انگیزشی ( به غیر ممکن ها فکر کن! )


من با جرات می خواهم به شما بگویم موفقیت شما شدنی است! اگر صبر و پشتکار داشته باشید می توانید به بزرگترین رویاهای خودتان برسید. مهم نیست آن رویا یا هدف الان چقدر برای شما بزرگ و دور از دسترس است ولی مهم این است که اگر شما به خودتان و خداوندی که از شما حمایت می کند اعتماد و ایمان داشته باشید، قطعا می توانید شرایط خودتان را زیر و رو کنید و به موفقیت برسید.

حاضرم قسم بخورم تک تک دانش آموزانی که در مدرسه برچسب تنبل یا درس نخوان یا ضعیف را می خورند می توانند بزرگترین نابغه های پزشکی و مهندسی و علم در این کشور بشوند. فقط کافیست به آن ها راه را نشان دهیم تا خودشان خودشان را قبول کنند.

افراد می توانند به هر جایی که می خواهند برسند، فقط باید از نظر روان شناسی روی خودشان و افکارشان کار کنند.

مهم نیست اگر معلمتان شمارا قبول ندارد. مهم نیست اگر اعداد تراز های آزمون شمارا ضعیف نشان می دهد و حتی مهم نیست اگر پدر و مادرتان شمارا قبول ندارند. مهم است که شما خودتان خودتان را باور کنید و حرکت کنید.

روزی که خداوند همه مارا آفرید روی پیشانی یک عده از ما برچسب بیچاره و شکست خورده و روی پیشانی یک سری دیگر از ما برچسب خوشبخت و خوش شانس نزد. بلکه این خود ما بودیم که با افکارمان و اعمالمان چیزی که هستیم را خلق کردیم. من به شما اطمینان می دهم اگر افکار و اعمالتان را عوض کنید نتایج تغییر می کند و مهم نیست که الان در چه اوضاعی هستید.

حرف هایم را دوباره بخوانید، این ها حقیقت هستند نه سخنان انگیزشی!

۲۵ دقیقه بعدی شاید یکی از مهم ترین ۲۵ دقیقه های زندگی شما باشد چون قرار است سخنان خیلی مهمی بشنوید که به انگیزه گرفتن شما خیلی کمک خواهد کرد و شمارا به سمت موفقیت سوق خواهد داد.

قلم و کاغذی بردارید و صحبت های من را بشنوید و ببینید چه انقلابی درون شما رخ می دهد.

همین الان که در خانه یا هر جای دیگر داری این متن را می خوانی بدان اگر تغییر کنی و عوض بشوی آینده ای در انتظارت هست که در رویاهایت هم نمی گنجد. مطمئن باش موفقیت در همین نزدیکی است!


 


5 8 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
h111111
1 ماه قبل

سلام ببخشید با درصدای فیزیک۴۰ شیمی ۵۰ زیست ۵۰ ریاضی ۴۰ زمین صفر ، داروسازی روزانه تبریز میشه اورد ؟ هیچ سهمیه ای ندارم اگه نمیشه کدوم درس رو و چند درصد باید بیشتر بزنیم ؟

h111111
1 ماه قبل

سلام ببخشید بودجه بندیمباحث کنکورتیر مثل کنکور دی هست؟