راهنمای کامل انتخاب و خرید بهترین دی وی دی های آموزشی برای کنکور ۱۴۰۱ ( صادقانه)


 

یکی از ابزار هایی که می توانیم برای موفقیت در کنکور از آن استفاده بکنیم دی وی دی های آموزشی است. فیلم های آموزشی در سال های اخیر به دلیل جذابیت های خاص خودشان نسبت به سایر روش های آموزشی راه خود را در سبد خرید کنکوری ها باز کرده اند و تقریبا می توان گفت هر کنکوری ای یک بار به خرید دی وی دی آموزشی در یک درس خاص فکر کرده است. شما نیز احتمالا به این فکر افتاده اید و دنبال یک راهنما و آموزش خوب برای خرید بهترین دی وی دی ها برای کنکور ۱۴۰۱ هستید، من می خواهم به شما بگویم که به صفحه درستی آمده اید و ما قرار است به صورت مفصل در مورد بهترین استراتژی خرید دی وی دی صحبت بکنیم و در نهایت بهترین انتخاب های ممکن را داشته باشیم.

آیا داشتن دی وی دی یک موضوع اجباری است؟ برای موفقیت در کنکور نیاز داریم تا درس هارا یاد بگیریم و تست های فراوانی بزنیم، برای یادگیری دروس کنکور منابع مختلفی می توانیم استفاده بکنیم که قاعدتا در دسترس ترین آن ها کتاب های تست است، اگر ما نتوانستیم از روی کتاب های تست مطلبی یاد بگیریم و تست بزنیم، پس قاعدتا نیاز داریم تا از یک استاد یاد بگیریم و آن موقع است که تهیه دی وی دی های آموزشی ضرورت پیدا می کند.

در واقع داشتن دی وی دی های آموزشی به خودی خود یک موضوع اجباری نیست، و شما زمانی که در یک درس خاص مشکل داشتید باید نسبت به خرید دی وی دی آن درس اقدام بکنید. لزومی ندارد در دروسی که خودتان می توانید بارها و بارها از روی کتاب مطالعه کنید و تست حل بکنید اقدام به تهیه دی وی دی بکنید، این کار را فقط در دروسی که واقعا در آن ها مشکل دارید انجام بدهید و در درس هایی که خودتان می توانید از روی کتاب بخوانید و تست بزنید، روی خود کتاب تمرکز بکنید.

منبع تمام امکانات آموزشی چه کتاب های تست و چه دی وی دی های آموزشی کتاب درسی است، بنابراین تمام آن ها از یک مفهوم به زبان های مختلف صحبت می کنند، بنابراین تهیه دی وی دی با این نگرش که چیز هایی در آن جا گفته می شود که در کتاب درسی موجود نیست یک دیدگاه اشتباه است، تمام چیز ها در کتاب درسی گفته شده است و اگر ما نتوانستیم کار خودمان را با استفاده از کتاب درسی و کتاب تست راه بیندازیم، آن موقع باید سمت دی وی دی های آموزشی برویم و این هیچ اشکالی ندارد.

اما اگر قصد ما از تهیه دی وی دی های آموزشی میانبر زدن و یادگیری بدون دردسر مطالب باشد در واقع خودمان را از موفقیت دور می کنیم، البته این به این معنی نیست که دی وی دی ها بی اثر هستند، قطعا یک معلم در بسیاری از مواقع می تواند یک مطلب را ساده تر نسبت به یک کتاب تدریس بکند، اما قصد شما از خرید دی وی دی ها یادگیری باشد نه راحت طلبی.

نکته مهم بعدی در مورد دی وی دی های آموزشی تعداد آن هاست، همانطور که می دانیم برای موفقیت در کنکور نیاز به تعداد تست بالایی داریم و خرید دی وی دی در حجم زیاد این فرصت را از ما می گیرد، توصیه من این است که فقط در دروسی که واقعا در آن ها مشکل داریم اقدام به خرید دی وی دی بکنیم و دروس دیگر را با سرعت بیشتری از روی کتاب مطالعه بکنیم.

اما سوال اصلی اینجاست که چه دی وی دی بخریم و کدام دی وی دی مناسب من است؟

شیوه معرفی دی وی دی های آموزشی به دلایل مختلف به مانند کتاب های آموزشی نیست و نمی شود صرفا یک معرفی مستقیم برای خرید داشت، در عوض می خواهم شما را با روشی آشنا بکنم که به شما کمک خواهد کرد.

ابتدا درسی را که در آن مشکل دارید و قصد تهیه دی وی دی دارید مشخص بکنید، سپس یک نیم روز وقت بگذارید و نمونه تدریس های اساتید مختلف را ببینید، هر استادی از نظر شخص شما خوب تدریس کرد و شما با آن استاد ارتباط خوبی برقرار کردید و از سبک تدریس این استاد لذت بردید را انتخاب بکنید، صرفا با توصیه افراد مختلف یا دوستان خودتان اقدام به خرید دی وی دی نکنید، تصمیم گیرنده اصلی شما هستید، شما باید نمونه تدریس هارا ببینید و ببینید کدام دی وی دی مناسب شما خواهد بود؟ سپس با نظر خودتان اقدام به استفاده از دی وی دی بکنید.

نکته مهم پایانی در مورد دی وی دی ها این است که حتما حتی با وجود دی وی دی تست زنی زیاد را در برنامه خودتان قرار دهید، درست است که اساتید در فیلم های آموزشی اقدام به حل تست می کنند، اما حتما باید از روی کتاب هم تا می توانید تست حل بکنید.

به عنوان مشاوری که تجربه سال ها کار با داوطلبان مختلف را دارم، می خواهم به این نکته اشاره بکنم که داشتن امکانات خوب شرط کافی برای موفقیت نیست، پس اگر خریدی داشتید سعی کنید بیشترین استفاده را از آن ببرید و دی وی دی هارا چندین و چندین بار ببینید.

در پایان قصد دارم ۳ کتاب خوب هم به شما معرفی بکنم که واقعا مکمل خوبی برای موفقیت شما و دی وی دی های شما خواهند بود. شما می توانید با توجه به نیاز خود به صفحه های این کتاب ها مراجعه کنید و از آن ها برای موفقیت خودتان بهره ببرید.

اگر سوالی داشتید برای من کامنت بگذارید.

حسن گلیمشاهده نوشته ها

حسن گلی. فارغ التحصیل از دانشگاه تهران. رتبه 200 کنکور ارشد مشاوره سازمان سنجش و کارشناس ارشد مشاوره از علوم پزشکی آزاد تهران. ( مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری)

۷۵ دیدگاه

 • سلام استاد من سوالم این هست که اگر کتاب خودمون وکتاب تست تهیه کنیم وکارکنیم…برای کنکورکافیه؟؟

  یعنی اگرسیدی و….نبینیم موفق نمیشیم؟!

 • سلام مطالبتان مفیده واقعا خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من تجربی نظام قدیم بودم میخام کنکور انسانی بدم نمیدونم از کدوم انتشارات استفاده کنم خیلی سبز میکرو طبقه بندی یا مشاوران
  ؟
  برا همه ی درسام ممنون میشم راهنماییم کنید

 • سلام خدمت شما آقای گلی
  بنده میخام کنکور نظام جدید شرکت کنم البته بنده فارغ التحصیل دانشگاه هستم(نظام قدیم) خاستم راهنماییم کنید درمورد این مسئله که آیا کتابای نظام جدید با قدیم خیلی فرق کرده ؟
  به مشکل بر نمیخورم با این مسئله که کتابا عوض شده
  اگه میشه یه توضیحی در این مورد بدین خیلی ممنون

 • سلام استاد من در درس فیزیک و شیمی و ریاضی ضعیفم برای تست میخواستم بدونم سی دی اموزشی ب کارم میاد یا نه ؟از درس نامه های کتاب استفاده کنم اخه بیشتر یا میگن این سی دی ها جنبه تبلیغی دارن فقط

  • سلام عزیز برای دروسی که خودت میتونی یاد بگیری نیازی به کلاس یا دی وی دی نداری

   اگر خودت یاد نگرفتی و نتونستی تستاشو بزنی اول کلاس بعدا دی وی دی انتخاب مناسبی هست

 • سلام دکتر من به دلیل بیماری تا الان از کنکور جا موندم اگه از فردا شروع کنم و روزی ۱۵ ساعت بخوانم میتونم به رشته پزشکی نزدیک بشم

  • سلام نیاز به روزی ۱۵ ساعت نیست سنگ بزرگ نشانه نزدنه متعادل هفت هشت ساعت مرتب هم بخونید می رسید

   در ضمن من دکتر نیستم عزیز

 • سلام استاد عزیز
  امسال پسرم به کلاس دهم تجربی میره واز الان شروع به مطالعه دروس پایه دهم کرده البته فقط زیست وفیزیک شیمی وریاضی میدونم که بهترین منبع آموزشی همین کتاب درسی بچه هاست ولی باتوجه به اشرافی که شمابه سیستم آموزشی کشور دارید وتبلیغات عجیب وغریب موسسات کنکور( یک سر در گمی بین خانواد ه هاست ) میشه بفرمایید بچه ها از چه منابعی غیر از کتاب درسی برای درک مفهومی دروس پایه وتخصصی استفاده کنند لطفا باتوجه به شرایط اقتصادی جامعه ومشکلات اقتصادی موجود مطالب رو بازتر بفرمایید تا بچه ها بیشتر استفاده ببرند ودعاگو باشند

 • سلام استاد گلی عزیز
  من دیپلم فنی دارم ولی میخوام کنکور تجربی امتحان بدم. خواستم ببینم اگه میشه یه مجموعه آموزشی بهم معرفی کنید که دروس ریاضی و فیزیک و شیمی و ادبیات و عربی و زبان رو صفر تا صد آموزش بده. مدرسه هم رفتم من رو کلاسهای حضوری ثبت نام نمیکنن چون دیپلم رشته فنی دارم. مدارس از راه دور هم هست ولی کلاسهای حضوریش فقط واسه رفع اشکاله، معلم خصوصی هم خیلی قیمتش گرون تموم میشه واسه منی که کارگر هستم. تقریبا هیچ راهی به جز فیلم آموزشی ندارم
  شمارمو میذارم که تبلیغ نشه. اگه زحمتی نیست واسم پیامک کنید ممنون میشم
  ****

 • سلام آقای گلی شما به طور خصوصی از طریق ایمل هم نمیتونید دی وی دی آموزشی معرفی کنید ؟ در ضمن درس هایی هستند که حتما نیاز به تدریس کنکوری دارن برای درصد گیری در آزمون ها مثل محاسبات شیمی ، ریاضی ، فیزیک و عربی در صورتی که گفتید نهایت دو تا حالا تکلیف چیه؟

 • سلام آقای گلی شما گفتید نهایتا سه تا درس رو دی وی دی بگیرید ولی واقعا یه درس هایی هست که بدون آموزش مطالب کنکوری نمیشه نه در آزمون ها و نه در کنکور به درصد مطلوب رسید حالا هر چند تا تست بزنیم چون تدریس کنکوری نیست این مشکل پیش میاد . درس هایی مثل ریاضی به دلیل یادگیری راه حل های میانبر ، شیمی برای یادگیری روش محاسبات کوتاه ، عربی برای پاسخ گویی به سوالات ترجمه و اعراب گذاری و … به شیوه ی کنکوری و صرفه جویی در زمان و فیزیک هم برای راه میانبر. میبینید شد چهار تا پس حالا ما باید چیکار کنیم ؟ جناب حتی به صورت خصوصی هم نمیتونید دی وی دی خوب معرفی کنید؟ در ایمیل منظورم هست.

  • سلام عزیز من کتاب ها کامل هستند هرچیزی که در دی وی دی ها گفته میشه در کتاب ها هم هست در ضمن کنکور میانبر نداره دقت کن

   نه امکانش نیست عزیز من دی وی دی معرفی نمیکنم

 • سلام استاد گلی
  دختر من یازدهم تجربیه مدرسه نمونه دولتی درس میخونه معدلش ۱۹:۳۶ و ازمون گزینه ۲ شرکت میکنه ترازش بالای ۸۰۰۰و هدفش پزشکی تهرانه میشه لطفا راهنمایی کنید که چه دی وی دی هایی رو برای سال دوازدهم تهیه کنه بهتره و تابستون چی کار کنه
  ممنونم

  • سلام وقت شما بخیر

   خرید دی وی دی برای تمام دروس متاسفانه دانش آموز رو عقب می اندازه اگر دسترسی به کلاس دارید کلاس بهتر است اگر نه نهایتا در حد ۲ درس دی وی دی میتونه کمک بکنه
   در خرید دی وی دی و ثبت نام در کلاس افراط نکنید

 • سلام استاد خسته نباشید
  استاد من رشته ام فنی بوده و الان دارم به صورت غیر حضوری مدرک پیش دانشگاهی تجربی (نظام قدیم) رو میگیرم بدون دیپلم تجربی
  هیچ اطلاعی از درسای تدریس شده ندارم و الان که میخوام شروع کنم واسه کنکور ۹۹ که نظام جدید هست نمیدونم چیکار کنم
  یعنی نمیدونم چجوری بخونم که این تفاوت نظاما باعث نشه که همه چیزو قاطی کنم با هم
  از طرفی هم نمیتونم بدون پیش زمینه یه دفعه درسای پیش دانشگاهیو بخونم
  الان واقعا گیج شدم و فقط وقتم داره هدر میره
  اصلا نمیدونم چجوری و با چه چیزی شروع کنم که نه قاطی کنم نه مشکلی پیش بیاد واسه نمراتم
  میشه راهنمایی کنید لطفا استاد؟

 • سلام استاد من برای ریاضی و فیزیک می خوام دی وی دی بگیرم آیا در وقت باقی مانده می تونم از روی دی وی دی بخونم و جواب می ده مرسی.

 • سلام.من ۳۰ سال هستم و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی .میخواستم کنکور ۹۹ شرکت کنم .درس ریاضی و فیزیک و شیمی و عربی مشکل دارم!
  لطفا راهنمایی کنید

 • سلام استاد گلی

  راستش من رشته تجربی هستم
  پارسال که (۹۷)کنکور دادم چیزی که میخواستم نرسیدم
  امسال دوباره دارم تلاش میکنم
  و از مهر تا الان ازمون گاج شرکت میکنم
  و ساعت مطالعه ۱۴-۱۵ساعت و گاهی بیشتر هم دارم
  اما هنوز ترازم به۶۰۰۰یا بیشتر نرسیده.

  از پایه اختصاصی هام ضعیف هست و پیش دانشگاهی هم جز چند درس اختصاصی که کلاس رفتم پارسال،بقیه رو خودم خوندم.

  پارسال از DVD دینی حرف آخر استفاده کردم
  و دینی ام خیلی بهتره الان.

  برای اختصاصی ها
  زیست ژنتیک و گیاهی
  ریاضی و فیزیک
  و شیمی مسائل
  چه منبع DVD توصیه میکنید تهیه کنم که خیلی ها استفاده کرده باشند؟؟؟

  تحقیق کردم بعضی سایت ها میگفتند فلان درس
  فلان مبحثش این استاد از این موسسه خوب کار کرده و…..

  ممنون میشم کمکم کنید
  و لطفا اگر امکانش هست روش و تکنیک های تست زنی و مطالعه درست با مرور
  رو در فایلی توضیح بدید ممنون میشم

  🙏🙏

 • سلام استادگلی من دیپلم ۸۳ ریاضی هستم وارشدبرق ازپلی تکنیک
  امسال میخام کنکورتجربی بدم به نظرشمامیتونم موفق بشم وبه اون چیزی که ازبچگی عاشقش بودم بعنی پزشکی قبول بشم ؟؟منطقه ۳ ایی هستم و فقط میخام پزشکی ساری یا بابل قبول بشم ممنون میشم راهنماییم کنید تنهادرسی که ضعیفم وهیچی بلدنیستم زیسته یعنی نمیشه قبول شد؟؟

 • سلام استاد می گویم من اگه کنکور دادم و خدای ناکرده قبول نشدم میگن دوره اولی یا دومی هستید باید بریده خدمت مقدس سربازی یه معلم داشتیم می گفت شما در امتحان نهایی چهار و پنج تا درس بیفتید سربازی نگیرید : «نمی رید»

 • سلام استادگلی من دیپلم ۸۳ ریاضی هستم وارشدبرق ازپلی تکنیک
  امسال میخام کنکورتجربی بدم به نظرشمامیتونم موفق بشم وبه اون چیزی که ازبچگی عاشقش بودم بعنی پزشکی قبول بشم ؟؟منطقه ۳ ایی هستم و فقط میخام پزشکی ساری یا بابل قبول بشم ممنون میشم راهنماییم کنید تنهادرسی که ضعیفم وهیچی بلدنیستم زیسته

 • با سلام خدمت استاد گلی
  استاد اگه کسی تو ۵ تا ۴ تا درس مشکل داش میتونه از دی وی دی استفاده کنه؟من خودم بعضی درسارو از دی وی دی بهتر و عالی تر از کتاب های کمک آموزشی و همچنین سریع تر یاد میگیرم

 • سلام استاد خسته نباشین میشه لطف کنید برای درس ادبیات و فیزیک تجربی نظام قدبم منبع خوب درسنامه و تست معرفی کنید باتشکر از شما
  موفق و پیروز باشید

 • من ریاضیم خیلی ضعیفه و پشت کنکور تجربی هستم و ریاضی خیلی برام کسل کنندس وقتی با کتاب میخونم خیلی خسته میشم کمک درسی هم مهروماه رو دارم اگه دی وی دی بخرم فایده داره اگه بخوام بخرم تدریس کدوم استاد باشه بهتره ؟؟؟

 • سلام خسته نباشید من رشته ی تجربی هستم و سال بعد کنکور دارم توی درس شیمی خیلی ضعف دارم و امکانات کلاس هم ناریم یعنی اساتید چندان خوبی نیستن از طرفی بخوام برم کلاس تقریبا یک ساعت و نیم وقتم هدر میره که بخوام برم و بگردم سما چه دی وی دی هایی رو پیشنهاد میکنید ؟

  • سلام عزیز اگر این فایل رو گوش کنی من توش راجب این صحبت کردم که دی وی دی های خوب رو از کجا میتونی پیدا کنی

   • سلام ولی واقعا از کجا تشخیص بدیم که DVDهای خوب کدومن ؟ من حس میکنم خودم نیاز دارم به داشتن DVD ولی واقعا با این هزینه ها و تبلیغات ادم نمیدونه واقعا چیکار کنه ؟ ایا واقعا اونجور که میگن مفیدن و موفق میکنن ؟ یا فقط پول حروم کردنه ؟

 • سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم اگه کسی دانش آموز شما نباشه میتونه تا پایان سال سوالاتش رو ازتون بپرسه یا اینکه بعد از ثبت نام ها پاسخدهی به سوالات بچه ها توی کانالتون محدود میشه؟
  ممنون که وقت میزارید

 • سلام استاد گلی من از تابشتون با برنامه ی قلمچی شروع کردم درس خوندن اما تقریبا از یک هفته قبل امتحانات تا شنبه ی این هفته یه جوارایی بیخیال همه چیز شده بودم وقت هدر میدادم فیلم نگاه میکردم یه روزهایی اصن چیزی نمیخوندم یه روزایی ١٣ ساعت میخوندم اصن کلا وضعیت بهم خورد الان که دو روزه دوباره شروع کردم خیلی استرس دارم احساس میکنم لیاقت پزشکی قبول شدن رو ندارم چون خیلی زمان هدر دادم وقتی خیلی استرس دارم و خانواده میگن تو تلاشت رو کردی نگران نباشرحالم از خودم بهم میخوره چون اونا نمیدونن که این مدت درست حسابی نخوندم . استاد چیکار کنم که این حس که لیاقت ندارم ازبین بره ؟ همش به گذشته نگاه میکنم و ازخودم میپرسم من بارفردی که این یک ماه رو بارتمام وجود درس خونده یکیم ؟ واقعا لیاقتش رو دارم ؟ استاد به نظرتون تو این سه هفته ی باقی مونده میتونم نتیجه م رو تغییر بدم اگر با تمام وجود تلاش کنم؟ تخمین رتبه ی ازمون های سه روز یه بارم بین ۵٠٠٠تا٢٠٠٠ منطقه ٣ ایا میتونم تا ٧٠٠_١٠٠٠ پایینش بیارم. لطفا لطفا لطفا کمکم کنید 😭😭😭😭😭😭😭خیلی ممنونم ازتون همیشه دعا تون میکنم فوق العاده اید💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • سلام عزیز دلیل توقف به یک باره شمارو نمیدونم شاید احتمالا فکر کردی به سال آینده و این باعث بیخیالیت شده اما خبر خوبی که برات دارم این هستش که همین امسال میتونی کار رو یک سره بکنی
   کافیه در این ۲۰ روز باقی مانده کنکور های گذشته رو تمرین کنی و درسنامه های درسای توصیفی مثل زیست دین و زندگی و … رو مرور بکنی

 • سلام آقای گلی
  من یکی دو ماه پیش یکی از پکیج های یکی از موسسات رو کامل خریدم ولی چون اون جنابی که خودشو مشاور جا زده بود ولی یه فروشنده بیشتر نبود هر روز و هر هفته درست جوابمو نمیداد و باعث شد که دیگه همینطور وقتم از دست بره آخرش بریدم و گفتم واسه سال بعد
  با همه درسای تدریس شده میتونم ارتباط برقرار کنم و میفهممشون چون واقعا الان میفهمم که ما تو شهرمون معلم کنکوری نداریم حتی توی امتحانات نوبت دوم روش معلم خودمون یادم نیومد ولی با اینکه یکبار تدریس اون استاد رو دیده بودم به روش ایشون جواب دادم
  با این حال از الان شروع کردم واسه سال۹۸ ولی باهمون DVD ها که تا آخر مهر ماه فکر کنم طول بکشه البته برنامشو تغییر دادم اول دروس زیست و شیمی و ادبیات و دینی رو میبینم و بعد بقیشو بعلاوه تکرار و مرور و تست قبلیا که به تسلط برسم
  من از دیروز با سایت شما آشنا شدم و بعضی از مقالات و آموزشای سایت شما رو دیدم و شنیدم و الان یخورده سر درگمم که چکار باید بکنم تا سال آینده
  راهنماییم کنید لطفا

  • سلام عزیز از اینکه تجربه خودت رو با بقیه دانش آموزان به اشتراک گذاشتی متشکرم

   اما اشتباه سال قبلو یک بار دیگه تکرار نکن

   اولا عرض کردم نمیشه برای همه درس ها دی وی دی نگاه کرد

   من درک میکنم شما میگی من پول دادم اگر نگاه نکنم پولم حیف میشه تو ذهنت اما بهتره حیف بشه تا اینکه آیندت خراب بشه

   راه درست اینه یک آزمون آزمایشی ثبت نام کنی با بودجه بندیش بیای جلو و رفته رفته پیشرفت کنی

   به هیچ وجه خودت برنامه راهبردی نچین

 • من پیش تجربی هستم و خواهان شرکت درکنکور ۹۸،
  من دینی رو از گاج نقره ای بخونم می تونم ۸۰درصد در ازمون بزنم .ولی بعضی از دوستام میگن که dvdهای ******* رو ببینی نه تنها ۱۰۰ میزنی بلکه حتی فراموش هم نمی کنی!
  به نظرتون چکارکنم ؟

   • سلام آقای گلی من دانش آموز انسانی بودم ک بخاطر علاقه ام تغییر رشته دادم به تجربی حالا واسه کنکور۹۸میخواستم آماده شم ک نشد بخاطر ی سری مشکلات کلاهبرداریای ک سر دی وی دی خریدنم شد من یه پک کامل خریدم ولی متاسفانه هیچ کدوم از پکم جز ریاضی فیزیک شیمیش خوب نبود بخاطر همین افسردگی گرفتم احساس کردم آیندم باختم حالا میخوام واسه کنکور ۹۹ام تلاشمو کنم ولی متاسفانه خیلی ضعف دارم تو عربی میخواستم حداقل شما وژدانتونو درنظر بگیرید بهم بگید چ دی وی دی واسه ۰ تا ۱۰۰ عربی خوبه اقای گلی تورخدا راهنمایم کنید انقدر راه اشتباه رفتم بریدم از همه چیز ولی باز سعی کردم خودمو جمو جور کنم و بخونم راهنمایم کنید

    • سلام عزیز فدای سرت به هر حال اتفاقی بوده که افتاده اجازه نده آیندتو تحت تاثیر قرار بده

     راستش من بخاطر همین داستان هایی که اتفاق میفته شخص خاصی رو معرفی نمیکنم

    • سلام دوست عزیز
     من از ۳تا موسسه واسه عربی دی وی دی خریدم.ولی از هیچ کدوم راضی نبودم یا معلوم نبود چی میگن یا خسته میشدم و کلا پشیمون میشدم.ینی عربی رو نمیفهمیدم.فقط یه موسسه مونده بود ک امتحانش نکرده بودم .اونو هم خریدم.وااقعا عالی بود .میفهمیدمش.خسته کننده نبود.وقتی میرفت سوال حل کنه قبلش خودم میتونستم جواب بدم.با اون رفتم جلو عربی رو ۷۰ زدم .که از کم کاری خودم بود میتونستم با یکم تست اضافی و مدیریت زمان سر جلسا کنکور بالاتر بزنم.استاد واعظی رو میگم همرا پوریا مظفریان درس میده باهم شوخی میکنن و میخندن.کلا جذاب میشه واست.از حرف اخر گرفتم.میتونی تو سایت آپارات نمونه تدریسشو ببینی اگه خوشت اومد بگیر پشیمون نمیشی.نوفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید