بسیار مفتخرم به عنوان فردی که در طول تمام پروسه کنکور ۱۴۰۰ در تک تک هفته ها و روز ها در کنار داوطلبان بوده ام و مسیر را با آن ها شروع کرده و به پایان رسانیده ام و هزاران دقیقه برای آن ها فایل مشاوره ای و آموزشی تدارک دیده ام قرار است انتخاب رشته آن ها را نیز برایشان انجام دهم.

انتخاب رشته قطعا مهم ترین بخش از روند ورود شما به دانشگاه است. نمی خواهم بگویم این مهم ترین انتخاب زندگی شماست و عواقب جبران نا پذیری برای شما به همراه خواهد داشت. ولی می خواهم بگویم که این انتخاب و این انتخاب رشته حداقل ۴ سال روی زندگی شخصی و اجتماعی و خانوادگی شما تاثیر خواهد گذاشت.

روز های متمادی قرار است از خوابگاه یا از خانه به دانشگاه بروید و باید سر کلاس های درس یک رشته خاص بنشینید. اگر به آن رشته خاص علاقه نداشته باشید. یا از نظر شما آن رشته خاص پتانسیل درآمدی خوبی نداشته باشد فقط ۴ سال از عمر خودتان را هدر می دهید و در نهایت این همه هزینه مالی و زمانی شما قرار نیست ثمره ای داشته باشد. بنابراین لازم است این انتخاب رشته را مهم ترین کارتان در طول چند سال اخیر بدانید و واقعا برای آن آموزش ببینید و حتما برای آن مشاوره بگیرید.

چرا احساس می کنم، من، حسن گلی لایق هستم تا انتخاب رشته را برای داوطلبانم انجام بدهم؟

اول: اینکه مشاوره تحصیلات تخصصی من است. من کارشناسی ارشد رشته مشاوره را در یک دانشگاه علوم پزشکی خوانده ام و علم آکادمیک این رشته را مطالعه کرده ام. بنابراین به عنوان یک فرد غیر متخصص که تحصیلاتی در این زمینه ندارد کار انجام نخواهم داد. بلکه در کنار همکار خودم خانم احمدی یک تیم مشاور و روان شناس در کنار شما خواهیم بود.

دوم: در طول تمام پروسه کنکور ۱۴۰۰ در تک تک هفته ها در کنار داوطلبان بوده ام و هزاران سوال آن هارا پاسخ داده و قدم به قدم مسیر را با آن ها پیموده ام. به شکلی نبوده که غیب باشم و به یک باره در زمان انتخاب رشته حاضر بشوم و بخواهم برای دیگران انتخاب رشته کنم. من در طول تک تک قدم های این پروسه کنار دانش آموزان عمومی و خصوصی خودم بوده ام و آن هارا بهتر از خودشان می شناسم. پس لایق هستم در انتخاب رشته نیز هم همراه آنان باشم.

سوم: تعهد من یک انتخاب رشته خوب است. من قصد ندارم یک انتخاب رشته بد یا نا مناسب انجام بدهم. تمایل دارم در این انتخاب رشته معیار را کیفیت قرار بدهم. قرار است شاگرد انتخاب رشته کم بگیرم اما با همان هایی که می گیرم عالی کار بکنم تا همه داوطلبان راضی باشند.

خدمات انتخاب رشته استاد گلی به داوطلبان کنکور ۱۴۰۰

اول: تست MBTI

احتمالا تست هالند را به عنوان بهترین انتخاب کننده شغلی در میان تست های روان شناسی ویژه مشاغل می شناسید. اما این تست فقط یک دید تک بعدی در مورد شغل به شما می دهد. همکار من خانم احمدی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و عضو رسمی سازمان نظام روان شناسی جمهوری اسلامی ایران در این دوره قرار است تست MBTI را برای شما برگزار بکند که علاوه بر ارائه پیشنهادات شغلی، جنبه ها و ابعاد مختلف شخصیتی شمارا نیز به شما می شناساند و به شما می گوید که چگونه شخصیتی هستید و برای چه سبک زندگی و چه شغلی مناسب هستید.

دوم: چینش رشته ها و دانشگاه ها توسط استاد گلی

من حسن گلی قرار است در ۳ جلسه مشاوره ای ابتدا کارنامه شمارا با دقت تحلیل بکنم. سپس تمایلات شمارا من جمله اینکه کدام شهر ها یا کدام رشته ها در انتخاب های شما هست یا نیست را دریافت بکنم و سپس یک لیست کامل و صد در صد مطابق با رتبه شما به صورت منطقی برای شما آماده بکنم.

در واقع در این دوره انتخاب رشته ۴ جلسه مشاوره خواهیم داشت. البته تا انتهای آمدن نتایج نهایی واتساپ خصوصی من در اختیار دانش آموزان انتخاب رشته ام برای پرسش و پاسخ شبانه است.

توضیح بیشتر در مورد روند انتخاب رشته

پس از اینکه تست ام بی تی آی از شما گرفته شد. نتیجه این تست برای شما ارسال می شود و می توانید مشاغل پیشنهادی را مشاهده کنید. سپس قرار است ۳ جلسه با من کار کنید و من در این ۳ جلسه علاوه بر تحلیل دقیق کارنامه شما برای دانشگاه آزاد و همچنین سراسری قرار است همراه با شما و خانواده شما یک لیست خوب آماده بکنیم.

می توانید آرامش داشته باشید که در این مسیر واتساپ شخصی من هر شب در اختیار فقط شاگردان خصوصی من خواهد بود تا اشکالات خودشان را بپرسند. ضمنا لیست نهایی شما توسط خود من آماده خواهد شد و نگران کم تجربگی خود یا والدینتان در امر انتخاب رشته نباشید. شما کافیست تمایلات و همچنین شهر هایی که می توانید یا نمی توانید انتخاب کنید و همچنین رشته هایی که به آن ها تمایل دارید یا خیر و همچنین دوره های دانشگاهی را به من اعلام کنید.

تمام این پروسه برای دانشگاه سراسری و آزاد انجام خواهد شد. داوطلبانی که پکیج انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد را ثبت نام می کنند به جای ۴ جلسه ۶ جلسه خواهند داشت و ۲ جلسه آخر برای دانشگاه آزاد خواهد بود.

شیوه برگزاری جلسات مشاوره ای:

جلسات در واتساپ راس ساعت مشخص به شکل ۳۰ دقیقه ای برگزار می شود. به طوری که در این ۳۰ دقیقه من از شما سوال می پرسم و شما با ویس یا متن پاسخ می دهید. هر جلسه ۳۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. علاوه بر جلسات نیم ساعته واتساپی هر شب از ساعت ۲۱ الی ۲۳ ساعت رفع اشکال واتساپی برای تمام داوطلبان خواهد بود.

شما لیست نهایی را چند روز قبل از مهلت نهایی دریافت می کنید و همانطور که گفته شد لیست شما توسط من آماده و البته با همکاری شما چکش کاری خواهد شد. در چینش لیست هم نظرات شخصی من به صورت دستی و هم نظرات نرم افزار انتخاب رشته شخصی من اعمال خواهد شد. ( این نرم افزار نرم افزار گزینه دو، قلمچی،گاج یا سنجش نیست)

چه وعده هایی نمی دهیم؟

در مورد جلسات انتخاب رشته و همچنین خصیصه های آن کامل صحبت شد. حال نوبت به این می رسد که چه وعده هایی نمی دهیم؟

هر ساله موسسات مختلف با تبلیغات اغوا کننده و همچنین ایجاد هیجان در داوطلبان و با نشان دادن رتبه های نجومی که در دانشگاه های خوب پذیرفته شده اند سعی در پذیرش داوطلب به روش های غیر منطقی دارند.

انتخاب رشته یک روند منطقی و همچنین علمی است و کامپیوتر سازمان سنجش از یک سری الگوریتم هایی با دقت ریاضی پیروی می کند و امکان گول زدن این کامپیوتر به هیچ وجه وجود ندارد.

قطعا کار ما در این دوره با داوطلبان منطقی است و قرار نیست وعده های هیجانی بدهیم. بهترین انتخاب رشته ممکن منطقی برای شما انجام خواهد شد و شما به بهترین قبولی ممکن خواهید رسید. اما خوب است این را بدانید که قبولی با هر رتبه ای در هر رشته ای غیر ممکن است. و کامپیوتر سازمان سنجش گول نمی خورد و شما هم نباید درگیر هیجاناتی شوید که فقط به شما لطمه می زنند.

شهریه ثبت نام در دوره انتخاب رشته.

بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری بخاطر ارزان بودن یک سیستم خاص انتخاب رشته آن را انتخاب می کنند. اما قیمتی که شما پرداخت می کنید کاملا مطابق با مدرک تحصیلی مشاور و همچنین تجربه کار او و میزان زمان و انرژی ای است که برای کار شما می گذارد است.

در این دوره انتخاب رشته توسط دستیاران انجام نمی شود و خصوصی با خود مشاور ۳ جلسه و هر شب کار می کنید

پکیج های انتخاب رشته به شرح ذیل می باشند.

پکیج انتخاب رشته کامل سراسری: ۱.۲۹۰.۰۰۰ تومان (۴ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

پکیج انتخاب رشته سراسری و آزاد: ۱.۴۹۰.۰۰۰ تومان ( ۶ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

پکیج انتخاب رشته فقط آزاد: ۴۹۰.۰۰۰ تومان ( ۴ جلسه مشاوره نیم ساعته+ارتباط هر شب با داوطلب+ نوشتن لیست توسط استاد گلی)

✅ علت تفاوت هزینه فقط سراسری با فقط آزاد به علت حجم بسیار کم دفترچه آزاد و همچنین حضور رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد در دفترچه سراسری می باشد.

 توضیحات: انتخاب رشته سراسری شامل تمام انتخاب های در دفترچه سراسری ( شامل پزشکی ، دندانپزشکی،داروسازی و دامپزشکی دانشگاه ازاد و همچنین دانشگاه های پردیس و شهریه پرداز و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های شرایط خاص و … می شود)

 روش ثبت نام

داوطلبان گرامی برای ثبت نام در انتخاب رشته استاد گلی فرم زیر را تکمیل کنند و یک شماره تماس وارد کنند. خانم احمدی تلفنی با شما تماس می گیرد و شمارا برای ثبت نام قطعی راهنمایی می کند.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

ملاقات حضوری با استاد قبل از ثبت نام.

داوطلبانی که می خواهند قبل از ثبت نام استاد را به صورت حضوری ملاقات بکنند لطفا در کلاس های انتخاب رشته استاد که به آدرسِ تهران. خیابان فردوسی.خیابان نوفل لوشاتو. رو به روی سفارت روسیه پردیس علم و فناوری برگزار می شود شرکت نمایند.

برای ثبت نام در کلاس های حضوری و مشاهده سانس ها لطفا اینجا کلیک کنید

کلیه مراحل انتخاب رشته امسال به دلیل شرایط قرمز شهر تهران به جز همایش و ملاقات حضوری استاد با داوطلبان در واتساپ پیش خواهد رفت. توضیحات بیشتر در فایل های عمومی و همایش داده خواهد شد.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ و خوشحال هستیم که در این مسیر قرار است همراه شما باشیم.

اگر نتایج آمد قصد انتخاب رشته نداشتم چه خواهد شد؟

توصیه ما ثبت نام قبل از آمدن نتایج اولیه یعنی حدود ۱۰ مرداد است. زیرا لیست انتخاب رشته تکمیل می شود. اگر نتایج آمد و شما قصد انتخاب رشته نداشتید و خواستید پشت کنکور بمانید می توانید انتخاب رشته خود را تبدیل یه یک ماه مشاوره کنید. ( به جز انتخاب رشته فقط آزاد که شامل ۱۰ روز مشاوره می شود)


سخن نهایی: سپاس خداوندی را که به ما فرصت داد تا یک سال دیگر در کنار داوطلبان باشیم و آن هارا خودمان بدرقه بکنیم. انشا الله بهترین انتخاب رشته ممکن را برای داوطلبان انجام خواهیم داد تا آن ها و خانواده هایشان راضی باشند.

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید