودتان نگاه کنید. قبول دارم الان در حال تحمل سختی کنکور هستید و هیچکس نمی تواند شمارا درک کند. اما باور دارم وقتی زاویه دید خودتان را نسبت به این مسئله تغییر دهید و شکل دیگری به کل قضیه کنکور نگاه کنید آن موقع احساس شما هم تغییر پیدا خواهد کرد و به جای احساس فشار و سنگینی احساس راحتی خواهید کرد.

تلاش من در فایل آموزشی تصویری امروز این است که یک زاویه دید خوب به شما بدهم که به شما کمک کند به شکل فوق العاده ای روز های پر فشار انتهایی کنکور را سپری کنید. 

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا
11 ماه قبل

استاد گلی فایل هاتون خیلی بهم کمک میکنه میشه این ماه آخر بازم فایل بگزارید.

زهرا
11 ماه قبل

ممنون استاد گلی

فاطمه
11 ماه قبل

سلام استاد دستتون درد نکنه . این آیات خیلی آرامش بخش هست. انشاالله شما موفق تر باشید.

kimia
11 ماه قبل

خیلی عالیه حرفاتون،هر بار میخوام ناامید شم شما نمیذارید و بهم یادآوری میکنید از چیا ردشدم تا ب اینجا برسم?