کنکور سال حساسی است و چون زمانی برای آزمون و خطا وجود ندارد همه  یک میلیون شرکت کننده در آزمون سراسری قطعا تمایل دارند یک نفر مشاور را در کنار خودشان برای موفقیت داشته باشند و با برنامه ریزی و همچنین استراتژی های صحیح به پیش بروند و به بهترین موفقیت ممکن در کنکور سراسری دست یابند.

فقط رتبه های برتر و افراد موفق در کنکور داشتن می توانند ضرورت داشتن مشاور شخصی را تصدیق بکنند چنان که بسیاری از رتبه های برتر که در کنکور به موفقیت های عالی رسیدند( مثل شاگردان سال های قبل ما) از خدمات مشاوره خصوصی استفاده کردند و توانستند با عمل به مفاهیم مشاوره ای خاص و برنامه ریزی هایی که به آن ها داده می شود به پزشکی روزانه،برق امیر کبیر و حقوق روزانه و داروسازی و … برسند.

داشتن یک مشاور در کنار خودتان واقعا این امکان را به شما خواهد داد که امسال آخرین کنکور شما باشد! اگر یک پشت کنکوری هستید این را به خوبی می دانید که زمان چقدر ارزشمند است. پس باید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید که موفقیت شما را در کنکور تا حد زیادی تسهیل بخشد و باعث موفقیت شما شود. همانطور که سیستم مشاوره ای ما باعث موفقیت بسیاری از پشت کنکوری ها شده است. نیاز یک پشت کنکوری به مشاور بیشتر از هر کس دیگری است و تمام پشت کنکوری ها این صحبت را تایید می کنند.

خدمات مشاوره ای حسن گلی به داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱

  • برنامه ریزی: برنامه ریزی های خاص، به سبک حجمی و زمانی، برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و رسیدن به تراز ۷۰۰۰ و ۸۰۰۰ .استارت از صفر و جمع بندیِ بیشترین حجم ممکن با بالاترین کیفیت. روشی که واقعا باعث رتبه برتر شدن خیلی از شاگردان ما شده است!
  • مشاوره: ارتباط مستقیم با داوطلب هر شب از ساعت ۲۰ الی ۲۳. بر خلاف سیستم سنتی ارتباط با داوطلب به هفته ای یک یا دو بار محدود نمی شود. بلکه شما هر شب در تلگرام به مشاور خود دسترسی دارید و سوال می پرسید و پاسخ دریافت می کنید.
  • چکینگ: بررسی ساعت مطالعه و تعداد تست و عملکرد شما هر شب توسط مشاور که واقعا معجزه می کند!
  • پیگیری: تماس دستیار ارشد استاد گلی با شما هفته ای ۱ بار برای پیگیری درسی و اطمینان از در مسیر صحیح بودن.

✅برای دانلود منطق و برنامه راهبردی آزمون های آزمایشی گلی اینجا کلیک کنید✅

مشاوره با حسن گلی را انتخاب کنید اگر

  • قصد یک موفقیت ویژه در کنکور ۱۴۰۱ را دارید.
  • در موفقیت خود جدی هستید و واقعا به دنبال موفقیت هستید نه صرفا درس خواندن.
  • تمایل دارید از یک فرد متخصص در امر مشاوره با سوابق بسیار موفق مشاوره بگیرید.
  • تمایل دارید رتبه ۱ تا ۱۰۰۰ بیاورید.

مشاوره موفقیت ویژه پشت کنکوری ها

در سه مرحله نتایج پشت کنکوری ها تغییر می کند و داوطلب به رتبه برتری می رسد.

حسن گلی تخصص زیادی در کار با پشت کنکوری ها دارد. یکی از شاگردان ایشان پس از سه بار کنکور دادن و تست کردن تمام روش های دیگر با برنامه ریزی خاص حجمی زمانی و با عمل کردن دقیق به دستورات استاد توانست پزشکی روزانه قبول شود. می خواهید داستان موفقیت آن داوطلب استاد را بخوانید؟ لطفا اینجا کلیک کنید.

چرا این دوره در ۷ سال نزدیک به ۱۰۰۰ بار فروخته است؟ چون واقعا جواب می دهد! تجربیات موفق ما مهر تاییدی به عمل کردن این دوره است.

شیوه ثبت نام

می خواهید شاگرد خصوصی استاد گلی شوید؟ همین الان فرم مشاوره رایگان ثبت نام زیر را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید. در اسرع وقت با شما تماس گرفته و در مورد قیمت ها و همچنین ثبت نام قطعی شمارا راهنمایی خواهیم کرد.

ثبت نام مشاوره ماهانه ۱۴۰۱

  • ممکن است شما فارغ التحصیل یک رشته باشید و قصد کنکور دادن در یک رشته دیگر را داشته باشید. رشته ای که قصد شرکت در کنکور آن را دارید انتخاب کنید
  • لطفا یک شماره موبایل واتساپ دار وارد کنید. توضیحات تکمیلی داخل واتساپ برای شما ارسال خواهد شد و برای راحتی داوطلبان ارتباط استاد با

برای حفظ کیفیت دوره خصوصی مشاوره با استاد گلی در بازه هایی از سال ممکن است شما در لیست انتظار قرار بگیرید. همین الان فرم را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید در صورت وجود ظرفیت حتما خوشحال می شویم شمارا ثبت نام کنیم.

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید