#فایل_مشاوره ای ( فرمول انگیزه چیست؟)


اجازه دهید یک بار برای همیشه دقیقا برای شما شرح دهم که انگیزه را چطور می توانید به وجود بیاورید و مهم تر از همه آن را حفظ کنید.

اولین قدم برای داشتن یک انگیزه فوق العاده داشتن یک هدف مشخص و قطعی است. گفتن اینکه من می خواهم رتبه برتر شوم یا می خواهم وارد دانشگاه بشوم کافی نیست. شما باید علایقی دقیق داشته باشید به طوری که بتوانید آن را در یک عبارت کوتاه و قطعی خلاصه کنید.

به طور مثال : روان شناسی خواندن یک هدف کلی است اما روان شناسی روزانه دانشگاه شهید بهشتی تهران خواندن یک هدف دقیق است.

قدم دوم داشتن باور و اطمینان برای رسیدن به هدف است. به عبارت دیگر شما فقط در صورت داشتن هدف انگیزه نخواهید داشت، بلکه زمانی که این هدف شما با باور قوی ترکیب می شود به انگیزه می رسید. باور یعنی اینکه باور کنید که می توانید به این هدف برسید. یعنی مطمئن باشید و یقین داشته باشید که هدفتان به دستتان خواهد رسید و نام شما روی آن کارت دانشجویی خواهد آمد.

قدم سوم داشتن یک پلن روزانه و انجام کارهایی است که شمارا به موفقیت برساند. در این کیس به طور مثال باید مشخص کنید که این برنامه روزانه شامل چه چیز هایی می شود. به طور مثال روزی N ساعت مطالعه و N ساعت تست و ….

من در فایل امروز کوتاه و خلاصه در مورد این گام ها صحبت خواهم کرد.اگر به دنبال این هستید تا قریب به ۱۴ ساعت فایل صوتی انگیزشی از استاد گلی داشته باشید و خیالتان را از بابت موضوع انگیزه راحت کنید دوره موتیویشن را تهیه کنید.

دوره موتیویشن که هر کلمه آن در حکم طلاست به شما کمک می کند تا

  1. برای رسیدن به اهداف خودتان انگیزه سازی کنید.
  2. تا رسیدن به هدف آن انگیزه را حفظ کنید.
  3. باور های محدود کننده را از بین ببرید و به موفقیتی که دوست دارید برسید.
  4. احساس لیاقت و اعتماد به نفستان را برای موفقیت بالاتر ببرید.
  5. هدف گذاری درست و صحیح کنید و به آن اهداف مشخص برسید.
  6. و…

۳۱ جلسه آموزشی این دوره نظام شخصیتی شمارا دگرگون خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره آموزشی و خرید فایل ها کلیک کنید

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سارا
1 ماه قبل

سلام استاد وقتتون بخیر،کنکور دی دومین کنکور زندگی من بود اما متاسفانه نتیجه اولین کنکور خوب‌بود و‌خودمم متوجه هستم نتیجه کنکور دی هم دلخواهم نیست.مشکل من اینجاست که خانواده از من قطع امید کردن و هیچ حمایتی در این زمینه ندارم و منابع کنکورمم خیلی کم هستش به صورتی حداقل یک کتاب تست برای هر درس و هر پایه لازم هست همونم ندارم من،و با این شرایط خانواده توقع رتبه زیر ده هزار تجربی داشتن از من:)
متاسفانه دسترسی به اینترنت هم زیاد ندارم…و بدتر از همه نمیدونم باید چیکار کنم از کجا شروع کنم اصلا چطور شروع کنم و اینکه همه تاکید دارن برای رتبه های خوب وجود مشاور و ازمون و منابع فراوان لازمه کمی دلسردم میکنه