کلاس آنلاین مشاوره ای معدل بالای ۱۹


همانطور که می دانیم امتحانات نهایی در کنکور امسال تاثیر مثبت ۴۰ درصدی خواهند داشت و این نشان می دهد که دانش آموزان سال دوازدهم که تا کمتر از یک ماه دیگر امتحان نهایی دارند باید یک نقشه راه ویژه برای کسب معدل نهایی بالا داشته باشند.

شرایط امسال برای شما دانش آموزان دوازدهمی با همیشه متفاوت است. تا به الان در امتحانات مدرسه شرکت می کردید و کم و بیش با شکل سوال دهی معلمان آشنا بودید و مهم تر از همه فشار همزمان دروس پایه و دوازدهم روی شما نبود، یعنی تمرکز شما صرفا روی یک پایه بود.

اما در این بازه زمانی هم باید بتوانید دروس دوازدهم را مدیریت کنید و هم همزمان به جمع بندی دروس پایه بپردازید. چون بلافاصله پس از امتحانات نهایی کنکور را پیش رو دارید. در واقع شما نه تنها باید تمام تلاشتان را برای کسب نمره نهایی بالا به کار ببرید بلکه باید توانایی مدیریت همزمان دروس پایه و دوازدهم را نیز داشته باشید. در عین حال باید مهارت مطالعه دروس را به شکلی که نمره نهایی بالا برای شما به ارمغان بیاورد را داشته باشید.

با توجه به اهمیت کسب نمره بالا در امتحانات نهایی و همچنین اهمیت مدیریت همزمان دروس پایه و دوازدهم من در انتهای همین هفته قرار است یک کلاس مشاوره ای ویژه دانش آموزان دوازدهمی برگزار کنم و در این کلاس تمام نکاتی که هم برای کسب معدل بالا لازم دارید، اعم از روش مطالعه دروس، روش های برنامه ریزی، شکل صحیح جواب نوشتن برای گرفتن نمره کامل و … را به شما آموزش دهم.

مباحث اساسی این کلاس مشاوره ای ۱.۵ ساعته

  • روش برنامه ریزی صحیح  در دوران امتحان نهایی ( از چند هفته مانده به قبل از امتحانات و در حین امتحانات نهایی )
  • روش مدیریت همزمان دروس پایه و دوازدهم در روز های پایانی کنکور
  • آموزش جمع بندی به روش صحیح به طوری که زمان کم نیاوریم.( زیرا از آخرین امتحان نهایی تا روز کنکور فرصت زیادی باقی نیست )
  • آموزش روش های پر انرژی بودن و کم نیاوردن با توجه به فشردگی برنامه امتحان نهایی
  • بررسی تمام راه و روش های مطالعه صحیح و کسب معدل بالا در امتحانات نهایی

تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلاس: جمعه شب ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محیط گوگل میت از ساعت ۲۱ الی۲۲:۳۰

هزینه شرکت در کلاس: ۷۰ هزار تومان

شیوه برگزاری: آنلاین به صورت صوت و تصویر استاد همزمان + اسلاید ها


نحوه ثبت نام در کلاس: برای دریافت لینک کلاس لطفا هزینه کلاس ( ۷۰ هزار تومان ) را به شماره کارت ذیل واریز کرده و رسید واریزی را به شماره واتساپ ذکر شده ارسال فرمایید و راس ساعت و تاریخ مقرر با لینک داده شده در کلاس جوین شوید. ( قبل از کلاس گوگل میت را نصب کنید و اکانت جیمیل هم داشته باشید ).

شماره کارت کلاس

لطفا رسید را به شماره واتساپ زیر ارسال فرمایید.

۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲


 

به امید دیدار همه شما دانش آموزان دوازدهمی مشتاق معدل نهایی بالا.

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها