چگونه هفته ای ۷۰ ساعت مطالعه کنیم؟ ( بخش اول)


قطعا ما برای موفقیت در کنکور سراسری نیاز به ساعت مطالعه بالا داریم و باید ساعت های متمادی پشت میز مطالعه خودمان نشسته و درس بخوانیم. نمی شود یک عدد ایده آل برای همه به عنوان ساعت مطالعه مشخص کرد و گفت که مثلا هر کس اینقدر مطالعه کند این نتیجه را می گیرد اما می شود گفت که عدد ۷۰ ساعت برای یک کنکوری ای که می خواهد رتبه زیر ۱۰۰۰ شود عدد بسیار خوبی است و من می خواهم به شما آموزش بدهم که به این میزان از ساعت مطالعه برسید. البته می دانم دانش آموزانی که مدرسه دارند احتمالا نتوانند این عدد را تجربه کنند، اما در مورد بحث مدرسه و ساعت مطالعه نیز در فایل توضیحاتی داده ام.

رسیدن به ساعت مطالعه زیاد با اینکه آرزوی بسیاری از ماست، اما با توجه به موانعی که وجود دارد شاید نتوانیم به آن برسیم و من قصد دارم در سری فایل های چگونه هفته ای ۷۰ ساعت مطالعه کنیم این موانع را از پیش روی شما بردارم و قدم به قدم شمارا راهنمایی کنم تا به ساعت مطالعه بالا برسید. شما می توانید به ساعت مطالعه برسید و شما می توانید در کنکور موفق شوید اگر به تک تک حرف های من گوش کرده و به آن ها عمل کنید.

چند تا از مهم ترین عللی که چرا نمی توانیم ساعت مطالعه زیاد داشته باشیم

۱: نمی توانیم ساعت های متمادی یکجا بنشینیم و زود خسته می شویم.

۲: مدیریت زمان خوبی نداریم و کارهای شخصی ما خیلی طولانی می شود.

۳: برای استراحت کردن از اتاق مطالعه خارج می شویم و برگشت ما سخت می شود.

۴: استراحت صحیح و اصولی را بلد نیستیم و وقتی استراحت می کنیم و برمی گردیم تا دوباره درس بخوانیم خسته تر از قبل هستیم.

۵: سایر عوامل که در جلسه بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.

ممکن است این ها مهم ترین مشکلات شما باشند. ممکن است بخشی از این هارا داشته باشید و بخشی را خیر. اما من در این فایل به همه آن ها پرداخته و آموزش های خوب و کارایی به شما می دهم که ساعت مطالعه خودتان را افزایش دهید. منتظر بخش دوم همین فایل باشید.


برای دانلود فایل مشاوره ای هفته ای هفتاد ساعت مطالعه به صورت مستقیم کلیک کنید


لینک صفحه مشاوره و برنامه ریزی خصوصی با حسن گلی ( کلیک کنید)

شماره واتساپ ثبت نام مشاوره خصوصی ماهانه: ۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲

لینک فروشگاه کتاب ها و کورس های آنلاین استاد گلی ( کلیک کنید)

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Mahsa13(@mahsa13)
3 ماه قبل

سلام استاد بهترین ازمون برای دهم ریاضی چیه

سیداحمد
3 ماه قبل

سلام استاد
من فارغ التحصیل هستم وبخاطرکم کاری جزءشروع صفری هاحساب میشم.ولی حالاچندوقته شروع کردم،تا۱۰مهرپایه دهم روتمام کنم.حالابنظرتون کدوم ازمون ازمایشی روثبت نام کنم؟کانون،برنامش میگن بهتره وجامعه آماریش هم بیشتره ولی ازطرفی سوالاش غیراستاندارده وباعث میشه اعتمادبنفس کم بشه،بازازاون طرف گزینه دوفاصله ازموناش زیاده ولی شباهت سوالاش باکنکورمیگن بیشتره.چندوقت پیش هم گزینه دویک فایل گذاشته بودتوسایتش که نشون میدادشباهت ۸۱درصدی داشته سوالاش باکنکورتجربی.
حالاموندم واقعاکه توی کدوم یکیشون ثبت نام کنم😦.کدوم یکیشون میتونه منوواقعابه موفقیت برسونه؟!😕
لطفااگرمیشه جواب نهایی روبگیدتابیش ازاین درگیری ذهنی برام پیش نیاد😞

محمد
3 ماه قبل

سلام
استاد من ۴ سال پیش کنکور تجربی شرکت کردم ونتیجه مطلوبم رو نگرفتم.بعد اون از درس دور بودم.اما تصمیم گرفتم برای کنکور انسانی ۱۴۰۱ از الان اماده شم.من الان هیچی از پایه های دهم ،یازدهم و دوازدهم انسانی نظام جدید بلد نیستم و نخوندم.سوالم ازتون اینه که من از الان چجوری شرو کنم و بخونم تا موفق شم رتبه ۲ رقمی انسانی کسب کنم؟
ایا از مهر قلم چی برم؟
اگ قلم چی ثبت نام کنم،با اینکه تا الان هیچی از سه پایه انسانی نخوندم ،بنظرتون میتونم در طول ازمون ها هم یادگیری داشته اشم و هم برای ازمون با تراز بالا بخونم؟

نازنین
3 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر باشه استاد من چند تا سوال درباره منابع داشتم شرمنده اینجا میپرسم راستش نمیدونستم کجا باید سوالم رو بیان کنم اول اینکه من کنکور ۱۴۰۰ اولین کنکورم بودم و تصمیم بر این دارم که پشت کنکور بمونم و منابع سال قبلم رو دست دوم تهیه کردم بخاطر هزینه ها یعنی منابع کنکور ۹۹
۱_استاد من خیلی سبز جامع دینی چاپ ۹۸ و زبان مبتکران جامع چاپ ۹۸ و عربی جامع خیلی سبز چاپ ۹۸ دارم ایا نیاز به تعویض دارد؟؟؟
۲_استاد من زیست شیمی و فیزیک منابع تک پایه دارم اما هر کدام همانموقع که مدرسه میرفتم تهیه کردم مثلا زیست دهم میکرو چاپ۹۷ هست الان بنظر شما کار درستیه جامع تهیه کنم یا دوباره تک پایه ؟؟؟ یا اینکه از همین کتابایی که دارم استفاده بکنم ؟؟؟؟
استاد واقعا نمیدونم چیکار کنم من شاید زیادش یک تومن بتونم هزینه کنم چیکار باید بکنم ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید با تشکر از سایت پر محتواتون

صدر
3 ماه قبل

تشکر از شما که مطالب از این دست رو با اشتیاق کامل همراه با دلسوزی برای ما منتشر می کنید.خدا دنیا و آخرتتون رو آباد کنه

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید