چگونه هفته ای هفتاد ساعت مطالعه کنیم؟ بخش دوم


با گوش دادن و عمل کردن به آموزش هایی که به شما می دهم، قطعا در کنکور موفق می شوید و به نتیجه دلخواهتان می رسید. اما هدف ما صرفا یک موفقیت ساده در کنکور نیست، ما می خواهیم یک شخصیت متفاوت بسازیم و مهم ترین خیری که کنکور برای شما دارد این است که شخصیت شمارا دگرگون می کند. بنابراین هدف اصلی ما این نیست که هفته ای ۷۰ ساعت درس بخوانیم یا پزشکی قبول شویم. همه این ها به سادگی در آینده در دسترس ما خواهد بود. هدف ما این است که فردی شویم فوق العاده و به اجتماع خود در جهت پیشرفت کمک کنیم.

در ادامه فایل هایی که برای افزایش ساعت مطالعه با هم داشته ایم امروز در مورد یکی از مهم ترین مسائل و راه کارها برای بالا بردن ساعت مطالعه با هم صحبت خواهیم کرد. بسیاری از دانش آموزانی که دیده ام کنکور اولویت اصلی زندگی آن ها نیست! در واقع آن ها فقط اندکی می خواهند در کنکور موفق شوند و آنقدر ها تصمیم جدی برای موفقیت در کنکور ندارند. بخاطر همین کارهای دیگری نیز در کنار کنکور انجام می دهند و این باعث می شود که ساعت مطالعه آن ها افت بکند.

یک تصمیم جدی و یک نیاز جدی برای موفقیت در کنکور باعث می شود که ما لحظه به لحظه خود را قدر بدانیم و برای کنکور صرف بکنیم. کنکور باید اولویت اصلی و اول و آخر زندگی ما باشد و ما نباید غیر از کنکور کار خاص دیگری انجام دهیم. شما باید صبح که بیدار می شوید به کنکور فکر کنید و شب موقع خواب هم همینطور. هم و غم شما باید موفقیت در کنکور باشد، وقتی تمام برنامه زندگی خودتان را بر اساس یک هدف چیدید، یعنی حتی آب خوردنتان را هم بر اساس کنکور تنظیم کردید در آن صورت به موفقیت در کنکور می رسید. اما اگر کنکور فقط یک هدف حاشیه ای در زندگی شما باشد نمی توانید به موفقیت برسید.

در فایل آموزشی امروز من در مورد یکی از مهم ترین راه کارها برای افزایش ساعت مطالعه صحبت کرده ام که بی نهایت به شما کمک خواهد کرد.


برای دانلود فایل آموزشی مشاوره ای چگونه هفته ای هفتاد ساعت درس بخوانیم؟ بخش دوم کلیک کنید


⚡️ دوره موتیویشن تکمیل شد!

با قرار دادن آخرین جلسات موتیویشن در پروفایل کاربران این دوره فوق العاده تکمیل شد. شما در دوره موتیویشن ۱۴ ساعت آموزش بی نظیر فقط در مورد انگیزه خواهید یافت که مشکل انگیزه شمارا حل خواهد کرد. به خوبی این را می دانیم که بزرگترین و مهم ترین مشکل هر کنکور مشکل انگیزه است و اگر این مشکل حل شود مشکل دیگری تقریبا باقی نمی ماند. من در دوره موتیویشن در ۳۱ جلسه و ۱۴ ساعت آموزش تمام مسائل مهم در مورد انگیزه را برای شما باز کرده ام. از قواعد روان شناسی گرفته تا بحث اعتیاد به موبایل و تمام بحث های لازم دیگر. امیدوارم از این دوره که میراث من برای تمام دانش آموزان است نهایت استفاده را ببرید.

برای ورود به صفحه دوره موتیویشن کلیک کنیدلینک صفحه مشاوره و برنامه ریزی خصوصی با حسن گلی ( کلیک کنید)

شماره واتساپ ثبت نام مشاوره خصوصی ماهانه: ۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲

لینک فروشگاه کتاب ها و کورس های آنلاین استاد گلی ( کلیک کنید)

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
30 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا
2 ماه قبل

سلام استاد خوب هستین؟
ببخشید من فایلی که چگونه با ۴ درس دندون پزشکی بیاریم رو گوش دادم خیلی خوب بود، فقط ببخشید برای کسی مث من که میخواد داروسازی بیاره، بازم همون ۴ تا درسو بیشتر بخونم یا نه؟. مثلا شیمیو بیشتر بخونم یا ریاضی؟؟ چون شیمی برا داروسازی میگن خیلی مهمه، شروع از صفر برای ۱۴۰۱ هم هستم وقت زیادی ندارم همه درسا رو عالی بخونم چنتارو باید بیشتر بخونم اگه میشه بگین خییلی ممنون.
برای داروسازی روزانه مشهد، باید حتما زمین شناسی رو بخونم؟.
اگه براتون امکان داره کامل توضیح بدید خییییلی ممنون میشم ازتون 🙏🙏

مدرس عزت نفس
2 ماه قبل

سلام استاد جان خسته نباشید حرف ندارید.

سیداحمدرضا
2 ماه قبل

سلام استاد
من به مدت یک هفته روزانه ده ساعت درس خوندم وهرروزهرهشت تادرس رومیخوندم.باتوجه به اینکه فارغ التحصیلم،وشروع صفری ام تقریبا،فقط پیشروی می کردم.بعدیک هفته وقتی به کارم نگاه کردن دیدم من پیشروی بسیارزیادی داشتم ولی مرورم صفربوده.حالااین هفته شروع کردم وبا۶تنوع درس توی روزی پیش میرم(سه اختصاصی وسه عمومی)وپیش میرم.وتاساعت ۸شب(که موقع نمازه) خوندنی هارومیخونم وتست هم چندتایی میزنم.ازهشت شب (بعدنماز)تادوازده شب می خوام مرورکنم وتست بیشتربزنم.بنظرتون این روش درس خوندن روتاکنکورادامه بدم خوبه؟

من مشکل مرورکردن دارم ونمیدونم کجای برنامه براش باکس زمانی بازکنم😦
توی ویس هاتون یه اشاره ای داشته باشین اگرمیشه.تاقبل شروع مهراون فراشناخت ازخودمون روتوبرنانه ریزی داشته باشیم 🙏

.
2 ماه قبل
پاسخ به  حسن گلی

بله استاددیدم.پس یکباراخرشب یکبارهم اخرهفته .

استادزمان مروراخرشب بایدچقدرباشه تایمش؟چندساعت؟

ملیکا
2 ماه قبل

سلام استاد
بنظرتون برای یه فرد کنکوری که پیوستگی برای ساعت بالا نداره و تحمل مطالعه زیاد نداره اگه الان شروع کنه یک هفته روزانه ۵ ساعت بخونه و از هفته های دیگه زیادش کنه نتیجه میگیره؟

سینا
2 ماه قبل
پاسخ به  حسن گلی

سلام استاد
استاد کسی ک میخواد کنکور زبان شرکت کنه
چه دروسی رو باید بخونه و چه کتاب تستی برای این دروس خوبه؟

سیداحمد
2 ماه قبل

سلام
برای کسب که روزی+۱۰ساعت درس بخونه بایدچندتادرس روتوی اون روزبخونه؟(چندتاعمومی چندتااختصاصی)

سیداحمد
2 ماه قبل
پاسخ به  حسن گلی

ممنونم🌹

negin.m
2 ماه قبل

سلام استاد روزتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
ممنون از پادکست های مفید و عالی شما
من امسال پشت کنکوری شدم و برای ۴۰۱ موندم که تلاشم رو بکنم
قرار بر این بود از مهرماه آزمون های قلمچی رو شرکت کنم
ممنونتون میشم راجب اون بازه دو هفته ای تا آزمون توضیح بدید
هفته اول و دوم به چه صورت باشه چه زمانی مرور کنیم
با توجه به این که پشت کنکوری هستم مدرسه ندارم و از بعد نتایج تا الان بخش زیادی از پایه رو تموم کردم و تقریبا مسلط شدم
چطور پایه و دوازدهم رو کنار هم توی برنامه جا بدم
اگر پادکستی در رابطه با این مساله آماده کنید سپاسگزارتون میشم

سینا محبتیان
2 ماه قبل

سلام استاد خسته نباشید من دو تا فایل مطالعه هفته ای هفتاد ساعت رو چندین بار گوش کردم و واقعا متفاوت تر از بقیه فایل ها بود مخصوصا همین فایل دوم اگه میشه چند فایل دیگه رو به این موضوع اختصاص بدید دستتون درد نکنه

سینا محبتیان
2 ماه قبل

سلام استاد خسته نباشید من دو تا فایل مطالعه هفته ای هفتاد ساعت رو چندین بار گوش کردم و واقعا متفاوت تر از بقیه فایل ها بود مخصوصا همین فایل دوم اگه میشه چند فایل دیگه رو به این موضوع اختصاص بدید خیلی ازتون ممنونم

رضا
3 ماه قبل

سلام استاد
من همش توذهنم میادکه توموفق نمیشی،وانگاریک حسی بهم میگه که توی تقدیرمن رتبه برترشدن نوشته نشده😞واقعانمیدونم چرا!!انگارهمش یک حسی درونی بهم میگه که تواگرنهایت تلاشت روهم بکنی،خداراضی نیست که توقبول شی وتوی تقدیرمن نیست.همش این جورافکاروسط درس خوندنم میادتوذهنم ودوباره همه اعتمادبنفسم صفرمیشه.واقعانمیدونم این موردروچجوری باهاش کناربیام.اگرهمه چی دست خودم بودومطمئن بودم اراده خدادخیل نیست داخلش خوب بود ولی وقتی به قضاوقدرواین جورچیزافکرمیکنم واقعااعصابم خوردمیشه وباخودم میگم حتی اگرمن بهترین خودمم باشم ولی خدانخواد،قبول نمیشم😣😞
لطفاکمکم کنیداین موضوع خیلی ضربه زدبهم سال پیش حالاهم که امسال پشت کنکوریم..

رحمان
3 ماه قبل

سلام استاد گلی عزیز
اقای گلی به نظر شما تعداد دفعات خوندن یا همون مرور بیشتر مهمه یا تعداد تست زیاد؟
هر چند که میدونم هر دو مهمه

مریم
3 ماه قبل

سلام استاد
وقت بخیر
استاد من یه مشکل دارم ک خیلی داره اذیتم میکنه برای درس خوندن
استاد من وقتی میام درس بخونم همش حواسم جای دیگه هست
هی فکرای مختلف میاد داخل ذهنم و نمیتونم تمرکز کنم
لطفا بهم راهکار بدید
و مورد بعد اینکه استاد اگه میشه بهم راهکار بدید ک بتونم کلا تمرکزم رو بزارم روی درس و برای موفقیت توی کنکور تلاش کنم

نگار
3 ماه قبل

سلام استاد من دانش آموز متوسطی هستم
من قبلا قلم چی شرکت کردم سوالاتش سختن ومیگن تقلب زیاده، بین گزینه دو وگاج بعد از قلم چی کدومش بهتره تجربی هستم

محمدرضا
3 ماه قبل

سلام استاد عزیز. من کنکور۹۸ رشته روزانه قبول شدم ولی نرفتم در دانشگاه ثبت نام کنم.کنکور۹۹ و ۱۴۰۰ هم انتخاب رشته نکردم. برای ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ و ثبت نام در رشته ای که احتمالا سال اینده قبول می شم آیا باید ازون رشته ی روزانه که سال۹۸ پذیرفته شدم ولی ثبت نام نکردم انصراف بدم؟

محمدرضا
3 ماه قبل
پاسخ به  حسن گلی

ممنونم استاد.عذر میخوام فرم شماره ۲ انتها دفترچه ثبت نام کنکور هم که برای دانش
جویان انصرافی است رو نباید برای جایی ارسال کنم؟چون روی اون فرم نوشته شده کسانی مثل من لزومی به تکمیل قسمت دوم و سوم این فرم ندارند. معنی این جمله اینکه قسمت اول فرم رو که شامل مشخصات شخصی است باید پر کنم؟؟؟ اگه پاسخ بله هست بعدش باید به کجا ارسال کنم؟؟؟
ببخشید طولانی شد.

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید