کنکور ۱۴۰۲ برای صفر کلومتر ها ( مقدمات مشاوره ای کنکور ۱۴۰۲ )


کنکور ۱۴۰۲ ممکن است از جهاتی با کنکور های قبلی تفاوت داشته باشد، اما کلیات آن یکسان خواهد بود. اگر شما دانش آموز یا داوطلبی هستید که قصد جدی برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۲ دارید بهتر است فایل های کنکور ۱۴۰۲ برای صفر کیلومتر هارا دنبال کنید.

این فایل ها مناسب چه کسانی است؟ این سری فایل ها مناسب داوطلبانی هست که می خواهند مباحث مشاوره ای کنکور را از صفر یاد بگیرند. به طور مثال در این فایل ما قرار است در مورد خود کنکور و تاثیر معدل و مباحث بسیار مقدماتی آن صحبت کنیم. مباحثی که حتی افرادی که تا امروز هیچ چیزی در مورد کنکور نشنیده اند نیز بتوانند از آن استفاده کنند. ( بخاطر همین اسمش را گذاشتیم برای صفر کیلومتر ها )

چه دانش آموز باشید و چه فارغ التحصیل دنبال کردن فایل های کنکور ۱۴۰۲ قطعا به موفقیت شما کمک شایان ذکری خواهد کرد. انشا الله تا کنکور ۱۴۰۲ با فایل های منظم همراه با هم خواهیم بود و مباحث مشاوره ای را دنبال خواهیم کرد.

البته ۱۴۰۱ ای هارا نیز هنوز فراموش نکرده ایم و با آن ها هم مرتب کار خواهیم کرد.💫 گام اول را برای کنکور ۱۴۰۲ محکم بردارید⚡️

🌹 ثبت نـام مشاوره خصوصی با استاد گلی برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۲

🌠 با نزدیک به ۸ سال سابقه مشاوره تحصیلی و دانش آموزان بسیار موفق در کنکور سراسری. ( دارای تحصیلات آکادمیک کارشناسی ارشد مشاوره )


رزرو مشاوره یک جلسه ای ۳۰ دقیقه ای ( پرسش و پاسخ مشاوره ای ) برای اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید.

ثبت نام مشاوره ماهیانه مستمر ( برنامه ریزی + مشاوره + پیگیری و پشتیبانی ) برای اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید.


لینک فروشگاه مشاوره ای استاد گلی جهت تهیه دوره های ویژه موفقیت در کنکور سراسری 

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها