لطفا ابتدا فیلم توضیحی استاد را با دقت تماشا فرمایید.
کنکور سال حساسی است و چون زمانی برای آزمون و خطا وجود ندارد همه  یک میلیون شرکت کننده در آزمون سراسری قطعا تمایل دارند یک نفر مشاور را در کنار خودشان برای موفقیت داشته باشند و با برنامه ریزی و همچنین استراتژی های صحیح به پیش بروند و به بهترین موفقیت ممکن در کنکور سراسری دست یابند.

فقط رتبه های برتر و افراد موفق در کنکور داشتن می توانند ضرورت داشتن مشاور شخصی را تصدیق بکنند چنان که بسیاری از رتبه های برتر که در کنکور به موفقیت های عالی رسیدند( مثل شاگردان سال های قبل ما) از خدمات مشاوره خصوصی استفاده کردند و توانستند با عمل به مفاهیم مشاوره ای خاص و برنامه ریزی هایی که به آن ها داده می شود به پزشکی روزانه،برق امیر کبیر و حقوق روزانه و داروسازی و … برسند.

داشتن یک مشاور در کنار خودتان واقعا این امکان را به شما خواهد داد که امسال آخرین کنکور شما باشد! اگر یک پشت کنکوری هستید این را به خوبی می دانید که زمان چقدر ارزشمند است. پس باید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید که موفقیت شما را در کنکور تا حد زیادی تسهیل بخشد و باعث موفقیت شما شود. همانطور که سیستم مشاوره ای ما باعث موفقیت بسیاری از پشت کنکوری ها شده است. نیاز یک پشت کنکوری به مشاور بیشتر از هر کس دیگری است و تمام پشت کنکوری ها این صحبت را تایید می کنند.

خدمات مشاوره ای حسن گلی به داوطلبان کنکور سراسری

  • برنامه ریزی: برنامه ریزی های خاص، به سبک حجمی و زمانی، برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و رسیدن به تراز ۷۰۰۰ و ۸۰۰۰ .استارت از صفر و جمع بندیِ بیشترین حجم ممکن با بالاترین کیفیت. روشی که واقعا باعث رتبه برتر شدن خیلی از شاگردان ما شده است!
  • کلاس های مشـاوره ای عمومی: هفته ای ۱ کلاس مشاوره ای ۳۰ الی ۴۰ دقیقه ای با شـاگردان خصوصی برای آموزش مهم ترین نکات مشاوره ای و انگیزشی به داوطلبان خصوصی. ( کلاس ها در محیط گوگل میت برگزار می شود) . ساعت کلاس ها هر جمعه شب ساعت ۲۲
  • مشاوره: ارتباط مستقیم با داوطلب هر شب از ساعت ۲۰ الی ۲۳. بر خلاف سیستم سنتی ارتباط با داوطلب به هفته ای یک یا دو بار محدود نمی شود. بلکه شما هر شب در تلگرام به مشاور خود دسترسی دارید و سوال می پرسید و پاسخ دریافت می کنید.
  • چکینگ: بررسی ساعت مطالعه و تعداد تست و عملکرد شما هر شب توسط مشاور که واقعا معجزه می کند!
  • پیگیری: تماس دستیار ارشد استاد گلی با شما هفته ای ۱ بار برای پیگیری درسی و اطمینان از در مسیر صحیح بودن.

مشاوره با حسن گلی را انتخاب کنید اگر

  • قصد یک موفقیت ویژه در کنکور دارید.
  • در موفقیت خود جدی هستید و واقعا به دنبال موفقیت هستید نه صرفا درس خواندن.
  • تمایل دارید از یک فرد متخصص در امر مشاوره با سوابق بسیار موفق مشاوره بگیرید.
  • تمایل دارید رتبه ۱ تا ۱۰۰۰ بیاورید.
  • تمایل دارید از سال های پـایه ( دهم و یازدهم) به صورت جدی برای کنکور شروع کنید.

مشاوره موفقیت ویژه پشت کنکوری ها

در سه مرحله نتایج پشت کنکوری ها تغییر می کند و داوطلب به رتبه برتری می رسد.

حسن گلی تخصص زیادی در کار با پشت کنکوری ها دارد. یکی از شاگردان ایشان پس از سه بار کنکور دادن و تست کردن تمام روش های دیگر با برنامه ریزی خاص حجمی زمانی و با عمل کردن دقیق به دستورات استاد توانست پزشکی روزانه قبول شود.

چرا این دوره در ۷ سال نزدیک به ۱۰۰۰ بار فروخته است؟ چون واقعا جواب می دهد! تجربیات موفق ما مهر تاییدی به عمل کردن این دوره است.

تبصره: ارتباط داوطلبان با استاد گلی از تاریخ تیر ماه ۱۴۰۰ به واتساپ منتقل شده است.


شهریه ثبت نام

شهریه ثبت نام یک ماهه: ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان

شهریه ثبت نام دو ماهه: ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( ۳۰۰ هزار تومان تخفیف )

شهریه ثبت نام سه ماهه: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( ۹۰۰ هزار تومان تخفیف )


شیوه ثبت نام

لطفا مبلغ پکیج انتخابی خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید. سپس رسید واریزی خودتان را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۹۷۹۶۷۶۲ ( خانم احمدی) ارسال فرمایید. ایشان بقیه مراحل ثبت نام را برای شما انجام خواهند داد.

لطفا قبل از هر گونه واریز وجه در نظر داشته باشید انصراف و عودت وجه پس از ثبت نام در دوره مشاوره به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.


شماره کارت بانک ملی ایران به نام حسن گلی


.