وقتی به سوابق تحصیلی رتبه های ۱ الی ۱۰۰ کنکور سراسری نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم که تقریبا تمام این رتبه های برتر و شاخص کنکور سراسری از سال های پایه مطالعه و تست زنی را برای کنکور و ورود به دانشگاه شروع کرده بودند. در واقع آن ها بیشتر از دیگران برای کنکور وقت گذاشته بودند و نتیجه کار خودشان را هم به خوبی دریافت کردند.

تعریف یک رشته خوب رشته ای است که فرد تحصیل کرده آن رشته در آینده بتواند بدون هیچ مشکل یا استرسی به یک درآمد و موفقیت خوب برسد. با این تعریف متوجه می شویم که داوطلب وقتی بخواهد از طریق کنکور سراسری به این مدل شغل برسد حتما باید در یکی از رشته های پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی تحصیل کند و وقتی در مورد این رشته ها صحبت می کنیم در مورد دانشگاه آزاد یا پردیس بین الملل صحبت نمی کنیم. بلکه در مورد دانشگاه های شاخص مثل علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی تهران و علوم پزشکی ایران، و در خارج از تهران دانشگاه هایی مثل علوم پزشکی اصفهان،شیراز،تبریز،مشهد و … صحبت می کنیم.

در واقع بیش از ۹۵% از داوطلبانی که در یکی از این دانشگاه های واقعا خوب تحصیل می کنند و به موفقیت در کنکور سراسری رسیده اند از سال های پایه شروع به تحصیل کردند و دلیل موفقیت آن ها زودتر شروع کردن آن هاست.

زمانی که داوطلب مطالعه دروس را تا یک سال قبل از کنکور به تاخیر می اندازد، نه تنها در سال پایانی بخاطر حجم زیاد مطالب درسی فشار روانی زیادی را تجربه می کند، بلکه شانس موفقیت خودش را هم برای قبولی در یکی از این دانشگاه های خوب بسیار کم می بیند.

شما دانش آموز گرامی اگر در حال مطالعه این متن هستید و در پایه نهم الی یازدهم تحصیل می کنید، باید به این نکته مهم توجه کنید که برای قبولی در دانشگاه های واقعا خوب و شاخص و دولتی باید درس خواندن و تست زدن را زود شروع کرد. زود شروع کردن تضمینی برای موفقیت شما خواهد بود و باعث خواهد شد با آرامش به موفقیت عالی در کنکور سراسری دست پیدا بکنید.

داوطلبان زیادی بر خلاف این رویه پیش می روند و مطالعه خود را تا یک سال قبل از کنکور سراسری به تاخیر می اندازند. و نه تنها احتمال موفقیت خود را خیلی کم می کنند، بلکه فشار های زیادی من جمله پشت کنکور ماندن و هدر رفت زمان را تجربه می کنند. و در نهایت شاید حتی رشته های خوبی مثل دندانپزشکی قبول بشوند ولی نه در دانشگاه های دولتی که اسم بردیم. بلکه در دانشگاه هایی که مجبور هستند هر سال صد ها میلیون تومان شهریه تحصیل بپردازند. اما داوطلبانی که زود شروع کرده اند با آرامش در دانشگاه دولتی تحصیل می کنند.

طرح ۲۳ طرح خلاقانه استاد گلی برای کنکوری های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ هست که واقعا قصد دارند رتبه ۱ الی ۱۰۰ کسب بکنند و در دانشگاه هایی که اسم بردیم تحصیل بکنند. همه ما می دانیم که برای درس خواندن در دانشگاه های دولتی خاصی که اسم بردیم و در رشته های خاصی که اسم بردیم باید زود شروع بکنیم و دیر شروع کردن مارا از موفقیت و قبولی در آن دانشگاه های خاص دور می کند.

ذکر این نکته دوباره لازم است که ما در این متن از دانشگاه های واقعا عالی سراسری و دولتی در رشته های شاخص صحبت می کنیم. همچنین از رتبه های یک الی صد صحبت می کنیم. چنان که شاید یک داوطلب بتواند همین رشته هارا با یک سال مطالعه در دانشگاه های دیگر یا غیر دولتی قبول بشود که مد نظر ما نیست.

طبق گفته مسئولین آموزشی کشور قرار است تاثیر معدل در کنکور سراسری به حدود ۶۰% افزایش یابد. به این معنی که معدل سال یازدهم به تنهایی قرار است ۳۰% از کنکور سراسری باشد و نقش تعیین کننده ای در موفقیت و ورود به دانشگاه بازی بکند. بنابراین موفقیت هم در مدرسه و امتحانات نهایی و هم در کنکور و کسب رتبه ۱ الی ۱۰۰ هدف اصلی ما در طرح ۲۳ است.

خدمات استاد گلی به داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

برنامه ریزی: برنامه ریزی های خاصِ حجمی و زمانی برای جمع بندی ۱۰۰% مطالب کنکور با تعداد دفعات دوره و تکرار لازم برای موفقیت در امتحانات تشریحی مدرسه،امتحانات آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری.

مشاوره: ارتباط مستقیم با داوطلب هر شب از ساعت ۲۰ الی ۲۳  در واتساپ و پاسخگویی به سوالات مشاوره ای داوطلب و رفع اشکال مشاوره ای.

چکینگ: بررسی گزارشات درسی داوطلب شامل ساعت مطالعه و تعداد تست و همچنین دادن بازخورد، برای بهتر کردن عملکرد.

پیگیری: پشتیبانیِ تمام داوطلبان طرح ۲۳ توسط مشاور ارشد استاد خانم احمدی کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و پیگیری روحی و روانی و چک کردن وضعیت درسی داوطلب در بازه های منظم و هفتگی.


 

نقش مدرسه در روند موفقیت داوطلب

مدرسه نقش بسیار مهمی در موفقیت داوطلبان کنکور بازی می کند و ما در این دوره یکی از مهم ترین اهدافی که داریم کسب معدل ۲۰ در تمام امتحانات مدرسه و امتحانات نهایی است. بنابراین پروژه ۲۳ کاملا مطابق با سیستم آموزشی کشور و مطابق با بودجه بندی آموزش و پرورش حرکت می کند.

جمع بندی نهایی و شیوه ثبت نام در پروژه ۲۳.

با توجه به آنچه گفته شد به این نتیجه می رسیم که کسب یک موفقیت خوب در کنکور سراسری لازمه اش شروع کردن مطالعه تستی از سال های پایه است. تقریبا تمام دانش آموزانی که توانستند در شهر های منطقه ۱ به سه رشته اصلی دولتی برسند از سال های پایه شروع کردند و اگر ما هم از سال دهم شروع به تست زنی و مطالعه کنکوری به روش صحیح و با مشاوره اصولی بکنیم، می توانیم یکی از موفق های کنکور سراسری باشیم.

شیوه ثبت نام در طرح

برای ثبت نام در طرح ۲۳ و مشاوره تحت نظر استاد گلی لطفا فرم زیر را پر کنید. و دکمه ارسال بزنید در اسرع وقت اطلاعات لازم از طریق تماس تلفنی به شما اعلام خواهد شد. به امید موفقیت و بهروزی شما.


فرم ثبت نام مشاوره خصوصی کنکوری های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

برای دریافت توضیحات کامل و همچنین پکیج های ثبت نامی فرم زیر را پر کنید. در اسرع وقت توضیحات از طریق واتس آپ برای شما ارسال خواهند شد.
  • ثبت نام در این طرح فقط ویژه دانش آموزان تجربی می باشد.
  • لطفا یک شماره تماس واتساپ دار وارد کنید. توضیحات و پکیج های ثبت نامی داخل واتساپ برای شما ارسال خواهد شد.